Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 29 let

FRANCIE – Alsasko

FRANCIE – Alsasko ***

Termín: čt 19. září 2019 – ne 22. září 2019 (4 dny)

Doprava: transport/bus.png autobus – z Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník (+200Kč)

Stravování: snídaně

od 6 200 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

FRANCIE - ALSASKO

 

AUTOBUSOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Strasbourg - Obernai - Mont Ste Odile - Montagne des Singes - Riquewihr - Thann - Route de Cretes - Grand Ballon - Kaysersberg - Colmar

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/ Čt 19.09. - Ne 22.09.2019             6.200,-Kč

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: Odjezd z Prahy v cca 06.00 hod. Prohlídka STRASBOURGU, "křižovatky Evropy", jehož historické jádro v čele s katedrálou Notre Dame je zapsané na seznamu UNESCO, Ponts Couverts, Petite France, Evropský parlament, projížďka na lodičkách historickým centrem města. Ubytování v Colmaru.

2.den: Procházka OBERNAI - alsaským městečkem s půvabnými hrázděnými domy. Zastávka u kláštera MONT STE ODILE zasvěceného patronce Alsaska sv. Odile. Prohlídka nejpopulárnější historické památky tohoto koutu Francie - impozantního hradu CHATEAU DU HAUT-KOENIGSBOURG, vévodícímu kraji z výšky více než 700m. Návštěva opičího parku MONTAGNE DES SINGES s téměř 300 volně se pohybujícími makaky. Degustace vína s možností nákupu v jednom z typických sklípků vinařského městečka RIQUEWIHR ležícího na tzv. ROUTE DE VIN (cestě vína). Návrat na ubytování.

3.den: Prohlídka městečka THANN s kostelem sv. Thiébauta (nádherná figurální výzdoba). Vyhlídková jízda tzv. ROUTE DE CRETES se zastávkou u nejvyšší hory pohoří Vogézy - GRAND BALLON (1424m). Možnost nenáročného výstupu na vrchol. Návštěva muzea likérů v LAPOUTROIE spojená s ochutnávkou. Exkurze do nedaleké SÝRÁRNY, kde se produkuje nejznámější alsaský sýr zvaný Munster (ochutnávka, možnost nákupu). Zastávka ve vinařské vesničce KAYSERSBERG s malebnými domy a romantickými uličkami (muzeum místního rodáka Alberta Schweitzera). Návrat na ubytování.

4.den: Prohlídka COLMARU - metropole oblasti se zachovalým starobylým centrem. Procházka pitoreskní čtvrtí Petit Venice (malé Benátky) s vodními kanály lemovanými hrázděnými domy a kavárničkami. Návštěva jednoho z NEJVĚTŠÍCH MUZEÍ AUTOMOBILŮ na okraji Mulhouse - téměř 500 exponátů, které ilustrují dějiny evropského automobilového průmyslu (Bugatti, Rolls-Royce, Mercedes, Ferrari, Porsche…). Příjezd ve večerních hodinách (Praha cca 22.00 hod.).

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

- dopravu zájezdovým autobusem (WC, klimatizace, DVD, bufet)

- 3x ubytování v hotelu (2-lůžkové pokoje s TV a vlastním sociálním zařízením)

- 3x snídani

- průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

- komplexní  pojištění = 26,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč/os.)

- doporučená částka na vstupné: cca 65 €

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.01.2019) = -350,- Kč

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.02.2019) = -250,- Kč

- příplatek za nástup v Rakovníku = 200,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = 1.750,- Kč

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

 

Garantem zájezdu: CK MAMUT TOUR


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

19. 09. – 22. 09. 2019 4 dní Snídaně Autobus vyprodáno od 6 200 Kč Objednat