INDONESIE – Bali s návštěvou Singapuru a Amsterdamu

INDONESIE – Bali s návštěvou Singapuru a Amsterdamu ****

Termín: ne 11. února 2018 – po 26. února 2018 (16 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla

Stravování: snídaně

od 48 780 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

Indonesie - Bali

s návštěvou Singapuru a Amsterdamu

 

16-ti denní pobytově-poznávací letecký zájezd po největších krásách Bali. Z jednoho místa hvězdicovitě po celém ostrově! Ubytování v překrásném prostředí 4**** hotelu v Sanuru. Navíc na zpáteční cestě s návštěvou nejmodernějšího a nejkouzelnějšího města světa - Singapuru - již v ceně !


Termín a cena zájezdu: 

1/  Ne  11.02.  -  Po  26.02.2018          48.780,- Kč    = vyprodáno

 

Program zájezdu:

1.den: Praha - Denpasar. Odlet z Prahy do Amsterdamu a odtud let přes Singapure do Denpasaru.

2.den: Přílet do Denpasaru - Bali, transfer do hotelu. Ubytování v hotelu v Sanuru 4****. Hotel je obklopen nádhernou tropickou zahradou přímo u pláže. Nocleh.

              

              

3. den: Celodenní výlet - Tampaksiring a krásy Kintamani. Gunug Kawi - královské hrobky z 11. století vytesané do skály uprostřed naprosto úžasné a okouzlující krajiny, Tirta Empul - návštěva jednoho z nejposvátnějších chrámů Bali postaveného u posvátného pramene. Bas - zastávka v zahradě ovoce a koření (uvidíte, jakým způsobem roste ananas, papaya, kakaovník, mnoho druhů koření, dále jak se chovají cibetky a ochutnáte na 20 druhů místních čajů a kávy). Pro zájemce možnost objednat šálek pravé cibetkové kávy Luwag (cena cca 100 Kč/šálek). Dále cesta pokračuje k horské oblasti Kintamani, kde se nachází impozantní sopka Batur (1.717 m). Možnost oběda na terase s nádherným výhledem na kráter a sopečné jezero. Přejezd k malebným rýžovým terasám Tegallalang. Večer návrat na hotel do Sanuru.

    

                 

4. den: Kuta a Sanur - krátký přejezd, prohlídka světoznámého střediska Kuta, možnosti nákupů a koupání, případně surfování ve zdejších velkých vlnách (surf pro jednodušší jízdu vleže je možné zapůjčit na pláži).  Přejezd do centra Sanuru s možností navštívit velký obchodní dům Hardy´s. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách.

       

5. den: Mystické Bali - celodenní výlet do východní části ostrova, které dominuje Mount Agung (3.142 m), nejposvátnější a nejvyšší sopka, která naposledy vybuchla v roce 1963. Ráno krátká zastávka v dílně na batikování. Ukázka jednotlivých postupů při batikování látek. Přejezd do tradiční vesnice Penglipuran, kde uvidíte zvláštní strukturu sociální komunity, jejíž historie sahá až do 16. století do doby vlády krále Kehena. Celá vesnice žije dohromady jako jedna rodina. Návštěva místních domů s ukázkou běžného života místních lidí. Přejezd do nejdůležitějšího chrámového komplexu Besakih, kterému se říká Matka chrámů - pro Hinduisty nejdůležitější a nejposvátnější chrám na ostrově. Na cestě zpět zastávky v Bukit Jambul (s možností oběda) s úžasným výhledem do  údolí plného rýžových teras a výhledem na sopku Gunung Agung a dále ve městě Klungung, hlavním městě stejnojmenné provincie. Zde si prohlédnete malby na stropě královského soudního dvora ze 16. století.

      

      

6. den:  Koupání, odpočinek, možnost fakultativního výletu do úchvatných vodních paláců Taman Ujung a Tirta Gangga (s možností koupání v posvátném prameni) v nejvýchodnější části ostrova se zastávkou ve vesnici Kusamba (ruční výroba mořské soli). Cena výletu 50,- USD.

  

   

7. den: Nezapomenutelné Bali - odpolední přejezd k chrámu Pura Taman Ayun ze 16. století, který patří k nejkrásnějším chrámům na Bali. Dále se zastavíme v Alas Kedaton - tzv. opičím lese. Poslední zastávkou je Tanah Lot, chrám, který stojí osaměle na vrcholu skály v moři. Přístup k chrámu je možný pouze během odlivu. Za příznivého počasí pohled na siluetu chrámu na pozadí zapadajícího slunce je jedním z nejkrásnějších zážitků Vašeho pobytu na ostrově.

      

         

8. den: Barong a Denpasar - polodenní výlet: ranní zastávka ve vesnici Batubulan, kde shlédneme ukázky balijského tance Barong a Kris, které zobrazují věčnou válku dobra a zla. Následuje Denpasar - prohlídka hlavního města Bali, náměstí Paputan připomínající odboj Balijců proti Nizozemcům, možnost návštěvy etnograficko-historického muzea, prohlídka největšího chrámu v Denpasaru - Agung Jagatnata, obklopeného tropickou zahradou.

         

9. den: Magické Bali - severní pobřeží (celodenní výlet 230 km). Přejezd do vnitrozemí do nejmalebnější oblasti Pupuan a Antosari, kde jsou za ranního světla ideální podmínky pro fotografování jedinečných rýžových teras. Ukázka pěstování kávy, kakaa a spousty exotického ovoce. Přejezd na severní pobřeží, zde zastávka na pláži vulkanického původu - Lovina Beach s možností se vykoupat a naobědvat se. Po odpočinku pokračujeme do hor s nádherným výhledem nad jezery Buyan a Tamblingan. Dešťový prales, který obě jezera obklopuje, je domovem různých exotických ptáků, stromů a květin. Zastávka v Bedugul u jezera Bratan, kde si prohlédneme fantastický vodní chrám Ulun Danu, zasvěcený bohyni vody. Přejezd zpět, po cestě zastávka na tržišti květin a ovoce.

    

10. den: Koupání, odpočinek, možnost fakultativních výletů - celodenní výlet na ostrov Lembongan: ráno odjezd od hotelu do Nusa Dua. Zde nalodění na katamarán a 1 h cesta s pohoštěním k samotnému ostrovu. Zde se můžete libovolně zúčastňovat 3/4 h dlouhých výletů za šnorchlováním, absolvovat jízdu lodí se skleněným dnem, dále volně jezdit za lodí na banánu. Velmi příjemný oběd formou švédských stolů, servírovaný na banánových listech. Návrat na hotel kolem 17 h. Cena výletu cca 110,- USD.

  

11. den: Oleh, oleh - odpolední výlet za nákupy (polodenní výlet) - Bali je rájem pro zájemce o nádherné suvenýry. Ve vesnici Batubulan můžete koupit kamenné sochy. Ve vesnici Mas, centru dřevořezbářství, budete pozorovat umělce během své práce. Vesnice Celuk Vám nabídne překrásné stříbrné a zlaté šperky. Ve městě Ubud si prohlédnete obrazy malířů inspirovaných ostrovem Bali. Shlédnutí tance Kecak, v němž vystupuje stovka mužů, kteří se uvedou do transu. Během tance se nepoužívá žádný hudební nástroj. Následuje představení známého ohňového tance, při kterém muž uvedený do transu tančí na rozžhavených resp. hořících slupkách z kokosových ořechů. Pro Evropana jde o jedinečný zážitek.

         

12. den: Koupání, odpočinek. Možnost leteckého fakultativního výletu na Jávu - návštěva největšího budhistického chrámu světa - Borobudur, úžasného hinduistického chrámu Prambanan a Sultánova Paláce v Yogyakartě.

             .

             

13. den: Koupání, odpočinek. Možnost fakultativních výletů: Safari - jízda na slonech, Lekce balijského vaření, Rafting a další.

  

14. den: V pozdních odpoledních hodinách přejezd na letiště do Denpasaru, ve 21.30 odlet do Singapuru. Přejezd na hotel. Ubytování a nocleh v hotelu pouhých 650 m od centra.

  

  

15. den: Celodenní prohlídka okouzlujícího Singapuru, pozdě večer odjezd na letiště. V 1.30 h po půlnoci odlet do Amsterodamu.

  

16. den: Ráno v 8.00 h přílet do Amsterodamu. Možná třičtvrtědenní prohlídka Amsterdamu. Večer v 20.50 odlet, v 22.20 h přílet do Prahy.

 

PŘEDPOKLÁDANÉ ČASY LETŮ:

KL1356             11FEB              PRG-AMS        14.25-15.55

KL 835             11FEB              AMS-DPS        20.55-20.15 (12FEB)

KL 836             24FEB              DPS-SIN          21.30-23.59

KL 836             26FEB              SIN-AMS          01.30-08.00

KL1359             26FEB              AMS-PRG        20.50-22.20

 

CENA ZAHRNUJE:

- zpáteční letenku Praha - Amsterdam - Singapur - Denpasar s KLM

- letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

- transfery klimatizovaným autobusem dle programu

- 12x hotel 4**** v Sanuru přímo u pláže (podrobnosti naleznete na našich webových stránkách)

- 1x hotel 3*** v Singapuru (v menších pokojích s vlastní koupelnou)

- 13x snídani

- služby českého a místního průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

CENA NEZAHRNUJE:

- komplexní pojištění = 88,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 50.000,- Kč)

- spropitné místnímu průvodci a řidičům v celkové výši 20,- USD, která se vybere na začátku zájezdu.

- fakultativní výlety

- vstupy bez fakultativních výletů cca 150,- USD

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva LAST MINUTE (akce platí do 30.12.2017) = -2.000,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = 15.600,- Kč

- komplexní pojištění = 1.408,- Kč

 

Pozn:

Možnosti stravy - v místních restauracích: večeře od cca 70,- Kč do 200,- Kč, obědy při výletech - za cca 220,- Kč formou švédských stolů. Možnost masáží v místě pobytu (od 130,- do 190,- Kč/h)

 

HOTEL MERCURE RESORT SANUR BALI

Pro více informací o ubytování a fotky klikněte zde

Hotel Mercure Resort Sanur ****

Poloha: Mercure Resort Sanur Bali se nachází u pláže a nabízí ubytování v balijském stylu s doškovou střechou obklopené tropickou krajinou, 2 venkovní bazény, wellness centrum i bezplatné parkoviště. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Resort stojí 20 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Bali.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vzdušné lobby s recepcí, 2patrové bungalovy umístěné v zahradě, 2 bazény s lehátky a slunečníky, bar, restaurace, SPA, aerobik, kurzy vaření, WiFi, knihovna, stolní tenis, tenisové kurty.

Ubytování: Ubytování je v typickém balijském stylu obklopené tropickou krajinou. Mercure Resort Sanur poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích zařízených v příjemných odstínech zelené a oranžové se soukromým balkonem i kabelovou TV.

Služby: Rekreační zázemí hotelu Resort Mercure Sanur zahrnuje tenisové kurty a hřiště na volejbal i badminton. Příjemný personál pro vás zajistí nejrůznější výlety i pronájem aut. Hosté mají k dispozici k dispozici 2 venkovní bazény, wellness centrum i bezplatné parkoviště. Ve všech prostorách je zdarma dostupné wi-fi. Příjemný personál pro vás zajistí nejrůznější výlety i pronájem aut.

Pláž: Mercure Resort Sanur se nachází přímo u pláže.


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

11. 02. – 26. 02. 2018 16 dní Snídaně Letecká vyprodáno od 48 780 Kč Objednat