Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 28 let

DUBAJ, ABU DHABI a další města SAE

DUBAJ, ABU DHABI a další města SAE ****

Termín: so 27. října 2018 – so 3. listopadu 2018 (8 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla

Stravování: snídaně

od 26 290 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

DUBAJ, ABU DHABI

a další města SAE 

– s Ing. Martinem Černým

 

Spojené arabské emiráty jsou synonymem neobyčejného pokroku, moderní architektury, bohatství, luxusu a přepychu. Jsou zde nejvyšší stavby světa, nejluxusnější světové hotely, největší obchodní centra a k tomu dlouhé písečné pláže a křišťálově čistá voda. To jsou jen některá z mnoha „nej“ této ultramoderní, stále se rozvíjející země. Stabilní klima a téměř trvale slunečné počasí s příjemnými teplotami zaručují ideální podmínky pro celoroční koupání.

 

Termín a cena zájezdu:    

1/  Ne 25.03. - Ne 01.04.2018    26.290,- Kč

2/  So 27.10. - So 03.11.2018    26.290,- Kč

 

 

Program zájezdu:

1. den: Odlet ráno z Prahy, přílet do Dubaje. Transfer do hotelu v ABU DHABI (ubytování na 3 noci).

2. den: V Abu Dhabi, hlavním městě SAE, budete oslněni luxusem. Tento emirát je ze všech nejbohatší a při jeho návštěvě neuvěříte, že do objevu ropy šlo o malou beduínskou vesnici. Příjezd na Yas Island, kde se jezdí závod Formule 1. Navštívíte jednu z nejkrásnějších a největších mešit na světě - mešitu Sheika Zayeda, kterou si prohlédneme také uvnitř. Přejezd do skanzenu Heritage Village. Odpoledne koupání na pláži La Corniche v centru města.

Abu-Dhabi-mešita-Shejka-Zayeda-1 Abu-Dhabi-mešita-Shejka-Zayeda-2 Abu-Dhabi-mešita-Shejka-Zayeda-3

Abu-Dhabi-budova-telekomunikací Abu-Dhabi-mešita-Shejka-Zayeda-1 Abu-Dhabi-pláž-Corniche

3. den: Výlet do AL AINU, města na ománských hranicích - palmová oáza, Národní muzeum, Palácové muzeum Sheika Zayeda, úpatí pohoří Jebel Hafeet; nebo individuální program v Abu Dhabi (procházka po městě, koupání, odpočinek, nákupy, Ferrari World, Water World).

4. den: Dopoledne koupání, volno nebo můžete sami navštívit nově otevřené muzeum LOUVRE ABU DHABI. Po poledni odjezd do hotelu v Dubaji (ubytování na 3 noci). Odjezd na Pouštní Safari s večeří (fakultativní výlet) nebo osobní volno. 

  Dubaj-Pouštní-safari-večerní-kulturní-program  Dubaj-Pouštní-safari

5. den: Emirát Sharjah - návštěva rozsáhlého Muzea islámské civilizace. Čekají Vás však i mnohé další zajímavosti tohoto emirátu. Odpoledne koupání v moři v krásném Al Mamzar Beach Park.

6. den: Cesta vlakem monorailem na palmový ostrov THE PALM JUMEIRAH. Nákupní centrum s umělou sjezdovkou Mall of the Emirates a moderní hotel Burj Al Arab (exteriéry). Přejezd  do starobylé čtvrti Al Fahidi (dříve Bastakia), kde se nacházejí domy starých perských obchodníků s charakteristickými, tzv. větrnými věžemi (předchůdci klimatizace). Poté prohlídka Dubajského muzea ve 200 let staré pevnosti Al Fahidi Fort. Dále přejedeme tradiční dřevěnou lodí "Abra" (vodní taxi) přes Dubai Creek do starého města - do čtvrti Deira, kde zažijete exotické vůně na Spice Souq (trh s kořením) a navštívíme jeden z největších zlatých trhů na světě - Gold Souq. Fakultativně plavba s naším průvodcem večerní Dubají.

Dubaj-mešita-Jumeirah Dubaj-hotel-Burj-Arab Dubaj-na-ostrově-Palm-Jumeirah

Dubaj-před-pevností-Al-Fahdi-Fort Dubaj-cesta-Abrou-přes-Dubaj-Creek Dubaj-Spice-souq

7. den: Volné dopoledne. Po poledni odjezd od hotelu, Zabeel Palace (fotozastávka, z dálky pohled na palác dubajského šejka). Příjezd k největšímu nákupnímu centru světa - Dubai Mall. Návštěva nejvyšší budovy světa - Burj Khalifa (828 m) - výtahem do 124. patra do výšky 452 m na venkovní vyhlídkovou plošinu s úžasným pohledem na celé město (při dobré viditelnosti až na vzdálenost 95 km). Vstup na věž je nutné objednat předem zároveň se zájezdem (jinak na místě za cca 2.400,- Kč!). Volno (největší akvárium s rejnoky a žraloky, největší cukrárna světa, nákupy, káva, večeře), ve večerních hodinách představení fontány Dubai Fountain. Tančící fontána přímo před nejvyšším mrakodrapem světa Vás za soumraku a potmě naprosto okouzlí. Přejezd do čtvrti Dubai Marina, zde procházka marinou mezi nasvícenými mrakodrapy, následuje průjezd nasvícenou noční Dubají k letišti.

Dubaj-před-Dubaj-Mall-u-tančící-fontány Dubaj-pohled-z-nejvyšší-věže-světa-Burj-Khalifa Dubaj-budova-mobilního-operátora

Dubaj-Burj-Khalifa-828-m         Dubaj-před-Dubaj-Mall-u-tančící-fontány-2        Dubaj-tančící-fontána

8. den: V nočních hodinách přelet do Prahy, přílet ráno.

 

POZN.:  Podzimní termín (27.10. - 3.11.2018) má přílet do Prahy 8.den až večer. Program u obou termínů bude dodržen, jen podzimní termín bude mít 1 nocleh se snídaní a 1 polodenní koupání navíc a upravené pořadí programu. Hotely 3x Abu Dhabi, 2x Dubaj, 2x Sharjah.

 

Cena zahrnuje

- letenku Praha - Dubaj - Praha

- letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

- 6x (na podzim 7x) hotel 4**** (2-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením)

- 6x (na podzim 7x) snídani

- veškeré turistické pobytové taxy

- služby českého průvodce a služby místního průvodce s licencí

- pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje:

-  spropitné pro místního řidiče a místního průvodce

- komplexní pojištění: 52,- Kč/os./den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 25.000,- Kč/os.)

 

Slevy a příplatky:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2018) = -800,- Kč

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2018) = -400,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = 6.900,- Kč

- komplexní pojištění = 416,- Kč/os.

 

 

Fakultativní výlety:

1/  Burj Khalifa: 1.500,- Kč - vstup na nejvyšší budovu světa v předprodeji.

Doporučujeme! Nutno objednat předem rovnou i se zájezdem!

 

2/ Pouštní safari: 1.300,- Kč - odpoledne odjezd terénními džípy 4x4 do pouště. Jízda pouští ve stylu Rallye Dakar, fotopauzy v písečných dunách. V beduínském táboře projížďka na velbloudech, ukázka břišního tance, možnost vyzkoušet vodní dýmku. Po západu slunce tradiční arabská večeře barbeque. Návrat do hotelu ve večerních hodinách. Doporučujeme!

 

3/ Dhow Cruise: 1.100,- Kč - večeře na lodi při plavbě po Dubai Creek.

 

 

Pozor - OVĚŘTE SI, ZDA NEMÁTE VE SVÉM PASE RAZÍTKO STÁTU IZRAEL!

 

Předpokládané časy letů:

Jaro: odlet PRG 08:40, přílet PRG 07:40

Podzim: odlet PRG 10:20, přílet PRG 00:20 (4.11.)


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

25. 03. – 01. 04. 2018 8 dní Snídaně Letecká vyprodáno od 26 290 Kč Objednat
27. 10. – 03. 11. 2018 8 dní Snídaně Letecká vyprodáno od 26 290 Kč Objednat