Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 32 let

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

IRSKO – To nejlepší z Irska s návštěvou Amsterdamu

IRSKO – To nejlepší z Irska s návštěvou Amsterdamu ****

Termín: so 30. července 2022 – so 6. srpna 2022 (8 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně - letiště V. Havla

Stravování: snídaně

od 28 390 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

IRSKO - To nejlepší z IRSKA

s návštěvou Amsterdamu

 

Letecký poznávací zájezd po největších krásách zeleného ostrova. Ze tří míst budeme pořádat hvězdicovitě celodenní výlety, při nichž místním najatým busem navštívíme to nejlepší, co může tento skvostný zelený ostrov nabídnout.

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/ So 16.07. - So 23.07.2022    28.390,- Kč  = vyprodáno

2/ So 30.07. - So 06.08.2022    28.390,- Kč  = vyprodáno

 

Pro vstup do Irska byla s účinností od 6. března 2022 zrušena povinnost prokazovat se jakoukoli dokumentací v souvislosti s covid-19. Není tedy třeba očkovací certifikát! Více info naleznete zde

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odlet z Prahy v 06.05 hod. v doprovodu našeho průvodce se společností KLM do Amsterdamu. Zde několik hodin na přestup využijeme k průvodcované prohlídce Amsterdamu. Do centra a zpět pojedeme pouhých 18 min. vlakem z nádraží, které je umístěno přímo pod příletovou halou letiště. Krátký odpolední přelet s KLM do Dublinu a transfer na ubytování do hotelu Carlton Blanchardstown**** na okraji Dublinu (2 noci).

2. den: Návštěva úchvatných zahrad POWERSCOURT GARDENS, o kterých se říká, že jsou nejhezčí v celém Irsku. Klášter GLENDALOUGH v pohoří Wicklow. Večerní atmosféra ve světoznámé hospodské a barové čtvrti TEMPLE BAR v centru Dublinu. Nocleh ve stejném hotelu. 

 

3. den: Prohlídka malebných JAPONSKÝCH ZAHRAD z počátku 20. století a IRSKÉHO NÁRODNÍHO HŘEBČÍNA - centra chovu irských dostihových koní. EMO COURT - návštěva georgiánského panského sídla z počátku 18. století se zahradou a parkem. Klášter CLONMACNOISE na břehu řeky Shannon. Nocleh v hotelu The Connacht*** (2 noci).

  

4. den: Okruh oblastí GALWAY (prohlídka města) a CONNEMARY - drsný kraj plný jezer, zálivů, močálů a hor, který působí jako podivuhodný kout země, jenž někteří lidé nazývají rájem. Zastávka v městečku CLIFDEN, návštěva skvostného kláštera a zahrad KYLEMORE ABBEY. Nocleh ve stejném hotelu.

  

5. den: Přejezd do oblasti THE BURREN - fascinující, neobvyklá a drsná divočina. Přejezd ke CLIFFS OF MOHER - vyhlídka z útesů až 200 m vysokých, které patří k nejkrásnějším pobřežním útesům Evropy. Návštěva BUNRATTY CASTLE - zachovalého, nábytkem vybaveného hradu včetně přilehlé vesničky - skanzenu, ze které si člověk osvojí znalosti o životě v oblasti dnešního Irska na konci 19. století. Nocleh v hotelu Old Quarter Townhouse*** v centru Limericku (2 noci).

  

6. den: Návštěva jedné z nejmalebnějších oblastí Irska - RING OF KERRY - jízda po části poloostrova Iveragh se spoustou nádherných vyhlídek. Městečko KENMARE s domky v pastelových barvách, zastávka u vodopádu TORC, impozantní zámek MUCKROSS HOUSE, vodní zahrady a nádherný výhled na Killarneyské jezero. Návrat na ubytování, nocleh.

  

7. den: CAHIR - krásné historické město, kterému dominuje hrad ze 13. století, návštěva známé SWISS COTTAGEROCK OF CASHEL - vápencový pahorek s pozoruhodnou impozantní zříceninou hradu z 12. století, bývalého sídla keltských králů, vévodící stejnojmennému městečku. Významný církevní areál patří mezi nejdůležitější historické stavby Irska. KILKENNY - překrásné městečko se zachovalým hradem. Přejezd do Dublinu do stejného hotelu, jako byl 1. den (Carlton Blanchardstown****).

   

8. den:  DUBLIN - hlavní a největší město Irské republiky, sídlo irských vládců. Prohlídka více jak 1.000 let starého města - známé katedrály sv. Patrika, hradu, univerzity Trinity College, Grafton Street ad. Transfer na letiště, odlet z Dublinu přes Amsterdam do Prahy.

  

 

CENA ZAHRNUJE:

- letenky Praha - Amsterdam - Dublin - Amsterdam - Praha

- letištní a bezpečnostní taxy vč. poplatku za odbavené zavazadlo

- dopravu místním busem

- 7x ubytování v hotelu (2-lůžk.pokoje s vlastním sociálním zařízením)

- 7x snídani

- služby průvodce

- zákonné pojištění CK proti úpadku

- zpáteční jízdenku MHD do centra Amsterdamu (v ceně 10 EUR)

 

CENA NEZAHRNUJE:

- komplexní pojištění K5S = 35,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 25.000,- Kč)

- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie: 26,- Kč/den (kryje náklady na ubytování /do 10tis. a náhradní dopravu /do 20tis. v souvislosti s umístěním do karantény, atd. - viz info zde)

- vstupy = cca 90,- €/os.

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva FIRST MINUTE = -500,- Kč/os.

- 1-lůžkový pokoj = 7.800,- Kč (příplatek k ceně zájezdu)

- komplexní pojištění = 280,- Kč/os./zájezd

- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie = 208,- Kč/os./zájezd

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ:

3x hotel Dublin Carlton Blanchardstown (první 2 noci + poslední noc)

2x hotel Galway The Connacht

2x hotel Limerick Old Quarter

Ve všech hotelech je zajištěna snídaně. Průvodce Vás bude pravidelně informovat o stravovacích a nákupních možnostech během dalšího dne programu. Každý den budete mít možnost si v supermarketu zakoupit čerstvé potraviny. Další možnost stravování je v hotelových restauracích i v místních hospůdkách.

 

Předpokládané časy letů :

06:05-07:35 Praha – Amsterdam 

16:00-16:40 Amsterdam – Dublin

17:20-20:00 Dublin – Amsterdam

21:05-22:30 Amsterdam – Praha

 

Garantem zájezdu: CK SIMON-TOURIST s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento zájezd je možné částečně hradit prostřednictvím benefitních programů:
BenefitPlus, Edenred a Sodexo.
Platba přes tyto benefity se neslučuje s poskytnutou časovou (FM, LM) slevou.

Termíny:

16. 07. – 23. 07. 2022 8 dní Snídaně Letecká vyprodáno od 28 390 Kč Objednat
30. 07. – 06. 08. 2022 8 dní Snídaně Letecká vyprodáno od 28 390 Kč Objednat