Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 27 let

Velká plavba Karibikem

Velká plavba Karibikem ****

Termín: pá 19. ledna 2018 – po 29. ledna 2018 (11 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla

Stravování: plná penze

od 51 980 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

Velká plavba Karibikem

 

Kombinace poznávacího zájezdu po Guadeloupe + 1 týden nebo 2 týdny na luxusní zaoceánské lodi s českým průvodcem - Ing. Martinem Černým - po celou dobu zájezdu (z Prahy - do Prahy).

 

Při plavbě Karibikem navštívíme ostrovy: Guadeloupe, St. Maarten, Britské Panenské Ostrovy, Svatý Vincent, DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKY, Svatý Kryštof a Nevis, Antigua a Barbuda a Martinik a zpět na Guadeloupe.
P
řípadný druhý týden na lodi zahrnuje návštěvu ostrovů: Svatá Lucie, Barbados, Trinidad a Tobago, Grenada, Dominika a zpět na Guadeloupe.

 

!!! Aktuální program zájezdu včetně výletů po jednotlivých ostrovech (změny v itineráři plavby z důvodu poničení některých ostrovů hurikánem) je k dispozici v CK!!!

 

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/ Pá 19.01. - Po 29.01.2018    51.980,- Kč  =  vyprodáno

2/ Pá 19.01. - Po 05.02.2018    78.480,- Kč  LM 74.480,- Kč = 2místa ( 2-lůžková kajuta bez okna) 

 

 

PROGRAM ZÁJEZDU: 

1.den odlet z Prahy do Pointe a Pitre na Guadeloupe . Vypůjčenými auty přejezd po ostrově, nákup potravin, ubytování, nocleh.

  

2.den: Guadeloupe - prohlídka západní části ostrova. Návštěva botanické zahrady, koupání a šnorchlování. Nocleh.

  

3.den: Guadeloupe - prohlídka východní části ostrova, v podvečer nalodění na loď MSC Fantasia (dvojče lodi MSC Divina, se kterou se plavíme při jiném zájezdu z Floridy). 

MSC Divina/Fantasia jsou stejně vypadající a stejně vybavené lodě o výtlaku 139.000 tun určené pro cca 4.000 turistů ubytovaných v 1.780 kabinách. Samotná kabina odpovídá běžnému hotelovému pokoji a loď odpovídá přepychovému 5***** hotelu včetně aquaparku, 4 bazénů, 12 vířivek, 6 restaurací, 13 barů (mimo jiné i sportovní bar, Cigar bar, Jazz bar a Piano bar). Dále se na lodi nachází tenisový kurt, basketbalové hřiště, dráha na jogging, tělocvična, aerobik,videoherna, kino 4D, divadlo, diskotéka, galerie umění, bowling, kino, knihovna, internetová kavárna, wellness centrum, 2 sauny, 2 turecké lázně, thalassoterapie, hydroterapie, aromaterapie, masáže, jóga, salón krásy, butiky, ordinace lodního lékaře. Plná penze včetně odpoledního čaje a půlnočních bufetů zahrnující  vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci v ceně zájezdu je po celou dobu plavby !

Podrobný popis lodi naleznete zde

Podrobný popis života na lodi naleznete zde

   

jedna z mnohých restaurací      loď MSC FANTASIA                   Suite na lodi (za příplatek)        relaxační zóna 

V ceně zájezdu je zahrnuto: ubytování na lodi v rezervované kajutě, přístavní a jiné poplatky, plnou penzi (večeře probíhají v čase od 20.30 h.) navíc zahrnující vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci, volné využití veřejných prostor a vybavení lodi k odpočinku a sportu (bazény, vířivky, lehátka a osušky, fitness), animační programy pro děti i dospělé, večerní show, živou hudbu k poslechu i tanci, diskotéku, dětské kluby a dětské menu v restauracích, pojištění lodní společnosti proti úpadku. 

Kategorie ubytování BELLA Experience: pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, možnost výběru kajut (podle dostupnosti), výběr večerního stolování v hlavní restauraci (podle dostupnosti), sbírání bodů v rámci MSC klubu

   

další z restaurací                         denně 3 x grátis revuální představení               kino 4D

      

welness centrum na lodi            herní simulátory                            jeden z mnohých barů            vířivky 

 

4.den:  Ráno v 9 h vylodění ve Philipsburgu na St. Maartenu. Prohlídka ostrova, případné koupání na světoznámé pláži - těsně u letiště, nad kterou Vám v neuvěřitelně nízké výšce přistávají letadla. V 19 h večer odplutí. Večeře a společenský večer na lodi, nocleh.

  

       

5.den: Ráno v 7 h vylodění v Road Town na Britských Panenských ostrovech. Prohlídka ostrova, koupání. V 16 h odpoledne odplutí. Večeře a společenský večer na lodi, nocleh.

  

6.den: V poledne vylodění v Kingstownu na Svatém Vincentu. Prohlídka ostrova, koupání. V 19 h odpoledne odplutí. Večeře a společenský večer na lodi, nocleh.

         

7.den: Ráno v 9 h vylodění v St John´s na Antigua a Barbudě. Prohlídka ostrova, koupání.

  

V 19 h odpoledne odplutí. Večeře a společenský večer na lodi, nocleh.

8.den:  Ráno v 8 h vylodění v Basseterre na Sv. Kryštofu & Nevisu. Prohlídka ostrova, koupání. V 18 h odplutí. Na lodi slavnostní večeře - Italský večer, nocleh.

 

9.den: Ráno v 8 h vylodění ve Fort de France na Martiniku. Prohlídka ostrova, koupání na proslulých plážích Karibiku. Ve 23 h odplutí. Večeře a společenský večer na lodi, nocleh.

       

10.den: Ráno v 8 h vylodění v Pointe a Pitre na Guadeloupe. Prohlídka ostrova, koupání na proslulých plážích Karibiku. Přejezd na letiště, odlet do Prahy s druhým průvodcem.

   

11.den:  Přílet do Prahy.

 

Případné prodloužení o dalších 7 dnů na lodi s následujícím programem:

10.den: Ráno v 8 h vylodění v Pointe a Pitre na Guadeloupe. Prohlídka druhé strany ostrova, koupání na proslulých plážích Karibiku. V 19 h večer odplutí. Večeře a společenský večer na lodi, nocleh.

11.den: Ráno v 9 h vylodění v Castries na Svaté Lucii. Prohlídka ostrova, koupání na proslulých plážích Karibiku. V 18 h večer odplutí. Večeře a společenský večer na lodi, nocleh.

  

12.den: Ráno v 8 h vylodění v Bridgetownu na Barbadosu. Prohlídka ostrova, koupání na proslulých plážích Karibiku. Ve 20 h večer odplutí. Večeře a společenský večer na lodi, nocleh.

   

13.den: Ráno v 9 h vylodění v Port of Spain na ostrově Trinidad a Tobago. Prohlídka ostrova, koupání na proslulých plážích Karibiku. V 18 h večer odplutí. Večeře a společenský večer na lodi, nocleh.

       

14.den: Ráno v 9 h vylodění v Saint George na Grenadě. Prohlídka ostrova, koupání na proslulých plážích Karibiku. V 18 h večer odplutí. Večeře a společenský večer na lodi, nocleh.

  

15.den: Ráno v 9 h vylodění v Roseau na ostrově Dominika. Prohlídka ostrova, koupání na proslulých plážích Karibiku. V 18 h večer odplutí. Večeře a společenský večer na lodi, nocleh.

           

           

16.den: Ráno v 8 h vylodění v Fort de France na Martiniku. Prohlídka ostrova. Koupání, odpočinek. Ve 23 h odplutí. Večeře a společenský večer na lodi, nocleh.

          

17.den: Ráno v 8 h vylodění v Pointe a Pitre na Guadeloupe. Prohlídka ostrova, koupání na proslulých plážích Karibiku. Přejezd na letiště, odlet do Prahy s průvodcem Ing. Martinem Černým.

18.den: Přílet do Prahy.

 

Cena zahrnuje:

- letenku Praha -  Pointe a Pitre  (Guadeloupe) - Praha

- všechny letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

- výlety auty po Guadeloupe - podle popsaného programu první 3 dny

- průvodce během celého zájezdu, včetně obou týdnů na lodi

- 2x ubytování v hotelech na Guadeloupe při příletu se snídaněmi ve 2-lůžkových pokojích

- ubytování ve vnitřní kajutě ve dvojlůžkovém pokoji bez oken (možnost objednat za příplatek vnější kajutu s oknem nebo vnější kajutu s balkónem)

- na lodi plnou penzi bufetovým způsobem po dobu 20h denně, navíc vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci

- přístavní poplatky

- kulturní a sportovní vyžití na lodi přes den i večer (kromě sauny, masáží, kadeřnictví atd.)

- portýrské služby při nalodění a vylodění

 

Cena nezahrnuje:

- povinné spropitné na lodi, platí se na místě přímo lodní společnosti 12,50 EUR/den

- vstupy a výlety po jednotlivých ostrovech z lodi (ucelenou nabídku námi nabízených výletů budeme mít po naší inspekční cestě na začátku března)

- komplexní pojištění 98,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 50.000,- Kč)

 

Slevy a příplatky:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 17.1.2017) = -2.000,- Kč

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2017) = -1.000,- Kč

- komplexní pojištění =1.078,- Kč/11 dní  nebo 1.764,- Kč/18 dní

- vnější kabina s oknem a výhledem na moře = 2.500,- Kč/os./týden plavby

- vnější kabina s výhledem na moře a balkonem = 4.200,- Kč/os./ týden plavby

 

NÁPOJOVÉ BALÍČKY NA LODI / týden plavby:

14x NEALKO = 930,- Kč

14x PIVO = 1.590,- Kč

14x MINERÁLKA (1 litr) = 739,- Kč

4x VÍNO + 7x VODA (4 lahve vína před-vybrané someliérem (1x bílé, 2x červené, 1x růžové) a 7 lahví vody (1 litr); načaté lahve s vínem je možno dopít  v hlavní restauraci následující den) = 1.890,- Kč

15x KÁVA = 709,- Kč

 

Ceny plaveb odpovídají nabídce ze dne 5.12.2016 a mohou se ze dne na den zvýšit, proto doporučujeme neotálet s objednáním !

 

Ubytování ve vnitřní kajutě bez okna ve dvojlůžkovém pokoji:

 virtuální prohlídka kabiny zde  

Držením kursoru na obrazovce se Vám otáčí pohled doleva nebo doprava nebo nahoru a dolů. V Menu si můžete prohlédnout stejným způsobem ostatní prostory lodi

 

Ubytování ve vnější kajutě s oknem (za příplatek 2.500,- Kč/os./ týden plavby):

 virtuální prohlídka kabiny zde  

Držením kursoru na obrazovce se Vám otáčí pohled doleva nebo doprava nebo nahoru a dolů. V Menu si můžete prohlédnout stejným způsobem ostatní prostory lodi

 

Ubytování ve vnější kajutě s balkónem (za příplatek 4.200,- Kč/os./ týden plavby):

 virtuální prohlídka kabiny zde  

Držením kursoru na obrazovce se Vám otáčí pohled doleva nebo doprava nebo nahoru a dolů. V Menu si můžete prohlédnout stejným způsobem ostatní prostory lodi

 

Předodjezdová schůzka


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

19. 01. – 29. 01. 2018 11 dní Plná penze Letecká vyprodáno od 51 980 Kč Objednat
19. 01. – 05. 02. 2018 18 dní Plná penze Letecká last-minute-trip.png od 74 480 Kč Objednat