Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 27 let

ITÁLIE – Toskánsko, Elba, Cinque Terre – napůl letecky

ITÁLIE – Toskánsko, Elba, Cinque Terre – napůl letecky ***

Termín: st 10. května 2017 – po 15. května 2017 (6 dní)

Doprava: transport/bus.png autobus, transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla

Stravování: polopenze

od 10 150 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

ITÁLIE - Toskánsko - Elba - Cinque Terre

 

KOMBINOVANÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD (letadlo/bus): Ostia Antica - Siena - San Gimignano - Elba - Portoferraio - Monte Capanne - Florencie - Pisa - Cinque Terre…

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/  Pá 05.05. - St  10.05.2017     10.150,- Kč/os.  -  vyprodáno

2/  St 10.05. -  Po 15.05.2017     10.150,- Kč/os.  -  vyprodáno

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den:   V 12.05 hod. odlet linkou ČSA z Prahy do Říma. Přílet na letiště Fiumicino v 14.00 hod. Návštěva archeologického areálu Ostia Antica - jednoho z nejvýznamnějších archeologických nalezišť starého Říma s pozůstatky antických termálních lázní a výstavných chrámů. Původně se jednalo o kosmopolitní přístav, plný tržišť, obchodů a hostinců, který byl pohřben při katastrofálních záplavách. Přejezd busem do oblíbeného letoviska Marina di Bibbona, ubytování v hotelu situovaném necelých 100 m od krásné písečné pláže.

2. den:  Fakultativní celodenní výlet na ELBU (doba plavby cca 1 hod.): prohlídka PORTOFERRAIA - hlavního města ostrova s Napoleonovou rezidencí Villa Mulini ukrývající bohatou knihovnu; ze stylové vesničky MARCIANA (krátká návštěva) výjezd lanovkou na nejvyšší vrchol ostrova – MONTE CAPANNE s neopakovatelným panoramatem; v případě příznivého počasí možnost relaxace na některé z místních pláží. Návrat na ubytování. Klienti, kteří se nezúčastní výletu na Elbu, mohou strávit den odpočinkem u moře v místě ubytování.

3. den:  Prohlídka SIENY (UNESCO) – perly Toskánska s četnými památkami gotické architektury (černobílý románsko-gotický dóm vystavěný z mramoru, polokruhové svažující se náměstí Piazza del Campo – dějiště tradičních závodů neosedlaných koní, Palazzo Pubblico…). Návštěva SAN GIMIGNANA, jednoho z nejatraktivnějších míst této části Itálie se 102 m vysokou věží Torre del Mangia. Středověký ráz dokreslují hradby a další historické rodové věže. Návrat na ubytování.

4. den:   Prohlídka jednoho z kdysi nejbohatších městských států – FLORENCIE, města, které je dnes pokladnicí architektonických památek i uměleckých skvostů a proto je jedním z turisty   nejvyhledávanějších míst na světě (dóm Santa Maria del Fiore, Galeria degli Uffizi, Most zlatníků…). Návštěva PISY, města proslaveného především svou "šikmou" věži, která s okolními cennými stavbami tvoří působivý architektonický komplex. Návrat na ubytování.

5. den:   Příjezd do populární oblasti CINQUE TERRE zasazené do kraje zalesněných kopců, strmých mořských útesů a pěti okouzlujících rybářských vesniček. Vzhledem k tomu, že obce jsou zde spojeny pouze úzkou a klikatou silničkou nevhodnou pro autobusy, přesedneme v Lévantu na železnici, která nám umožní postupně navštívit nejen všechny zajímavé rybářské osady, ale též v případě zájmu absolvovat nenáročné procházky členitým skalnatým pobřežím s výhledem na nejkrásnější zákoutí. Odpočinek u moře. Noční přejezd.

6. den:  Příjezd do Plzně, Berouna, Prahy a Rakovníka v dopoledních hodinách.

 

POZNÁMKA: zájezd č. 1 (termín 05.05. - 10.05.2017) je pořádán v obráceném pořadí (tam autobusem - odjezd z Rakovníka, Prahy, Berouna a Plzně v odpoledních hodinách / zpět letadlem - přílet do Prahy v odpoledních hodinách).

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

letenku Praha - Řím (ČSA) včetně kabinového zavazadla do 8 kg a odbaveného zavazadla do 23 kg)

- dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet)

- 4x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením) www.hotelparadisoverde.it

- 4x polopenzi včetně 0,5 l vody a 2 dcl vína

- služby průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

- komplexní pojištění 26,- Kč/os./den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč/os.)

- doporučená částka na vstupné,vlak, lanovku a místní průvodce: cca 95,- €/os.

- loď na Elbu a zpět = 850,- Kč/os.

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2017) = -400,- Kč/os.

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2017) = -250,- Kč/os.

- komplexní pojištění = 156,- Kč/os.

- loď na Elbu a zpět = 850,- Kč/os.

- 1-lůžkový pokoj = 1.200,- Kč

 

Při objednávce v roce 2016 vybíráme zálohu pouze 1.000,- Kč/os.


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

05. 05. – 10. 05. 2017 6 dní Polopenze Autobus, Letecká vyprodáno od 10 150 Kč Objednat
10. 05. – 15. 05. 2017 6 dní Polopenze Autobus, Letecká vyprodáno od 10 150 Kč Objednat