Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 33 let

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

ITÁLIE – Lago di Garda – Dolomity – ZRUŠENO

ITÁLIE – Lago di Garda – Dolomity – ZRUŠENO ***

Termín: st 2. června 2021 – po 7. června 2021 (6 dní)

Doprava: transport/bus.png autobus – z Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

Stravování: polopenze

od 8 200 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

ITÁLIE - Lago di Garda - Dolomity

 

AUTOBUSOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Lago di Garda - Monte Baldo - Malcesine - Riva del Garda - Canale - Lago di Tenno - Arco - Molveno - Dolomiti di Brenta - Trento - Kronplatz - Passo Gardena - Brixen

 

Termín a cena zájezdu:

St 02.06. - Po 07.06.2021         8.200,- Kč

 

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v cca 20 hod. Noční přejezd.

2.den: Ráno příjezd k LAGO DI GARDA obklopenému subtropickou vegetací. Výjezd lanovkou na vyhlídkový hřeben MONTE BALDO s neopakovatelným pohledem na nejvyhledávanější severoitalské jezero a hory v pozadí. Návštěva MALCESINE, nádherného městečka s křivolakými uličkami a působivou atmosférou. Panoramatická jízda linkovou lodí nejatraktivnější částí jezera do populárního letoviska RIVA DEL GARDA. Pohodová procházka upraveným parkem podél pláží k přístavišti rekreačních jachet (možnost koupání). Návštěva neobyčejných vodopádů VARONE, ukrytých ve skalní soutěsce. Ubytování poblíž městečka Arco.

3.den: Nenáročná pětikilometrová vycházka po staré PONALSKÉ CESTĚ, původně smělé komunikaci pro automobily, dnes stezce pro pěší a cyklisty zasazené ve skalní římse s velkolepými výhledy na Lago di Garda. Návštěva okouzlující středověké vesničky CANALE s půvabnými kamennými domy a pitoreskními uličkami. Zastávka u jezera LAGO DI TENNO s průzračně čistou vodou (možnost koupání). Prohlídka romantického městečka ARCO se siluetou pozůstatků stejnojmenného hradu a arboretem zahrnujícím mnoho vzácných exemplářů. Ochutnávka vína v některém z místních vinařství. Návrat na ubytování.

4.den: Dopoledne výlet k nedalekému jezeru MOLVENO. Výjezd lanovkou k Rifiugio la Montanara nabízející fascinující pohled na horskou skupinu rozeklaných skalních věží DOLOMITI DI BRENTA dosahujících nadmořské výšky přes 3 000 m. Návštěva historického TRENTA, univerzitní metropole provincie, která byla po staletí sídlem tridentských knížat a biskupů (starobylé náměstí s Neptunovou kašnou, Palazzo Pretorio, románská katedrála sv. Vigila…). Zastávka u tzv. Zvonu míru v ROVERETU odlitého ze zbraní vojáků všech zemí účastnících se 1. světové války, který každý večer stokrát vyzvání na památku všem obětem válek. Návrat na ubytování.

5.den: Přejezd do oblasti italských DOLOMIT. Lanovkou na vrchol hory KRONPLATZ (2 275 m), populárního lyžařského střediska, kde se nachází jedno ze šestice horských muzeí R. Messnera projektované světoznámou architektkou Zahou Hadid. Vyhlídková jízda průsmykem PASSO GARDENA (2 136 m) a údolím VAL GARDENA, které je centrem jihotyrolských řezbářů. Procházka po části bývalé železniční tratě vybudované ruskými zajatci během první světové války (cca 6 km po asfaltovém chodníčku). Alternativně odpočinek v turistickém středisku ST. ULRICH. Podvečerní návštěva malebného centra BRIXENU nerozlučně spjatého s nedobrovolným pobytem Karla Havlíčka Borovského. Noční přejezd.

6.den: Příjezd v ranních hodinách (Praha cca 5.00 hod.)

 

Cena zahrnuje:

- dopravu autobusem (WC, klimatizace, DVD, bufet)

- 3x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)

- 3x polopenzi včetně sklenky vína a vody k večeři

- pobytovou taxu

- služby průvodce

- zákonné pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje:

- doporučená částka na vstupné, lanovky a loď: cca 100 €

- komplexní pojištění K5 = 25,- Kč/os./den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění storno poplatku do 15.000,- Kč/os.)

- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie = 26,- Kč/den (kryje náklady na ubytování /do 10tis. a náhradní dopravu /do 20tis. v souvislosti s umístěním do karantény, atd. - info v CK)

 

Slevy a příplatky:

- First Minute při 30% záloze (akce platí do 30.4.2021), možnost bezplatného storna 3 měsíce před odjezdem = -350,- Kč

- komplexní pojištění: 150,- Kč/zájezd

- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie = 156,- Kč/zájezd

- 1-lůžkový pokoj = na vyžádání

příplatek za nástup v Rakovníku = 200,- Kč

 

Garant zájezdu: CK MAMUT TOUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento zájezd je možné částečně hradit prostřednictvím benefitních programů:
BenefitPlus, Edenred a Sodexo.
Platba přes tyto benefity se neslučuje s poskytnutou časovou (FM, LM) slevou.

Termíny:

02. 06. – 07. 06. 2021 6 dní Polopenze Autobus vyprodáno od 8 200 Kč Objednat