Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 29 let

Laos – Thajsko – Koh Chang

first-minute-trip.png Laos – Thajsko – Koh Chang ***

Termín: po 27. ledna 2020 – st 12. února 2020 (17 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně - letiště V. Havla

Stravování: snídaně

first-minute-trip.png od 50 000 Kč

51 000 Kč

Laos - Thajsko

se závěrečným pobytem na ostrově Koh Chang

 

Pobytově-poznávací zájezd 2020

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/ Po 27.1.2020 - St 12.2.2020              51.000,- Kč

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odlet z Prahy v 15.30 hod. (Letecká společnost Emirates - lety z Evropy do Asie a zpět budou operovány největším dopravním letadlem světa Airbusem A-380).

2. den: Přílet do Dubaje v 0.20 hod. Odlet z Dubaje ve 3.30 hod. Přílet do thajské metropole BANGKOKU ve 12.35 hod. Transfer na ubytování.

3. den: Volný den v BANGKOKU, event. fakultativní prohlídka města s českým průvodcem: výlet lodí po řece Chao Phraya, návštěvu chrámů Wat Pho (socha ležícího Buddhy), Wat Traimit (socha zlatého Buddhy), prohlídka královského paláce s chrámem Smaragdového Buddhy... V cca 19 hod. odlet to Chiang Mai. Ubytování.

4. den: Prohlídka podmanivého CHIANG MAI, historického města a centra buddhismu se stovkami okouzlujících chrámů a pagod pocházejících ze 14.-16. stol. Návštěva orchidejové farmy. Výjezd k Wat Phra That Doi Suthep (1 605 m), nejuctívanějšímu náboženskému místu v severním Thajsku s reprezentativní výzdobou a fantastickými výhledy. Návrat na ubytování. Návštěva nočního bazaru v Chiang Mai. Nocleh.

5. den: Celodenní výlet mikrobusem na nejvyšší horu Thajského království - DOI INTHANON (2 565 m) tyčící se ve stejnojmenném národním parku porostlém bujnými tropickými lesy, protkaném mocnými řekami a majestátnými vodopády. Nenáročná procházka s neopakovatelnými scenériemi. Cestou zpět zastávka v typické vesničce HMONG, kde pěstování opia vystřídaly květiny. Návrat na ubytování.

6. den: Návštěva vesnice "DLOUHÝCH KRKŮ". Prohlídka pozoruhodného jeskynního komplexu CHIANG DAO s krápníkovou výzdobou doplněnou početnými sochami Buddhy. Odpoledne zastávka na ČAJOVÉ PLANTÁŽI "Araksa Tea Garden". Vyzkoušení sběru čajových lístků, seznámení s výrobou a ochutnávka. Návrat na ubytování.

7. den: Volné dopoledne v Chiang Mai. Odpoledne transfer na letiště a odlet do laoského LUANG PRABANGU (UNESCO). Ubytování v centru tohoto rozkošného městečka na břehu Mekongu, nejdelší řeky jihovýchodní Asie.

8. den: Dopoledne výlet ke kaskádovým vodopádům KUANG SI padajícím z výšky cca 60 m do průzračných lesních jezírek (možnost koupání). Odpoledne první část prohlídky LUANG PRABANGU, bývalého hlavního města země s úchvatnou atmosférou a jedinečnou "mozaikou" tradiční dřevěné a francouzské koloniální architektury (Wat Xieng Thong - elegantní chrám s devítistupňovou střechou sahající až k zemi, který se právem řadí mezi mistrovská díla buddhistického stavitelství 16. stol.; Královský palác z počátku 20. stol postavený ve francouzském stylu; Wat Sene Souk Haram - alias chrám 100 000 pokladů...). Návrat na ubytování.

9. den: Půldenní vyhlídková plavba lodí po MEKONGU ke známé jeskyni PAK OU, posvátnému místu vyzdobenému stovkami soch a sošek Buddhy. Cestou zastávka v laoské vesnici známé produkcí místní "whisky". Odpoledne výlet k fotogenickým vodopádům TAD SAE, přírodnímu skvostu s vodou přetékající přes vápencové schody do tyrkysově zbarvených tůní lákajících k osvěžení. Návrat do Luang Prabangu. Pozorování západu slunce z kopce Phu Si vypínajícího se přímo z historického centra města a vyzdobeného 24 m vysokou stúpou That Chomsi. Návštěva večerního trhu nebo posezení v některé z roztomilých hospůdek. Nocleh.

10. den: Volné dopoledne v Luang Prabang. Odpoledne odlet do Bangkoku. Ubytování v Bangkoku.

11. den: Transfer na ostrov KOH CHANG, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao.

12.-15. den: Pobyt na ostrově Koh Chang. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech…)

16. den: Odpoledne transfer na letiště v Bangkoku. Odlet zpět do ČR.

17. den: Odlet z Bangkoku v 03.30 hod. Přílet do Dubaje v 07.15 hod. Odlet z Dubaje v 8.55 hod. Přílet do Prahy ve 12.40 hod.

 

CENA ZAHRNUJE:

- mezinárodní letenku Praha - Bangkok - Praha, Bangkok - Chiang Mai, Chiang Mai - Luang Prabang, Luang Prabang - Bangkok (vždy včetně tax a odbaveného zavazadla)

- dopravu klimatizovaným mikrobusem

- 14x hotel (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)

- 14x snídani

- služby průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

CENA NEZAHRNUJE:

- komplexní pojištění = 88,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění storno-poplatku do 50.000,- Kč)

- „spropitné“ a vstupné = cca 100,- USD

- prohlídka Bangkoku = 1.900,- Kč

- vízum do Laosu = 35,- USD (vyřizuje se na místě)

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.10.2019) = -1.000,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = 9.500,- Kč

- komplexní pojištění = 1.496,- Kč

- prohlídka Bangkoku = 1.900,- Kč


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

27. 01. – 12. 02. 2020 17 dní Snídaně Letecká first-minute-trip.png od 50 000 Kč Objednat