Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 28 let

ITÁLIE – Toskánsko, Elba – napůl letecky

last-minute-trip.png ITÁLIE – Toskánsko, Elba – napůl letecky ***

Termín: st 9. května 2018 – po 14. května 2018 (6 dní)

Doprava: transport/bus.png autobus, transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla

Stravování: polopenze

last-minute-trip.png od 10 990 Kč

11 500 Kč

ITÁLIE - Toskánsko - Elba

 

KOMBINOVANÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD (letadlo/bus): Siena - San Gimignano - Elba - Portoferraio - Monte Capanne - Florencie - Pisa..

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/  Pá 04.05. - St  09.05.2018     11.500,- Kč    LM 10.990,- Kč    (tam bus / zpět letecky)

2/  St 09.05. -  Po 14.05.2018     11.500,- Kč    LM 10.990,- Kč    (tam letecky / zpět bus)

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: Odlet (9.5.2018) z Prahy do Pisy v odpoledních hodinách. Přejezd busem do oblíbeného letoviska Marina di Bibbona. Ubytování v hotelu situovaném necelých 100 m od krásné písečné pláže.

2.den: Prohlídka SIENY (UNESCO) - perly Toskánska s četnými památkami gotické architektury (černobílý románsko-gotický dóm vystavěný z mramoru, polokruhové svažující se náměstí Piazza del Campo - dějiště tradičních závodů neosedlaných koní, Palazzo Pubblico, 102m vysoká věž Torre del Mangia…). Návštěva romantického SAN GIMIGNANA, jednoho z nejatraktivnějších míst této části Itálie. Středověký ráz centra dokreslují hradby a historické rodové věže, díky kterým se město honosí přezdívkou "středověký Manhattan". Návrat na ubytování.

3.den: Fakultativní celodenní výlet na ELBU (doba plavby cca 1 hod.): prohlídka PORTOFERRAIA - hlavního města ostrova s Napoleonovou rezidencí Villa Mulini ukrývající bohatou knihovnu; ze stylové vesničky MARCIANA (krátká návštěva) výjezd lanovkou na nejvyšší vrchol ostrova - MONTE CAPANNE s neopakovatelným panoramatem; v případě příznivého počasí možnost relaxace na některé z místních pláží. Návrat na ubytování. Klienti, kteří se nezúčastní výletu na Elbu mohou strávit den odpočinkem u moře v místě ubytování.

4.den: Návštěva PISY, města proslaveného především svou "šikmou" věži, která s okolními cennými stavbami tvoří působivý architektonický komplex. Prohlídka starobylé LUCCY, rodiště italského hudebního skladatele Giacoma Pucciniho, malebného města s výstavnými románskými kostely a elegantními patricijskými domy obehnanými 4 km dlouhým prstencem hradeb. Zastávka v městečku VOLTERRA situovaném na kopci uprostřed typické toskánské krajiny. Procházka strmými uličkami s okouzlující atmosférou a s četnými dílnami na zpracování alabastru. Návrat na ubytování.

5.den: Prohlídka jednoho z kdysi nejbohatších městských států - FLORENCIE, města, které je dnes pokladnicí architektonických památek i uměleckých skvostů a proto je jedním z turisty nejvyhledávanějších míst na světě (dóm Santa Maria del Fiore s kupolí, která je dodnes považována za zázrak stavitelství; radnice Palazzo Vecchio se zajímavým muzeem; světoznámá Galeria degli Uffizi ukrývající jednu z největších sbírek obrazů na světě, legendární "Most zlatníků"…). Noční přejezd autobusem do ČR.

6.den: Příjezd do Plzně, Berouna, Prahy a Rakovníka v dopoledních hodinách (14.5.2018).

 

POZNÁMKA:

Zájezd v termínu 1/ 04.05.-09.05.2018 je pořádán v obráceném pořadí: tam autobusem - odjezd z Rakovníka, Prahy, Berouna a Plzně v odpoledních hodinách / zpět letadlem - přílet do Prahy ve večerních hodinách. Pořadí navštívených míst bude upraveno a program bude navíc rozšířen o exkurzi do unikátních lomů na carrarský mramor, které se staly kulisou bondovky "Quantum of Solace".

 

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

- letenku Praha - Pisa (9.-14.5.2018) / Pisa - Praha (4.-9.5.2018)

- letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

- dopravu zájezdovým autobusem (WC, klimatizace, DVD, bufet)

- 4x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)

- 4x polopenzi včetně vína k večeři

- průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

- komplexní pojištění 26,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč)

- doporučená částka na vstupné,vlak, lanovku a místní průvodce: cca 100,- €

- výlet lodí na ostrov Elba a zpět

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva LAST MINUTE = -510,- Kč

- komplexní pojištění = 156,- Kč

- výlet lodí na Elbu a zpět = 900,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = 1.500,- Kč

 

Garant zájezdu: CK MAMUT TOUR.


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

04. 05. – 09. 05. 2018 6 dní Polopenze Autobus, Letecká last-minute-trip.png od 10 990 Kč Objednat
09. 05. – 14. 05. 2018 6 dní Polopenze Autobus, Letecká last-minute-trip.png od 10 990 Kč Objednat