Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 29 let

ITÁLIE – Lago di Garda – Verona – Bologna- Toskánsko

ITÁLIE – Lago di Garda – Verona – Bologna- Toskánsko ***

Termín: čt 19. září 2019 – st 25. září 2019 (7 dní)

Doprava: transport/bus.png autobus – z Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník (+200Kč)

Stravování: polopenze

od 8 990 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

ITÁLIE - Lago di Garda - Verona - Bologna- Toskánsko

 

AUTOBUSOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Lago di Garda - Malcesine - Verona - Bologna - Siena - San Gimignano - Volterra - Florencie

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/ Čt 19.09. - St 25.09.2019              8.990,-Kč = vyprodáno

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: Odjezd z Prahy v cca 23.00 hod. Noční přejezd.

2.den: Ráno příjezd k jezeru LAGO DI GARDA obklopenému subtropickou vegetací. Návštěva MALCESINE, nádherného městečka s křivolakými uličkami a kamennými domy. Výlet lodí do LIMONE, jednoho z nejpůvabnějších míst v celé oblasti vyhlášeného pěstováním citrónů. Prohlídka VERONY, dějiště Shakespearovy slavné tragédie Romeo a Julie, s nesčetnými historickými památkami (3. největší amfiteátr na světě, Palazzo del Governo...). Ubytování.

3.den: Prohlídka starobylého města BOLOGNA známého pro své věže a elegantní podloubí. Návštěva PISY, města proslaveného především svou "šikmou" věži, která s okolními cennými stavbami tvoří působivý architektonický komplex. Přejezd do oblíbeného letoviska Marina di Bibbona. Ubytování v hotelu situovaném necelých 100m od krásné písečné pláže.

4.den: Prohlídka SIENY (UNESCO) - perly Toskánska s četnými památkami gotické architektury (černobílý románsko-gotický dóm vystavěný z mramoru, polokruhové svažující se náměstí Piazza del Campo - dějiště tradičních závodů neosedlaných koní, Palazzo Pubblico, 102m vysoká věž Torre del Mangia,…). Návštěva romantického SAN GIMIGNANA, jednoho z nejatraktivnějších míst této části Itálie. Středověký ráz centra dokreslují hradby a historické rodové věže, díky kterým se město honosí přezdívkou "středověký Manhattan". Návrat na ubytování.

5.den: Půldenní výlet do městečka VOLTERRA situovaného na kopci uprostřed typické toskánské krajiny. Procházka strmými uličkami s okouzlující atmosférou a s četnými dílnami na zpracování alabastru. V časných odpoledních hodinách návrat na ubytování. Koupání. Nocleh.

6.den: Prohlídka jednoho z kdysi nejbohatších městských států - FLORENCIE, města, které je dnes pokladnicí architektonických památek i uměleckých skvostů a proto je jedním z turisty nejvyhledávanějších míst na světě (dóm Santa Maria del Fiore s kupolí, která je dodnes považována za zázrak stavitelství; radnice Palazzo Vecchio se zajímavým muzeem; světoznámá Galeria Uffizi ukrývající jednu z největších sbírek obrazů na světě, legendární "Most zlatníků"…). Noční přejezd.

7.den: Příjezd do Prahy v cca 9.00 hod.

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

- dopravu zájezdovým autobusem (WC, klimatizace, DVD, bufet)

- 4x ubytování v hotelu (2-lůžkové pokoje s TV a vlastním sociálním zařízením)

- 4x snídani, 3x večeři

- průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

- komplexní  pojištění = 26,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč/os.)

- doporučená částka na vstupné, lodičku a místní průvodce: cca 120 €

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.01.2019) = -350,- Kč

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.02.2019) = -250,- Kč

- příplatek za nástup v Rakovníku = 200,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = 1.300,- Kč

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

 

Garantem zájezdu: CK MAMUT TOUR


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

19. 09. – 25. 09. 2019 7 dní Polopenze Autobus vyprodáno od 8 990 Kč Objednat