Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 28 let

ITÁLIE – Toskánsko – Elba – letecky

ITÁLIE – Toskánsko – Elba – letecky ***

Termín: st 19. září 2018 – st 26. září 2018 (8 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla

Stravování: polopenze

od 20 990 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

ITÁLIE - Toskánsko - Elba 

LETECKÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Siena - San Gimignano - Elba - Portoferraio - Monte Capanne – Florencie - Volterra - Lucca - Pisa… Hotel s polopenzí 100 m od písečné pláže.

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/ St 19.09. - St 26.09.2018           20.990,- Kč

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odlet z Prahy do Pisy v odpoledních hodinách. Transfer do oblíbeného letoviska Marina di Bibbona. Ubytování v hotelu situovaném necelých 100 m od krásné písečné pláže.

2. den: Volný den. Odpočinek u moře.

3. den: Prohlídka SIENY (UNESCO) - perly Toskánska s četnými památkami gotické architektury (černobílý románsko-gotický dóm vystavěný z mramoru, polokruhové svažující se náměstí Piazza del Campo - dějiště tradičních závodů neosedlaných koní, Palazzo Pubblico, 102 m vysoká věž Torre del Mangia…). Návštěva romantického SAN GIMIGNANA, jednoho z nejatraktivnějších míst této části Itálie. Středověký ráz centra dokreslují hradby a historické rodové věže, díky kterým se město honosí přezdívkou „středověký Manhattan“. Návrat na ubytování.

4. den: Fakultativní celodenní výlet na ELBU (doba plavby cca 1 hod.): prohlídka PORTOFERRAIA - hlavního města ostrova s Napoleonovou rezidencí Villa Mulini ukrývající bohatou knihovnu; ze stylové vesničky MARCIANA (krátká návštěva) výjezd lanovkou na nejvyšší vrchol ostrova – MONTE CAPANNE s neopakovatelným panoramatem; v případě příznivého počasí možnost relaxace na některé z místních pláží. Návrat na ubytování. Klienti, kteří se nezúčastní výletu na Elbu mohou strávit den odpočinkem u moře v místě ubytování.

5. den: Volný den. Odpočinek u moře.

6. den: Prohlídka jednoho z kdysi nejbohatších městských států - FLORENCIE, města, které je dnes pokladnicí architektonických památek i uměleckých skvostů a proto je jedním z turisty nejvyhledávanějších míst na světě (dóm Santa Maria del Fiore s kupolí, která je dodnes považována za zázrak stavitelství; radnice Palazzo Vecchio se zajímavým muzeem; světoznámá Galeria degli Uffizi ukrývající jednu z největších sbírek obrazů na světě, legendární „Most zlatníků“…). Návrat na ubytování.

7. den: Zastávka v městečku VOLTERRA situovaném na kopci uprostřed typické toskánské krajiny. Procházka strmými uličkami s okouzlující atmosférou a s četnými dílnami na zpracování alabastru. V poledních hodinách návrat na ubytování. Koupání.

8. den: Prohlídka starobylé LUCCY, rodiště italského hudebního skladatele Giacoma Pucciniho, malebného města s výstavnými románskými kostely a elegantními patricijskými domy obehnanými 4 km dlouhým prstencem hradeb. Návštěva PISY, města proslaveného především svou „šikmou" věži, která s okolními cennými stavbami tvoří působivý architektonický komplex. Transfer na letiště. Přílet do Prahy ve večerních hodinách.

 

CENA ZAHRNUJE:

- letenku Praha - Pisa - Praha

- letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

- dopravu klimatizovaným autokarem

- 7x hotel*** - www.hotelparadisoverde.it (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)

- 7x polopenzi včetně vína k večeři

- služby průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

CENA NEZAHRNUJE:

- komplexní pojištění 34,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 25.000,- Kč)

- doporučená částka na vstupné, lanovku a místní průvodce: cca 100,- €

- výlet lodí na ostrov Elba

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2018) = -800,- Kč

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2018) = -500,- Kč

- komplexní pojištění = 272,- Kč

- výlet lodí na Elbu = 900,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = 2.600,- Kč

 

Garant zájezdu: CK MAMUT TOUR


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

19. 09. – 26. 09. 2018 8 dní Polopenze Letecká vyprodáno od 20 990 Kč Objednat