Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 31 let

BALI – SINGAPUR – ZRUŠENO

BALI – SINGAPUR – ZRUŠENO ****

Termín: st 14. dubna 2021 – st 28. dubna 2021 (15 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla

Stravování: snídaně

od 49 990 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

BALI - SINGAPUR

 

POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD se závěrečným pobytem u moře: Singapur - Gunug Kawi - Tirta Empul - Tegallalang - Besakih - Lovina Beach - Ulun Danu - Pura Taman Ayun - Tanah Lot - Sanur...

(Průvodkyně: Zuzana Suttnerová). Emirates A-380 na lince Praha-Dubaj-Praha.

 
 

Termín a cena zájezdu: 

1/ St 14.04. - St 28.04.2021   49.990,- Kč  zrušeno

 

Program zájezdu:

1.den: V cca 16 hod. odlet z Prahy přes Dubaj do Singapuru. (Emirates, A-380 v úseku Praha - Dubaj).

2.den: Odpoledne přílet do Singapuru. Transfer do hotelu situovaného ve čtvrti Bugis, cca 5 min. chůze od stanice metra (www.hotelgrandpacific.com.sg). Večerní procházka pulsující Arabskou čtvrtí s řadou restaurací a orientálních krámků soustředěných nedaleko Sultánovy mešity. Nocleh.

3.den: První část prohlídky SINGAPURU - atraktivního městského státu, který je originální směsicí asijské, koloniální i moderní architektury zastoupené četnými mrakodrapy: návštěva exotické "Malé Indie" protkané nezaměnitelnou vůní koření (tržiště, pestrobarevný hinduistický chrám Sri Veeramakaliamman zasvěcený bohyni Kálí…), neobyčejný zahradní komplex Gardens by the Bay s futuristickými stromy "Supertrees" vybavenými solárními panely a spojenými visutou lávkou; součástí parku je i Flower Dome - největší skleník na světě plný květů ze středomořských a polosuchých oblastí a také neméně impozantní Cloud Forest - skleník tropických rostlin pyšnící se nejvyšším vnitřním vodopádem světa; nádherné panorama z vyhlídky ikonické budovy obchodního centra a hotelu Marina Bay Sands (svého času nejdražší stavba světa) - architektonické perly v podobě tří věží propojených gigantickou střešní terasou zahrnující mimo jiné restauraci a 150 m dlouhý bazén; večer shlédnutí úchvatné světelné a zvukové show v Gardens by the Bay a účast na neopakovatelném laserovém představení za doprovodu působivých vodotrysků. Návrat na ubytování.

4.den: Dokončení prohlídky "Města lvů", jehož upravenost a dokonalá čistota jsou pověstné: Koloniální čtvrť (proslulý hotel Raffles, katedrála sv. Ondřeje, Národní galerie, Parlament…); Čínská čtvrť s nezaměnitelnou atmosférou a mnoha zajímavými chrámy, ale paradoxně i hinduistickým svatostánkem Sri Mariamman. Navečer přelet na BALI. Transfer na ubytování do města Ubud (https://theartiniresort.business.site).

5.den: Návštěva GUNUG KAWI - královské hrobky z 11. století vytesané do skály uprostřed okouzlující krajiny. Prohlídka TIRTA EMPUL, jednoho z nejposvátnějších hinduistických chrámů Bali zbudovaného u léčivého pramene. Zastávka v exotické zahradě s ovocem a kořením (uvidíte, jakým způsobem roste ananas, papaya, kakaovník, mnoho druhů koření, dále jak se chovají cibetky; možnost degustace cca 20 druhů místních čajů a kávy včetně pravé cibetkové kávy Luwag). Pokračování horskou oblastí KINTAMANI s impozantní sopkou BATUR (1 717 m). Možnost obědu na terase s nádherným výhledem na kráter a sopečné jezero. Přejezd k fotogenickým rýžovým terasám TEGALLALANG. Návrat na ubytování. Večer shlédnutí tance KECAK, v němž vystupuje stovka mužů, kteří se uvedou do transu. Během tance se nepoužívá žádný hudební nástroj. Následuje představení, při kterém muž uvedený do transu tančí na rozžhavených, resp. hořících slupkách z kokosových ořechů. Nocleh.

6.den: Celodenní výlet po východní části ostrova, které dominuje MOUNT AGUNG (3 142 m), nejuctívanější a nejvyšší sopka, která se naposledy probudila v roce 2017. Krátká zastávka v dílně na výrobu dekorativní batiky (seznámení s technikou batikování látek). Přejezd do tradiční vesnice PENGLIPURAN s pozoruhodnou sociální komunitou, kde všichni obyvatelé žijí jako jedna velká rodina. Historie tohoto uspořádání sahá až do 16. století, do doby vlády krále Kehena. Prohlídka nejvýznamnějšího hinduistického chrámového komplexu BESAKIH přezdívaného Matka chrámů. Zastávka v BUKIT JAMBUL (možnost obědu) s úžasným výhledem do údolí plného rýžových teras a na sopku GUNUNG AGUNG a dále v městě KLUNGUNG, metropoli stejnojmenné provincie (prohlídka maleb na stropě královského soudního dvora z 16. století). Návrat na ubytování.

7.den: Poznávací okruh severním pobřežím ostrova. Přejezd vnitrozemím do dechberoucí oblasti PUPUAN a ANTOSARI, kde jsou za ranního světla ideální podmínky pro fotografování jedinečných rýžových teras. Ukázka pěstování kávy, kakaa a spousty exotického ovoce. Přestávka na oběd a koupání na vulkanické pláži LOVINA BEACH. Přesun do horské oblasti s pěkným výhledem na jezera BUYAN a TAMBLINGAN. Dešťový prales, který obě jezera obklopuje, je domovem různých exotických ptáků, stromů a květin. Zastávka v BEDUGUL u jezera BRATAN s fantastickým vodním chrámem ULUN DANU zasvěceným bohyni vody. Návrat na ubytování.

8.den: Odpoledne prohlídka chrámu PURA TAMAN AYUN z 16. století, který patří k nejkrásnějším chrámům na Bali. Zastávka v ALAS KEDATON - tzv. opičím lese. Návštěva chrámu TANAH LOT, který osaměle stojí na vrcholu skály v moři (přístup je možný pouze během odlivu). Za příznivého počasí je pohled na siluetu chrámu s pozadím zapadajícího slunce jedním z nejpůsobivějších zážitků celého pobytu na Bali. Ubytování v oblíbeném přímořském letovisku Sanur (https://innasindhubeachhotel.com)

9.-12.den: Volný den. Odpočinek u moře. Možnost fakultativních výletů: jízda na slonech; plavba katamaránem na ostrov Lembongan - šnorchlování; jednodenní letecký výlet na Jávu s návštěvou největšího buddhistického chrámu světa Borobudur, hinduistického chrámu Prambanan a Sultánova paláce v Yogyakartě.

13.den: Zastávka ve vesnici BATUBULAN s ukázkou tradičních balijských tanců Barong a Kris zobrazující věčnou válku dobra a zla. Prohlídka hlavního města Bali - DENPASARU (náměstí Paputan, chrámu Agung Jagatnata situovaný uprostřed tropické zahrady…). Odpoledne relaxace na pláži v místě ubytování.

14.den: Volný den u moře. Večer transfer na letiště. O půlnoci odlet do Dubaje.

15.den: Přílet do Prahy v cca 13 hod. (Emirates, A-380 v úseku Dubaj - Praha).

 

CENA ZAHRNUJE:

  • mezinárodní letenku Praha -Singapur a Denpasar - Praha (Emirates), letenku Singapur - Denpasar (Air Asia) včetně odbaveného zavazadla
  • 2 denní neomezenou jízdenku na MHD v Singapuru
  • dopravu klimatizovaným autokarem
  • 12x ubytování v hotelu***/**** (2 lůžkové klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením)
  • 12x snídani
  • průvodce
  • pobytové a turistické taxy
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA NEZAHRNUJE:

- komplexní pojištění = 95,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 50.000,- Kč)

- připojištění pro případ Covid-19 či jiné pandemie: 52,- Kč/den

doporučená částka na vstupné (cca 180 USD)

- fakultativní výlety v Sanuru

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

ČASOVÁ SLEVA při záloze 5 000 Kč/os., možnost bezplatného storna do 30.9.2020, doplatek do 30% je splatný do 30.9.2020 (akce platí do 31.12.2020) = -1.500,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = 9.000,- Kč

- komplexní pojištění = 1.425,- Kč/zájezd

- připojištění pro případ Covid-19 či jiné pandemie: 780,- Kč/zájezd

 

Garantem zájezdu je CK MAMUT TOUR.

 

BALI - SINGAPUR 2021 - stránky katalogu ke stažení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

14. 04. – 28. 04. 2021 15 dní Snídaně Letecká vyprodáno od 49 990 Kč Objednat