Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 28 let

KYPR – pobytově-poznávací zájezd

KYPR – pobytově-poznávací zájezd *****

Termín: ne 30. září 2018 – ne 7. října 2018 (8 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla

Stravování: plná penze

od 25 790 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

 

KYPR

pobytově-poznávací zájezd ALL INCLUSIVE

 

Pobytově-poznávací dovolená na Kypru s průvodkyní Ing. Vlaďkou Svitákovou se službami ALL INCLUSIVE s výlety po celém ostrově - po turecké i řecké části. Kypr je jeden z nejvýchodnějších ostrovů Středomoří, kde se snoubí křesťanství s islámem. Koupání, moře, dvoutisícové hory, antické památky, východní kuchyně a vynikající víno. To vše na Kypru, ostrově, kde se zrodila bohyně Afrodité.

 

Termín a cena zájezdu:         

Ne 30.09. - Ne 07.10.2018        

25.790,- Kč při ubytování v bungalovu 

27.490,- Kč při ubytování v hotelu

VYPRODÁNO

 

 

Program zájezdu:

1. den: Přelet z Prahy na Kypr (letiště Ercan v severní části Kypru u Nikosie), krátký transfer do hotelu, ubytování v hotelovém komplexu Kyrenia Acapulco Beach Resort *****.

  

2. den: Celodenní koupání, odpočinek.

  

3. den: Dopolední výlet na severní pobřeží Kypru. Hrad Hilarion, křižácký hrad v překrásném prostředí pohoří Pentadaktylos. Zastávka v rybářské Kyrenii s velmi dobře dochovanou benátskou pevností. Město s údajně nejkrásnějším okolím na ostrově. Prohlídka obdivuhodné gotiky augustiánského kláštera Bellapais. Návrat na ubytování kolem 14h. Odpolední koupání, odpočinek.

     

   

4. den: Celodenní výlet na jižní pobřeží ostrova. Přejezd do jednoho z nejúžasnějších archeologických nalezišť na ostrově - starověkého města Kourionu z 2. stol. př. n. l. Návštěva templářského hradu Kolossi ze 13. století. Večerní návštěva pobřežního města Larnaca s Kostelem Svatého Lazara a přímořskou promenádou. Fotopauza u solného jezera. Návštěva mešity Hala Ultan Tekke. Návrat na ubytování.

  

 

5. den: Dopolední koupání, odpočinek. Po obědě odjezd na výlet na východní pobřeží ostrova. Návštěva antického Salamis, archeologické naleziště z 11. stol. př. Kr., ukrývající divadlo, lázně, mozaiky a cvičiště. Návštěva nedalekého Kláštera svatého Barnabáše. Prohlídka Famagusty, včetně návštěvy Othellovy věže, benátského opevnění a  katedrály/mešity Sv. Mikuláše/Laly Mustafy Paši. Nahlédnutí do “města duchů“ Varoshi, které bylo narychlo v roce 1974 při rozdělení ostrova opuštěno. Návrat na ubytování.

   

  

6. den: Celodenní výlet do nejvyššího pohoří ostrova Troodos, které se nachází v západní části ostrova. Návštěva pravoslavného kláštera Kykkos vystavěného ve 12. století. Ochutnávka původního desertního vína Commandaria. Průjezd horskými serpentinami s výhledy na nejvyšší horu ostrova Olympos (1 952 m n. m.). Výjezd na horu Throni s výhledem do okolí, sochou a hrobem prvního kyperského prezidenta arcibiskupa Makaria III.. Vesnice Pedoulas s kostelem zapsaným na seznam UNESCO. Návrat na ubytování.

      

  

7. den: Koupání, odpočinek. Odpolední výlet (odjezd 15.30h) do rozděleného hlavního města Nicosie. Prohlídka turecké části s krásně zachovalým karavanserájem, tureckými lázněmi, katedrálou/mešitou Agia Sofia. Návštěva kyperské části hlavního města s její nákupní třídou Ledro. Večerní posezení v kavárně. Nákupy suvenýrů. Návrat na ubytování.

            

8. den: Transfer z hotelu na letiště, odlet do ČR.

 

Cena zahrnuje:

- letenku Praha - Nicosia (Ercan) - Praha s mezipřistáním v Antalyi

- letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

- 7x ubytování v hotelu Kyrenia Acapulco Beach Resort ***** se službami soft all inclusive

  nebo ubytování ve stejném resortu v levnějších bungalovech

- dopravu místním autobusem podle programu

- služby průvodce

- zákonné pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje:

- vstupy a spropitné místnímu řidiči = cca 25,- €

- komplexní pojištění: 34,- Kč/os./den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 25.000,- Kč)

 

Slevy a příplatky:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2018) = -800,- Kč

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2018) = -500,- Kč

- komplexní pojištění = 272,- Kč

- 1-lůžk.pokoj = 5.800,- Kč

 

Ubytování:

Kyrenia Acapulco Beach Resort *****

Rozlehlý komplex 3 hotelových budov a bungalovů zasazených v zeleni - přímo u krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do vody.

Hotel - moderně zařízené pokoje. Vybavení: koupelna a soc. zařízení (vysoušeč vlasů), klimatizace (centrální s možností individuální regulace), SAT/TV, minilednička, trezor a WiFi (za poplatek)

nebo  Bungalovy - jednoduše zařízené malé pokoje v bungalovech v zahradě plné zeleně. Samotný pokoj odpovídá cca 3***, ale všechny ostatní služby (pláž, aquapark, jídlo - soft all inclusive, animační programy odpovídají 5* a jsou společné pro celý resort).

K vybavení hotelu patří recepce, restaurace s terasou (výhledem na moře), bar u bazénu, bar v lobby, velký bazén se skluzavkami, tobogány (v provozu zpravidla červen-polovina října), slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (zdarma), plážové osušky (zdarma), vnitřní bazén s jaccuzi, Spa & beauty centrum, menší posilovna, směnárna, konferenční místnosti, kasino, plážový volejbal, obchod se suvenýry, animační programy.

    

Soft All inclusive

Plná penze formou bufetu v hlavní restauraci (rozlévané místní nealkoholické nápoje, lokální pivo, víno); rozlévané místní nealkoholické a alkoholické nápoje 10.00 - 24.00 hod. v baru u bazénu (voda,  limonády, točené pivo, rozlévané víno, místní whisky, rum, vodka, rakie, brandy, tequilla, americká káva). Pozn. - obsluha u baru nedovoluje odnášet drinky mimo prostory baru.


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

30. 09. – 07. 10. 2018 8 dní Plná penze Letecká vyprodáno od 25 790 Kč Objednat