Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 29 let

ITÁLIE – Toskánsko

last-minute-trip.png ITÁLIE – Toskánsko ***

Termín: út 7. května 2019 – út 14. května 2019 (8 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla

Stravování: polopenze

last-minute-trip.png od 19 990 Kč

20 990 Kč

ITÁLIE - Toskánsko 

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Siena - San Gimignano - Elba - Portoferraio - Monte Capanne - Florencie - Volterra - Lucca - Pisa…

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/ Út 07.05. - Út 14.05.2019     20.990,- Kč      LM cena: 19.990,- Kč    Místa na vyžádání

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odlet z Prahy ve 12:20 do BOLOGNE. Krátká prohlídka města. Transfer do oblíbeného letoviska Marina di Bibbona. Ubytování v hotelu situovaném necelých 100 m od krásné písečné pláže.

2. den: Volný den. Odpočinek u moře. Nocleh.

3. den: Prohlídka SIENY (UNESCO) - perly Toskánska s četnými památkami gotické architektury (černobílý románsko-gotický dóm vystavěný z mramoru, polokruhové svažující se náměstí Piazza del Campo - dějiště tradičních závodů neosedlaných koní, Palazzo Pubblico, 102 m vysoká věž Torre del Mangia…). Návštěva romantického SAN GIMIGNANA, jednoho z nejatraktivnějších míst této části Itálie. Středověký ráz centra dokreslují hradby a historické rodové věže, díky kterým se město honosí přezdívkou "středověký Manhattan". Návrat na ubytování.

4. den: Fakultativní celodenní výlet na ELBU (doba plavby cca 1 hod.): prohlídka PORTOFERRAIA - hlavního města ostrova s Napoleonovou rezidencí Villa Mulini ukrývající bohatou knihovnu; ze stylové vesničky MARCIANA (krátká návštěva) výjezd lanovkou na nejvyšší vrchol ostrova - MONTE CAPANNE s neopakovatelným panoramatem; v případě příznivého počasí možnost relaxace na některé z místních pláží. Návrat na ubytování. Klienti, kteří se nezúčastní výletu na Elbu mohou strávit den odpočinkem u moře v místě ubytování.

5. den: Prohlídka starobylé LUCCY, rodiště italského hudebního skladatele Giacoma Pucciniho, malebného města s výstavnými románskými kostely a elegantními patricijskými domy obehnanými 4 km dlouhým prstencem hradeb. Návštěva PISY, města proslaveného především svou "šikmou" věži, která s okolními cennými stavbami tvoří působivý architektonický komplex. Návrat na ubytování.

6. den: Prohlídka jednoho z kdysi nejbohatších městských států - FLORENCIE, města, které je dnes pokladnicí architektonických památek i uměleckých skvostů a proto je jedním z turisty nejvyhledávanějších míst na světě (dóm Santa Maria del Fiore s kupolí, která je dodnes považována za zázrak stavitelství; radnice Palazzo Vecchio se zajímavým muzeem; světoznámá Galeria degli Uffizi ukrývající jednu z největších sbírek obrazů na světě, legendární "Most zlatníků"…). Návrat na ubytování.

7. den: Půldenní výlet do městečka VOLTERRA situovaného na kopci uprostřed typické toskánské krajiny. Procházka strmými uličkami s okouzlující atmosférou a s četnými dílnami na zpracování alabastru. V časných odpoledních hodinách návrat na ubytování. Koupání. Nocleh.

8. den: Transfer na letiště v Bologni. Přílet do Prahy v 16:50.

 

 

CENA ZAHRNUJE:

- letenku Praha - Bologna - Praha

- letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

- dopravu klimatizovaným autokarem

- 7x hotel Paradiso Verde*** - www.hotelparadisoverde.it (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)

- 7x polopenzi včetně vína k večeři

- služby průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

CENA NEZAHRNUJE:

- komplexní pojištění 34,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 25.000,- Kč)

- doporučená částka na vstupné, lanovku a místní průvodce: cca 120,- €

- výlet lodí na ostrov Elba

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2019) = -800,- Kč

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2019) = -500,- Kč

- komplexní pojištění = 272,- Kč

- výlet lodí na Elbu = 900,- Kč

- 1-lůžk.p. = 2.600,- Kč

 

Garant zájezdu: CK MAMUT TOUR


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

07. 05. – 14. 05. 2019 8 dní Polopenze Letecká last-minute-trip.png od 19 990 Kč Objednat