Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 27 let

SLOVINSKO – Lázně Snovik

SLOVINSKO – Lázně Snovik ****

Termín: ne 14. května 2017 – pá 19. května 2017 (6 dní)

Doprava: transport/bus.png autobus – z Kolín, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice

Stravování: polopenze

od 7 990 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

SLOVINSKO - Lázně Snovik

 

APARTMENT RESORT ECO SPA SNOVIK****

 

cca 50 m od lázeňského areálu

neomezený vstup do lázní v ceně

balíček výletů v ceně

 

Alpské termální centrum Terme Snovik leží uprostřed překrásné přírody 30 km od Lublaně, v srdci Kamnických a Savinjských Alp. Teprve v roce 2008 byl zdejší termální pramen s vodou s vysokým obsahem hořčíku a vápníku oficiálně prohlášen za léčivý.

 

INDIKACE:

Léčbě onemocnění pohybového ústrojí, revmatických a kloubových onemocnění, artritidy a poúrazová rehabilitace. Zdejší čistá a průzračná léčivá voda je vhodná i jako pitná kúra.

 

LÁZEŇSKÝ AREÁL:

Lázeňský areál tvoří venkovní bazén (26-28°C), z části plavecký a z části zážitkový se skluzavkami a masážními tryskami, vnitřní bazén (32-36°C) s masážními tryskami, zážitkovými sprchami, masážemi krku, vířivkou a vodním hřibem. Dále je k dispozici finská sauna, turecká parní kabina, ledová sauna, Kneippův chodník, horký bazén, pitná fontána a čajový koutek. Za příplatek lze objednat různé druhy masáží a procedur.

 

APARTMENT RESORT ECO SPA SNOVIK****

Resort se nachází cca 50 m od lázeňského areálu. K vybavení resortu patří: recepce, restaurace, snack bar, bar, bankomat, obchod se suvenýry, venkovní fitness, půjčovna kol, dětské hřiště, sluneční terasa, WIFI zdarma ve společných prostorách. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K vybavení pokojů patří: fén, TV, telefon, trezor, klimatizace, balkon (pouze některé pokoje). Stravování je v rozsahu polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

 

Termín a cena zájezdu:

1/ Ne 14.05. - Pá  19.05.2017     7.990,- Kč   -   vyprodáno

2/ Ne 20.08. - Pá  25.08.2017     7.990,- Kč   -   vyprodáno

3/ St  06.09. - Ne  10.09.2017     6.990,- Kč   -   zrušeno

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: Odjezd ve večerních hodinách. Noční přejezd.

2.den: Cestou do Snoviku návštěva Julských Alp. Soutěska VINTGAR - romantická procházka podél divokých vod řeky Vintgar. Návštěva městečka BLED, které se rozprostírá kolem malebného Bledského jezera. Ubytování, koupání a odpočinek v lázních.

3.den: Prohlídka města LUBLAŇ - půvabná metropole Slovinska s centrem, nad kterým se vypíná Ljubljanski grad. Koupání a odpočinek v lázních.

4.den: Výlet do městečka Kamnik a Kamnických Alp. KAMNIK - městečko na úpatí Kamnických a Savinjských Alp, které leželo na důležité obchodní cestě mezi Terstem a Korutany. Návštěva údolí KAMNIŠKA BYSTRICA pod vápencovými štíty Kamnických Alp. Procházka podél modrých vod řeky Kamniška Bystrica. Koupání a odpočinek v lázních.

5.den (pouze u zájezdů na 4 noci): Návštěva Logarské doliny, která je nazývána perlou Savinjských Alp a je jednou z nejkrásnějších alpských dolin. Nad údolím se tyčí vysoké příkré a rozeklané vrcholy. Procházka k vodopádu RINKA. Odpoledne prohlídka města CELJE, které se může pochlubit středověkým jádrem. Nad městem na vysoké skále se tyčí zřícenina mohutného hradu. Koupání a odpočinek v lázních.

6.den: Odjezd zpět ze Snoviku v dopoledních hodinách. Při zpáteční cestě zastávka v rakouském městě GRAZ. Město Graz, metropole Štýrska, bylo jedno z hlavních center vlády Habsburků. Půvabné historické jádro Altstadt je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO a nyní je přeměněno v malebnou pěší zónu. Příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje:

- dopravu autobusem

- 3x / 4x ubytování

- 3x / 4x polopenzi

- vstupné do lázní

- balíček výletů

- pobytovou taxu

- delegátský servis

- pojištění CK proti úpadku

 

Cena zájezdu nezahrnuje:

- komplexní pojištění 26,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč)

 

Slevy a příplatky:

- ČASOVÁ SLEVA 6% při 30% záloze (akce platí do 28.2.2017)

- SLEVA PRO SENIORY nad 65 let = 5% (slevy nelze sčítat)

- 1-lůžkový pokoj = 1.100,- Kč (u termínu na 3 noci = 900,- Kč)

- komplexní pojištění = 156,- Kč (u termínu na 3 noci = 130,- Kč)

 

DOPRAVA AUTOBUSEM:

Doprava do lázní Snovik je zajišťována moderními klimatizovanými autobusy s možností občerstvení. Standardní trasa: ČR - Graz - Maribor - Snovik. Odjezd autobusu z ČR je v neděli ve večerních hodinách, příjezd do Snoviku je v pondělí v odpoledních hodinách. Odjezd zpět ze Snoviku je v pátek v dopoledních hodinách, příjezd do ČR je v pozdních večerních hodinách (u termínu 6.9.-10.9.2017 je odjezd ve středu a návrat v neděli). Nástupní místa: Kolín - Praha - Benešov - Tábor - České Budějovice. Po dohodě jsou možná i další místa.

 

Při objednávce v roce 2016 vybíráme zálohu pouze 500,- Kč/osoba.


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

14. 05. – 19. 05. 2017 6 dní Polopenze Autobus vyprodáno od 7 990 Kč Objednat
20. 08. – 25. 08. 2017 6 dní Polopenze Autobus vyprodáno od 7 990 Kč Objednat