Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 27 let

ITÁLIE – Sardinie

ITÁLIE – Sardinie ***

Termín: pá 22. září 2017 – pá 29. září 2017 (8 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla

Stravování: polopenze

od 31 990 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

Itálie - SARDINIE

 

Pobytově-poznávací zájezd s turistickými výlety po provincii Nuoro a ubytováním v Cala Gonone s průvodkyní Ing. Ivou Bártovou (autorka průvodce Sardinie).

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/ Pá 22.09. - Pá 29.09.2017     31.990,- Kč = vyprodáno

- pokoje bez balkonu jsou již vyprodány

- možno objednat pouze pokoj s balkonem! = vyprodáno

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odlet z Prahy, přílet na Sardinii, cesta do letoviska CALA GONONE, ubytování na nejkrásnějších plážích Sardinie, koupání a odpočinek na růžové pláži.

2. den: Koupání a odpočinek u moře nebo fakult. lodní výlet okolo pobřeží s koupáním k jedinečné jeskyni, ve které se množí mroži (48,- €), zpět lodí nebo turistika při pobřeží (3 h).

3. den: Celodenní výlet za kulturou západního pobřeží: katalánské ALGHERO - věž Torre di Porta Terra a dóm ze 16. stol.. Vápencový mys Capo Caccia s krásnými výhledy, nejvýznačnější románská památka kostel Santissima Trinitā di Saccargia, cesta divokým pobřežím do přístavního barevného městečka BOSA - řemeslné barvířské dílny, krajkářské dílny, ochutnávka vína malvásie.

4. den: DORGALI - kouzelné kamenné městečko plné umělců a řemeslníků, význačné megalitické stavby, turistika k unikátní jeskyni Ispinigoliléčivé termální „lázně“ San Giovanni - koupání, návštěva nurágové vesnice.

5. den: Fakultativně celodenní výlet na jih ostrova: CAGLIARI - hlavní město ostrova, vysoko položená čtvrť Castello s úchvatnými výhledy, římské památky a nejrozsáhlejší muzeum ostrova, Su-Nuraxi - nurágový komplex u Barumuni (UNESCO), nejvýznamnější megalitická památka v přírodě nurágového typu, unikátní Casa Zapata, NORA - nejstarší město ostrova, úchvatné mozaiky a antické vykopávky na samém jihu ostrova, variantně celodenní koupání a relaxace na plážích.

6. den: Celodenní výlet do hor: barevné skály mysu Capo Bellavista u přístavu Arbatax, pohoří Gennargentu, turistika s možností výstupu na nejvyšší horu ostrova La Marmora (4 hodiny celkem), nejvýše položená rázovitá horská víska FONNI s malovanými domy, fakultativně výborná typická sardinská večeře a ochutnávka vín s výkladem.

7. den: Pěší výlet k unikátnímu nurágu Mannu, variantně možnost zapůjčení kol a cesta na vyhledávanou pláž Cala Luna, návrat turistickou cestou, nebo variantně koupání a pěší výlet kolem sopky na unikátní bílou pláž Cala Cartoe plnou rostlinných endemitů, návrat turistickou cestou, nebo fakult. turistika v horách s najatými terénními vozy do odlehlé oblasti Baunei, pastevecký oběd a pobyt na pláži Sisine, možnost návratu čluny (60,- €).

8. den: Odjezd z Cala Gonone, rozloučení s plážemi, kam se budete chtít jistě vracet, cestou případně krátké, ale romantické toulání u přírodní rezervace Capo Comino, transfer na letiště, odlet do ČR.

 

Cena zahrnuje:

- zpáteční letenku

- letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

- 7x hotel***

- 7x polopenzi

- služby průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje:

- komplexní pojištění: 34,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 25.000,- Kč)

- fakultativní výlet 5. dne

- vstupné, fakultativní výlety a ochutnávky vín cca 150,- €

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2017) = -500,- Kč

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2017) = -300,- Kč

- večerní ochutnávka sardinských vín = 350,- Kč

- fakultativní výlet 5. den (min. 20 osob) = 850,- Kč

- komplexní pojištění = 272,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = 4.800,- Kč

- pokoj s balkónem = 2.100,- Kč/os.

- pokoj s balkónem a výhledem na moře = 4.500,- Kč/os.

 

Hotel Cala Luna***

7x ubytování v hotelu u moře v městečku Cala Gonone na východním pobřeží ostrova. V hotelu se nachází klasické 2-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a jídelna s výbornou sardinskou kuchyní. Komfortní pokoje s výhledem na moře jsou možné za příplatek. K hotelu též patří apartmánové pokoje též v blízkosti pláže. Půjčovna kvalitních kol za cca 18,- €/den, v dosahu ideální terén pro terénní cyklistiku, pěší turistiku, potápění, další vodní sporty a horolezectví.

 

Při objednávce v roce 2016 vybíráme zálohu pouze 2.000,- Kč/os.


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

22. 09. – 29. 09. 2017 8 dní Polopenze Letecká vyprodáno od 31 990 Kč Objednat