Skotsko + ostrov Skye - Velká Británie - Skotsko
zpět zpět Číslo zájezdu: 88-344

Skotsko + ostrov Skye

Velká Británie » Skotsko

Skotsko + ostrov Skye, Hotel



Termín:

04.08.10 - 11.08.10

Stravování:

bez stravy

Typ:

poznávací

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky Praha

Cena od:

14 560 Kč



Skotsko, Skotsko letecky, poznávací Skotsko, Skotsko poznávačka, nejlevnější Skotsko, zájezd Skotsko, poznávací zájezd, Andalusie nejlevněji, CK Simon - Tourist, Simona turist, CK Simon, Simonturist, Simonaturist

Skotsko + ostrov Skye - letecky

 

Osmidenní letecký zájezd po největších krásách Skotska. Můžete vidět staré hrady, palírny whisky, půvabná městečka i moderní architekturu, vřesoviště, pastviny, slavné skotské dudáky, okouzlující krajinu, překrásné katedrály, výstavné paláce.

 

Termín zájezdu:          St 04.08. – St 11.08.2010

 

Program zájezdu:

1.den: Odlet z Prahy, přejezd do Yorku - prohlídka jednoho z nejkrásnějších měst severní Anglie, přejezd do Durhamu, nocleh v hotelu Travelodge v Durhamu.

2.den: Ráno krátká prohlídka katedrály v Durhamu, průjezd překrásnou krajinou údolí řeky Tweed,  prohlídka města Jedburgh – s působivým monumentálním opatstvím, dále Melrose Abbey  na jehož pozemcích je mimo jiné pohřbeno srdce Roberta Bruce, krále, národního hrdiny, který na počátku 14. století stál v čele bojů za samostatnost Skotska a sousedního Dryburgh Abbey. Nocleh v hotelu Travelodge nebo Formule 1/Metro Inn ve Falkirku.

3.den: Celodenní výlet na sever Skotska. Výjezd lanovkou v oblasti Nevis Range - s výhledem na nejvyšší horu Velké Británie Ben Nevis. Procházka s krásným výhledem po skotských jezerech – uprostřed hory Ben Nevis. Přejezd přes Fort Augustus – Neptunovy schody. Odpoledne budeme pokračovat podél jezera Loch Ness, na programu bude zastávka na prohlídku zříceniny Urquhart Castle na břehu jezera. Nocleh v hotelu Travelodge u Inverness.

4. den: Celodenní okruh po fantastickém ostrově Skye (rozeklané pobřeží, soutěsky, výhledy na desítky menších okolních ostrůvků). Nejdříve při cestě krátká zastávka u nejfotografovanějšího hradu Eilean Donan Castle. Na ostrově navštívíme hrad Dunvegan s nádhernou zahradou, odkud se loďkou pojedeme podívat na jedinou kolonii volně žijících tuleňů v Evropě. Dále prohlídka přístavu Portree - jediného města na ostrově. Večer přejezd do Fort Williamu, nocleh v hotelu West Bestern ve Fort Williamu.

5. den: Přejezd k opěvovanému jezeru Loch Lomond včetně kouzelné vesničky Luss s případnou možností vykoupání. Přejezd do Stirlingu - prohlídka středověkého hradu, který sehrál významnou roli v historii Skotska. Linlithgow – místo narození královny Marie Stuartovny. Nocleh opět ve stejných hotelech ve Falkirku.

6. den: Prohlídka hradu vévody z Atholu – Blair Castle. Exkurze do palírny tradiční skotské whisky Blair Athol spojená s ochutnávkou. Návštěva místa korunovace skotských králů - Scone Palace, sídla rodiny Mansfieldů s krásnými zahradami a bohatými sbírkami umění. Přejezd přes úžinu Firth of Forth po jednom z největších a nejkrásnějších mostů světa, zastávka u vyhlídky na mosty Forth  Bridges. Návrat na ubytování. Nocleh opět ve stejných hotelech ve Falkirku.

7. den: Ráno přejezd do Edinburgu. Prohlídka hlavního města Skotska - údajně nejlépe situovaného města na světě. Prohlídka hradu (včetně originálů skotských korunovačních klenot), katedrály St. Giles, paláce Holyrood House. Nocleh v hotelu Travelodge v Durhamu.

8. den: Transfer na letiště. Přelet do Prahy na letiště Ruzyně.

 

Cena zájezdu:                        

17.650,- Kč/os. (7 nocí v hotelu Travelodge ve 2-lůžk. pokojích)

16.280,- Kč/os. (4 noci v hotelu Travelodge + 3 noci v hotelu Formule 1/ Metro Inns ve 2 lůžk. pokojích)

15.520,- Kč/os. (7  nocí  v  hotelu  Travelodge  v  pokojích obsazených 3 osobami)

14.560,- Kč/os. (4 noci v hotelu Travelodge + 3 noci v hotelu F1/Metro Inns v pokojích obsazených 3 os.)

 

Cena zahrnuje: letenku do Velké Británie a zpět, všechny letištní a bezpečnostní taxy – včetně poplatků za 1 zavazadlo (celkem 2.600,- Kč/os.), přepravu busem na všechny výlety, průvodce po celou dobu zájezdu, 7x ubytování v hotelech dle výběru, zákonné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje: vstupy cca 65,-  GBP, komplexní pojištění

 

Fakultativní služby: komplexní pojištění 208,- Kč/os.,

 

Pozn:

Hotely Travelodge a Best Western ** až *** - pěkné moderní 2-lůžk. pokoje s přistýlkou a vlastní koupelnou s WC.

Hotel Metro Inn (bývalý F1)* – jednoduché ubytování, manželské dvojlůžko se 3. lůžkem napříč "v patře", sprchy a WC na chodbě.

 

Popis Cena Počet Celkem
Dospělá osoba (4 noci v hotelu Travelodge + 3 noci v hotelu F1 / Metro Inns v pokojích obsazených 3 osobami) (povinný) 14 560 Kč
Dospělá osoba (7 noci v hotelu Travelodge v pokojích obsazených 3 osobami) (povinný) 15 520 Kč
Dospělá osoba (4 noci v hotelu Travelodge + 3 noci v hotelu F1 / Metro Inns ve 2-lůžk. pokojích) (povinný) 16 280 Kč
Dospělá osoba (7 nocí v hotelu Travelodge ve 2-lůžk. pokojích) (povinný) 17 650 Kč
Cena celkem: 0

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.


Jméno:
Příjmení:
Telefon:
E-mail:
 
Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
 
Poznámka:
 
Kontrolní otázka: 0 + 3 =

CK