Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 31 let

IRSKO – To nejlepší z Irska s návštěvou Amsterdamu

IRSKO – To nejlepší z Irska s návštěvou Amsterdamu ****

Termín: so 24. července 2021 – so 31. července 2021 (8 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně - letiště V. Havla

Stravování: snídaně

od 27 590 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

IRSKO - To nejlepší z IRSKA

s Ing. Martinem Černým

s návštěvou Amsterdamu

 

Letecký poznávací zájezd po největších krásách zeleného ostrova. Ze tří míst budeme pořádat hvězdicovitě celodenní výlety, při nichž místním najatým busem navštívíme to nejlepší, co může tento skvostný zelený ostrov nabídnout. V roce 2021 jsme pro Vás zvýšili komfort ubytování, přidali snídaně a zkrátili některé přejezdy mezi jednotlivými zajímavostmi.

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/ So 24.07. - So 31.07.2021    27.590,- Kč - VYPRODÁNO

2/ So 07.08. - So 14.08.2021    27.590,- Kč - VYPRODÁNO

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odlet z Prahy v 06.05 hod. v doprovodu průvodce Ing. Martina Černého se společností KLM do Amsterdamu. Zde několik hodin na přestup využijeme k průvodcované prohlídce Amsterdamu. Do centra a zpět pojedeme pouhých 18 min. vlakem z nádraží, které je umístěno přímo pod příletovou halou letiště. Krátký odpolední přelet s KLM do Dublinu a transfer na ubytování do hotelu Carlton Blanchardstown**** na okraji Dublinu (1 + 2 noci).

2. den: Návštěva palírny s ochutnávkou pravé irské whiskey. Prohlídka malebných Japonských zahrad z počátku 20. století a Irského národního hřebčína - centra chovu irských dostihových koní. Zastávka v městečku KILDAREEMO COURT - návštěva georgiánského panského sídla z počátku 18. století se zahradou a parkem. Nocleh v hotelu Ardilaun**** v Galway (2 noci) /The Connacht hotel v srpnovém termínu/.

  

3. den: Okruh oblastí GALWAY (prohlídka města) a CONNEMARY - drsný kraj plný jezer, zálivů, močálů a hor, který působí jako podivuhodný kout země, jenž někteří lidé nazývají rájem. Zastávka v městečku CLIFDEN, návštěva skvostného kláštera a zahrad KYLEMORE ABBEY. Nocleh ve stejném hotelu.

  

4. den: Přejezd do oblasti THE BURREN - fascinující, neobvyklá a drsná divočina. Přejezd ke CLIFFS OF MOHER - vyhlídka z útesů až 200 m vysokých, které patří k nejkrásnějším pobřežním útesům Evropy. Návštěva BUNRATTY CASTLE - zachovalého, nábytkem vybaveného hradu včetně přilehlé vesničky - skanzenu, ze které si člověk osvojí znalosti o životě v oblasti dnešního Irska na konci 19. století. Nocleh v hotelu Old Quarter Townhouse*** v centru Limericku (2 noci).

  

 

5. den: Návštěva jedné z nejmalebnějších oblastí Irska - RING OF KERRY - jízda po části poloostrova Iveragh se spoustou nádherných vyhlídek. Městečko KENMARE s domky v pastelových barvách, zastávka u vodopádu TORC, impozantní zámek MUCKROSS HOUSE, vodní zahrady a nádherný výhled na Killarneyské jezero. Návrat na ubytování, nocleh.

  

6. den: CAHIR - krásné historické město, kterému dominuje hrad ze 13. století, návštěva známé SWISS COTTAGEROCK OF CASHEL - vápencový pahorek s pozoruhodnou impozantní zříceninou hradu z 12. století, bývalého sídla keltských králů, vévodící stejnojmennému městečku. Významný církevní areál patří mezi nejdůležitější historické stavby Irska. KILKENNY - překrásné městečko se zachovalým hradem. Přejezd do Dublinu do stejného hotelu, jako byl 1. dne.

   

7. den: Návštěva úchvatných zahrad POWERSCOURT GARDENS, o kterých se říká, že jsou nejhezčí v celém Irsku. Klášter GLENDALOUGH v pohoří Wicklow. Večerní atmosféra ve světoznámé hospodské a barové čtvrti TEMPLE BAR v centru Dublinu. Nocleh ve stejném hotelu. 

 

8. den:  DUBLIN - hlavní a největší město Irské republiky, sídlo irských vládců. Prohlídka více jak 1000 let starého města - známé katedrály sv. Patrika, hradu Trinity Collegge, Grafton Street ad. Transfer na letiště, odlet z Dublinu přes Amsterdam do Prahy.

  

 

CENA ZAHRNUJE:

- letenku Praha - Amsterdam - Dublin - Praha

- letištní a bezpečnostní taxy vč. poplatku za odbavené zavazadlo

- dopravu místním busem

- 7x ubytování v hotelu (2-lůžk.pokoje s vlastním sociálním zařízením)

- 7x snídani

- služby průvodce

- zákonné pojištění CK proti úpadku

- zpáteční jízdenku MHD do centra Amsterdamu (v ceně 10 EUR)

 

CENA NEZAHRNUJE:

- komplexní pojištění K5S = 35,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 25.000,- Kč)

- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie: 26,- Kč/den (kryje náklady na ubytování /do 10tis. a náhradní dopravu /do 20tis. v souvislosti s umístěním do karantény, atd. - info v CK)

- vstupy = cca 90,- €

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva FIRST MINUTE při platbě zálohy 2.000,- Kč/os. (akce platí do 30.4.2021) = -500,- Kč/os.

- 1-lůžkový pokoj = 10.500,- Kč

- komplexní pojištění = 280,- Kč/zájezd

- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie = 208,- Kč/zájezd

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ:

3x hotel Dublin Carlton Blanchardstown****

2x hotel Limerick Boutique***

2x hotel Galway Ardilaun****

Ve všech hotelech je zajištěna snídaně. Průvodce Vás bude pravidelně informovat o stravovacích a nákupních možnostech během dalšího dne programu. Každý den budete mít možnost si v supermarketu zakoupit čerstvé potraviny. Průvodce může v případě zájmu klientů zorganizovat 1x společnou večeři. Další možnost stravování je i v místních hospůdkách.

 

Předpokládané časy letů (Termíny 1 a 2):

 06.05 - 07.35 h Praha – Amsterdam 

16.00 - 16.40 h Amsterdam – Dublin

 

17.20 - 20.00 h Dublin – Amsterdam

21.05 - 22.30 h Amsterdam – Praha

 

AKCE 2021:
Při objednání zájezdu vybíráme zálohu pouze 2.000,- Kč/os. Zájezd je možno bezplatně zrušit 2 měsíce před odletem, nebo případně změnit jméno zdarma do 3 dnů před odletem.

 

Garantem zájezdu: CK SIMON-TOURIST s.r.o.

 

IRSKO 2021 - stránky katalogu ke stažení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

24. 07. – 31. 07. 2021 8 dní Snídaně Letecká vyprodáno od 27 590 Kč Objednat
07. 08. – 14. 08. 2021 8 dní Snídaně Letecká vyprodáno od 27 590 Kč Objednat