Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 30 let

IRSKO – To nejlepší z Irska

IRSKO – To nejlepší z Irska ***

Termín: út 9. června 2020 – út 16. června 2020 (8 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně - letiště V. Havla

Stravování: snídaně

od 26 990 Kč

IRSKO - To nejlepší z IRSKA

s Ing. Martinem Černým

 

Letecký poznávací zájezd po největších krásách zeleného ostrova. Ze tří míst budeme pořádat hvězdicovitě celodenní výlety, při nichž místním najatým busem navštívíme to nejlepší, co může tento skvostný zelený ostrov nabídnout. V roce 2020 jsme pro Vás zvýšili komfort ubytování, přidali snídaně a zkrátili některé přejezdy mezi jednotlivými zajímavostmi.

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/  Út  09.06.  -  Út  16.06.2020           26.990,- Kč       VYPRODÁNO

 

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odlet z Prahy v cca 15:25 do Dublinu, transfer na ubytování do hotelu Carlton Blanchardstown**** na okraji Dublinu (3 noci), večerní atmosféra ve světoznámé hospodské a barové čtvrti TEMPLE BAR v centru Dublinu.

 

2. den: Snídaně. DUBLIN - hlavní a největší město Irské republiky, sídlo irských vládců. Prohlídka více jak 1000 let starého města - známé katedrály sv. Patrika, hradu, čtvrti Temple Bar, Trinity Collegge, Grafton Street ad. Návštěva úchvatných zahrad POWERSCOURT GARDENS, o kterých se říká, že jsou nejhezčí v celém Irsku. Klášter GLENDALOUGH v pohoří Wicklow. Nocleh ve stejném hotelu.

  

3. den: Návštěva palírny s ochutnávkou pravé irské whiskey. Prohlídka malebných Japonských zahrad z počátku 20. století a Irského národního hřebčína - centra chovu irských dostihových koní. Zastávka v městečku KILDAREEMO COURT - návštěva georgiánského panského sídla z počátku 18. století se zahradou a parkem. Nocleh ve stejném hotelu. 

  

4. den: KILKENNY - překrásné městečko se zachovalým hradem. CAHIR - krásné historické město, kterému dominuje hrad ze 13. století, návštěva známé SWISS COTTAGEROCK OF CASHEL - vápencový pahorek s pozoruhodnou impozantní zříceninou hradu z 12. století, bývalého sídla keltských králů, vévodící stejnojmennému městečku. Významný církevní areál patří mezi nejdůležitější historické stavby Irska. Nocleh v hotelu Boutique*** v centru Limericku (2 noci).

 

5. den: Návštěva jedné z nejmalebnějších oblastí Irska - RING OF KERRY - jízda po části poloostrova Iveragh se spoustou nádherných vyhlídek. Městečko KENMARE s domky v pastelových barvách, zastávka u vodopádu TORC, impozantní zámek MUCKROSS HOUSE, vodní zahrady a nádherný výhled na Killarneyské jezero. Návrat na ubytování, nocleh.

        

6. den: Návštěva BUNRATTY CASTLE - zachovalého, nábytkem vybaveného hradu včetně přilehlé vesničky - skanzenu, ze které si člověk osvojí znalosti o životě v oblasti dnešního Irska na konci 19. století. Přejezd ke CLIFFS OF MOHER - vyhlídka z útesů až 200 m vysokých, které patří k nejkrásnějším pobřežním útesům Evropy. Přejezd do oblasti THE BURREN - fascinující, neobvyklá a drsná divočina. Nocleh v hotelu Ardiluan**** v Galway (2 noci).

     

7. den: Okruh oblastí GALWAY (prohlídka města) a CONNEMARY - drsný kraj plný jezer, zálivů, močálů a hor, který působí jako podivuhodný kout země, jenž někteří lidé nazývají rájem. Zastávka v městečku CLIFDEN, návštěva skvostného kláštera a zahrad KYLEMORE ABBEY. Nocleh ve stejném hotelu v Galway.

  

8. den: Transfer na letiště, odlet z Dublinu do Prahy.

 

 

CENA ZAHRNUJE:

- letenku Praha-Dublin-Praha

- letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

- dopravu místním busem

- 7x nocleh v hotelu (2-lůžk.pokoje s vlastním sociálním zařízením)

- 7x snídaně

- služby průvodce

- zákonné pojištění CK proti úpadku

 

CENA NEZAHRNUJE:

- komplexní pojištění = 34,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 25.000,- Kč/os.)

- vstupy = cca 90,- €

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.12.2019) = -500,- Kč/os.

- 1-lůžkový pokoj = 10.500,- Kč

- komplexní pojištění = 272,- Kč

 

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ:

3x hotel Dublin Carlton Blanchardstown ****

2x hotel Limerick Boutique hotel 3***

2x hotel Galway Ardiluan 4****

Ve všech hotelech je zajištěna snídaně. Průvodce Vás bude pravidelně informovat o stravovacích a nákupních možnostech během dalšího dne programu. Každý den budete mít možnost si v supermarketu zakoupit čerstvé potraviny. Průvodce může v případě zájmu klientů zorganizovat 1x společnou večeři. Další možnost stravování je i v místních hospůdkách.

 

Předpokládané časy letů:

FR7327  PRG - DUB  15:25 - 16:55

FR7326  DUB - PRG  17:25 - 20.55

 

 Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

09. 06. – 16. 06. 2020 8 dní Snídaně Letecká od 26 990 Kč Objednat