Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 33 let

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

IRSKO

IRSKO ****

Termín: út 18. července 2023 – út 25. července 2023 (8 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha, letiště V.Havla

Stravování: snídaně

od 0 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

IRSKO

To nejlepší ze zeleného ostrova
 

Letecký poznávací zájezd po největších krásách zeleného ostrova. Ze tří míst budeme pořádat hvězdicovitě celodenní výlety, při nichž místním  zájezdovým busem navštívíme to nejlepší, co může teto země nabídnout.

 

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

Aktuálně tento zájezd připravujeme pro rok 2024.

Pokud máte zájem o tento zájezd, kontaktujte nás (info@simon-tourist.cz nebo 731 533 215) a my se Vám ozveme s nabídkou hned, jak bude připravená.

 

 

PROGRAM ZÁJEZDU 2023:

1. den: Odlet z Prahy ve 20.05 hod. v doprovodu našeho průvodce přímým letem do Dublinu. Transfer na ubytování do ****hotelu Castle Oaks Hotel na okraji Limericku (2 noci). Hotel se nachází uprostřed krásné přírody na břehu řeky Shannon. 

2. den: Návštěva jedné z nejmalebnějších oblastí Irska - RING OF KERRY - jízda po části poloostrova Iveragh se spoustou nádherných vyhlídek. Městečko KENMARE s domky v pastelových barvách, zastávka u vodopádu TORC, impozantní zámek MUCKROSS HOUSE, vodní zahrady a nádherný výhled na Killarneyské jezero. Návrat na ubytování, nocleh.

  

3. den: Návštěva BUNRATTY CASTLE - zachovalého, nábytkem vybaveného hradu včetně přilehlé vesničky - skanzenu, ze které si člověk osvojí znalosti o životě v oblasti dnešního Irska na konci 19. století. Přejezd ke CLIFFS OF MOHER - vyhlídka z útesů až 200 m vysokých, které patří k nejkrásnějším pobřežním útesům Evropy. Přejezd do oblasti THE BURREN - fascinující, neobvyklá a drsná divočina.   Nocleh v ****hotelu Claregalway Hotel u Galwaye (2 noci).

  

4. den: Okruh oblastí GALWAY (prohlídka města) a CONNEMARY - drsný kraj plný jezer, zálivů, močálů a hor, který působí jako podivuhodný kout země, jenž někteří lidé nazývají rájem. Zastávka v městečku CLIFDEN, návštěva skvostného kláštera a zahrad KYLEMORE ABBEY. Nocleh ve stejném hotelu.

  

5. den: ROCK OF CASHEL - vápencový pahorek s pozoruhodnou impozantní zříceninou hradu z 12. století, bývalého sídla keltských králů, vévodící stejnojmennému městečku. Významný církevní areál patří mezi nejdůležitější historické stavby Irska.  CAHIR - krásné historické město, kterému dominuje hrad ze 13. století, návštěva známé SWISS COTTAGE.  KILKENNY - překrásné městečko se zachovalým hradem. Přejezd do Dublinu do 3,5**** hotelu The Lucan Spa (3 noci).

   

6. den: Prohlídka malebných JAPONSKÝCH ZAHRAD z počátku 20. století a IRSKÉHO NÁRODNÍHO HŘEBČÍNA - centra chovu irských dostihových koní. EMO COURT - návštěva georgiánského panského sídla z počátku 18. století se zahradou a parkem (zatím není oznámen termín dokončení rekonstrukce). Nocleh ve stejném hotelu.

  

7. den: Návštěva úchvatných zahrad POWERSCOURT GARDENS, o kterých se říká, že jsou nejhezčí v celém Irsku. Klášter GLENDALOUGH v pohoří Wicklow. Večerní atmosféra ve světoznámé hospodské a barové čtvrti TEMPLE BAR v centru Dublinu. Nocleh ve stejném hotelu. 

 

8. den:  DUBLIN - hlavní a největší město Irské republiky, sídlo irských vládců. Prohlídka více jak 1.000 let starého města - známé katedrály sv. Patrika, hradu, univerzity Trinity College, Grafton Street ad. Transfer na letiště, v 17.15 hod. odlet z Dublinu do Prahy. Přílet do Prahy v 19.40 hod.

  

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

- letenky Praha - Dublin - Praha

- letištní a bezpečnostní taxy vč. poplatku za odbavené zavazadlo (20 kg/os.)

- dopravu místním busem

- 7x ubytování v hotelu (2-lůžk.pokoje s vlastním sociálním zařízením)

- 7x snídani

- služby průvodce

- zákonné pojištění CK proti úpadku

 

CENA  ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

cestovní pojištění

- vstupy = cca 90,- €/os.

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

sleva FIRST MINUTE (akce platí do 31.01.2023) = -500,- Kč

- komplexní cestovní pojištění, tarif K5S = 42,- Kč/den
  (info k nabíznému pojištění zde: https://www.simon-tourist.cz/static-content/insurance)

- 1-lůžkový pokoj = 10.900,- Kč (příplatek k ceně zájezdu)

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ:

Hotel Castle Oaks House 4****  2 noci

ClareGalway hotel  4**** 2 noci

Lucan Spa hotel 3,5**** 3 noci

Ve všech hotelech je zajištěna snídaně. Průvodce Vás bude pravidelně informovat o stravovacích a nákupních možnostech během dalšího dne programu. Každý den budete mít možnost si v supermarketu zakoupit čerstvé potraviny. Další možnost stravování je v hotelových restauracích i v místních hospůdkách.

 

Předpokládané časy letů (skupina cca 30 osob):

FR 7327 20.05 h Praha – Dublin 21.40 h

FR 7326 16.15 h Dublin – Praha 19.40 h

 

Aktuální podmínky cestování / vstupu do země: IRSKO

 

Garantem zájezdu: CK SIMON-TOURIST s.r.o.

Tento zájezd je možné částečně hradit prostřednictvím benefitních programů a poukázek:
BenefitPlus, Edenred a Sodexo.
Platba přes tyto benefity se neslučuje s poskytnutou časovou slevou (First Minute, Last Minute).

Termíny:

04. 07. – 11. 07. 2023 8 dní Snídaně Letecká vyprodáno od 0 Kč Objednat
18. 07. – 25. 07. 2023 8 dní Snídaně Letecká vyprodáno od 0 Kč Objednat