Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 33 let

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

BALI – SINGAPUR

BALI – SINGAPUR ****

Termín: pá 1. července 2022 – pá 15. července 2022 (15 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla

Stravování: snídaně

od 49 990 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

BALI - SINGAPUR

 

POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD se závěrečným pobytem u moře: Singapur - Gunug Kawi - Tirta Empul - Tegallalang - Besakih - Lovina Beach - Ulun Danu - Pura Taman Ayun - Tanah Lot - Sanur...

 

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU: 

1/ Pá 01.07. - Pá 15.07.2022              49.990,- Kč

 

Aktuální podmínky cestování do země (Covid19) Bali / Singapur

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: V cca 16 hod. odlet z Prahy přes Dubaj do Singapuru. (čekání na přestupu cca 3 hod.)

 

2.den: Odpoledne přílet do Singapuru. Transfer do hotelu situovaného ve čtvrti Bugis, cca 5 min. chůze od stanice metra. Večerní procházka pulsující Arabskou čtvrtí s řadou restaurací a orientálních krámků soustředěných nedaleko Sultánovy mešity. Nocleh.

 

3.den: První část prohlídky SINGAPURU - atraktivního městského státu, který je originální směsicí asijské, koloniální i moderní architektury zastoupené četnými mrakodrapy: návštěva exotické "Malé Indie" protkané nezaměnitelnou vůní koření (tržiště, pestrobarevný hinduistický chrám Sri Veeramakaliamman zasvěcený bohyni Kálí…), neobyčejný zahradní komplex Gardens by the Bay s futuristickými stromy "Supertrees" vybavenými solárními panely a spojenými visutou lávkou; součástí parku je i Flower Dome - největší skleník na světě plný květů ze středomořských a polosuchých oblastí a také neméně impozantní Cloud Forest - skleník tropických rostlin pyšnící se nejvyšším vnitřním vodopádem světa; nádherné panorama z vyhlídky ikonické budovy obchodního centra a hotelu Marina Bay Sands (svého času nejdražší stavba světa) - architektonické perly v podobě tří věží propojených gigantickou střešní terasou zahrnující mimo jiné restauraci a 150 m dlouhý bazén; večer zhlédnutí úchvatné světelné a zvukové show v Gardens by the Bay a účast na neopakovatelném laserovém představení za doprovodu působivých vodotrysků. Návrat na ubytování.

 

4.den: Dokončení prohlídky "Města lvů", jehož upravenost a dokonalá čistota jsou pověstné: Koloniální čtvrť (proslulý hotel Raffles, katedrála sv. Ondřeje, Národní galerie, Parlament…); Čínská čtvrť s nezaměnitelnou atmosférou a mnoha zajímavými chrámy, ale paradoxně i hinduistickým svatostánkem Sri Mariamman. Navečer přelet na BALI. Transfer na ubytování do města Ubud.

 

5.den: Návštěva GUNUG KAWI - královské hrobky z 11. století vytesané do skály uprostřed okouzlující krajiny. Prohlídka TIRTA EMPUL, jednoho z nejposvátnějších hinduistických chrámů Bali zbudovaného u léčivého pramene. Zastávka v exotické zahradě s ovocem a kořením (uvidíte, jakým způsobem roste ananas, papaya, kakaovník, mnoho druhů koření, dále jak se chovají cibetky; možnost degustace cca 20 druhů místních čajů a kávy včetně pravé cibetkové kávy Luwag). Pokračování horskou oblastí KINTAMANI s impozantní sopkou BATUR (1 717 m). Možnost obědu na terase s nádherným výhledem na kráter a sopečné jezero. Přejezd k fotogenickým rýžovým terasám TEGALLALANG. Návrat na ubytování.

 

6.den: Celodenní výlet po východní části ostrova, které dominuje MOUNT AGUNG (3 142 m), nejuctívanější a nejvyšší sopka, která se naposledy probudila v roce 2017. Krátká zastávka v dílně na výrobu dekorativní batiky (seznámení s technikou batikování látek). Přejezd do tradiční vesnice PENGLIPURAN s pozoruhodnou sociální komunitou, kde všichni obyvatelé žijí jako jedna velká rodina. Historie tohoto uspořádání sahá až do 16. století, do doby vlády krále Kehena. Prohlídka nejvýznamnějšího hinduistického chrámového komplexu BESAKIH přezdívaného Matka chrámů. Zastávka v BUKIT JAMBUL (možnost obědu) s úžasným výhledem do údolí plného rýžových teras a na sopku GUNUNG AGUNG a dále v městě KLUNGUNG, metropoli stejnojmenné provincie (prohlídka maleb na stropě královského soudního dvora z 16. století). Návrat na ubytování.

 

7.den: Poznávací okruh severním pobřežím ostrova. Přejezd vnitrozemím do dechberoucí oblasti PUPUAN a ANTOSARI, kde jsou za ranního světla ideální podmínky pro fotografování jedinečných rýžových teras. Ukázka pěstování kávy, kakaa a spousty exotického ovoce. Přestávka na oběd a koupání na vulkanické pláži LOVINA BEACH. Přesun do horské oblasti s pěkným výhledem na jezera BUYAN a TAMBLINGAN. Dešťový prales, který obě jezera obklopuje, je domovem různých exotických ptáků, stromů a květin. Zastávka v BEDUGUL u jezera BRATAN s fantastickým vodním chrámem ULUN DANU zasvěceným bohyni vody. Návrat na ubytování.

 

8.den: Odpoledne prohlídka chrámu PURA TAMAN AYUN z 16. století, který patří k nejkrásnějším chrámům na Bali. Zastávka v ALAS KEDATON - tzv. opičím lese. Návštěva chrámu TANAH LOT, který osaměle stojí na vrcholu skály v moři (přístup je možný pouze během odlivu). Za příznivého počasí je pohled na siluetu chrámu s pozadím zapadajícího slunce jedním z nejpůsobivějších zážitků celého pobytu na Bali. Ubytování v oblíbeném přímořském letovisku Sanur.

 

9.-12.den: Volný den. Odpočinek u moře. Možnost fakultativních výletů: večerní zhlédnutí tance Kecak, v němž vystupuje stovka mužů, kteří se uvedou do transu (během tance se nepoužívá žádný hudební nástroj; následuje představení, při kterém muž uvedený do transu tančí na rozžhavených resp. hořících slupkách z kokosových ořechů; plavba katamaránem na ostrov Lembongan - šnorchlování…

 

13.den: Zastávka ve vesnici BATUBULAN s ukázkou tradičních balijských tanců Barong a Kris zobrazující věčnou válku dobra a zla. Prohlídka hlavního města Bali - DENPASARU (náměstí Paputan, chrámu Agung Jagatnata situovaný uprostřed tropické zahrady…). Odpoledne relaxace na pláži v místě ubytování.

 

14.den: Volný den u moře. Večer transfer na letiště. O půlnoci odlet do Dubaje.

 

15.den: Přílet do Prahy v cca 13 hod. (čekání na přestupu cca 3 hod.)

 

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

- letenku Praha -Singapur a Denpasar - Praha (Emirates) a letenku Singapur - Denpasar (Air Asia) včetně odbaveného zavazadla

- 2 denní neomezenou jízdenku na MHD v Singapuruveného zavazadla

- dopravu klimatizovaným autobusem

- 12x ubytování v hotelu***/**** (2 lůžkové klimatizované pokoje s TV a vlastním sociálním zařízením)

- 12x snídani

- průvodce

- turistické taxy a daně

- pojištění CK proti úpadku

 

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

- komplexní pojištění tarif K5S5 = 95,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 50.000,- Kč)

- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie: 52,- Kč/den (kryje náklady na ubytování /do 10tis. a náhradní dopravu /do 20tis. v souvislosti s umístěním do karantény, atd.)

doporučená částka na vstupné (cca 180 USD)

- fakultativní výlety v Sanuru

 

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- ČASOVÁ SLEVA při záloze 3 000 Kč/os., možnost bezplatného storna 3 měsíce před zahájením zájezdu, doplatek do 30% je splatný 3 měsíce před zahájením zájezdu (akce platí do 28.2.2022) = -1.500,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = 10.000,- Kč

- komplexní pojištění = 1.425,- Kč/zájezd

- připojištění pro případ Covid-19 či jiné pandemie: 780,- Kč/zájezd

 

 

UBYTOVÁNÍ:

- Singapur, 2 noci - Village Hotel Bugis by Far East Hospitality

- Ubud, 4 noci - The Artini Dijiwa Ubud

- Sanur, 6 nocí - Inna Bali Beach Garden

 

Garantem zájezdu je CK MAMUT TOUR.

 

 

Tento zájezd je možné částečně hradit prostřednictvím benefitních programů:
BenefitPlus, Edenred a Sodexo.
Platba přes tyto benefity se neslučuje s poskytnutou časovou (FM, LM) slevou.

Termíny:

01. 07. – 15. 07. 2022 15 dní Snídaně Letecká vyprodáno od 49 990 Kč Objednat