Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 33 let

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Velká plavba Karibikem / 11 denní

Velká plavba Karibikem / 11 denní ****

Termín: st 15. ledna 2020 – so 25. ledna 2020 (11 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla

Stravování: plná penze

od 49 420 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

VELKÁ PLAVBA KARIBIKEM 2020

Poznávací zájezd po Guadeloupe + týdenní plavba na luxusní zaoceánské lodi. Během zájezdu navštívíte a prohlédnete si celkem 7 karibských ostrovů, vykoupete se na nejkrásnějších plážích, ochutnáte karibský rum v proslulých palírnách a také několikrát navštívíte hlubokou džungli a několik úžasných botanických zahrad. To vše v doprovodu našich průvodců -  Bc. Ivany Fabiánové a  Ing. Martina Černého, kteří poletí se skupinou již z Prahy a vrátí se s ní zpět. Navíc oba průvodcují i všechny zde popsané výlety.

 

Při plavbě Karibikem navštívíme ostrovy: GUADELOUPE (detailně), MARTINIK, TORTOLU, VIRGIN GORDU, SVATÝ MARTIN, ANTIGUA, SVATÝ VINCENT.

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

St 15.1. - So 25.1.2020          49.420,- Kč/os.

 

PROGRAM ZÁJEZDU: 

 

1. den: GUADELOUPE

Odlet z Prahy do Paříže, přejezd busem v Paříži mezi letišti a přelet na ostrov Guadeloupe. Transfer na hotel. Ubytování v hotelu u pláže.

   

2.den: GUADELOUPE – západ ostrova (výlet v ceně zájezdu).

Snídaně, cesta do národního parku v části Basse Terre, krátká cesta lesem k jezeru Grand Etang a dále procházka s výhledy na zdejší vodopád. V časných odpoledních hodinách koupání na pláži Plage Grande Anse, poté prohlídka zdejší botanické zahrady a cesta zpět do hotelu.

      

3.den: GUADELOUPE – východ ostrova (výlet v ceně zájezdu), nalodění.

Snídaně, Morne-À-l'Eau – nejzajímavější hřbitov v Karibiku, procházka po útesech na nejvýchodnějším bodě ostrova - Pointe des ChateauxKoupání. Fotozastávka v centru Pointe a Pitre u moderní budovy muzea ACTe, krátký přejezd do přístavu, nalodění na loď COSTA MAGICA, v 19 h vyplutí. Večeře na lodi. Možnost shlédnout zdarma večerní taneční, pěveckou a artistickou show v divadle.

   

Podrobný popis lodi naleznete zde

Podrobný popis života na lodi naleznete zde

V ceně plavby je zahrnuto: ubytování na lodi v rezervované kajutě, přístavní a jiné poplatky, plnou penzi formou bufetů, volné využití veřejných prostor a vybavení lodi k odpočinku a sportu (bazény, vířivky, lehátka a osušky, fitness), animační programy pro děti i dospělé, večerní show, živou hudbu k poslechu i tanci, diskotéku, dětské kluby a dětské menu v restauracích. Pojištění proti úpadku pořádající společnosti: Costa Crociere S.p.A. 

4.den: Den na moři. Seznámení s lodí, odpočinek u bazénů, vířivek, možnost výuky tanců, sportovní vyžití. Slavnostní večeře. Možnost shlédnout zdarma večerní taneční, pěveckou a artistickou show v divadle.

   

5. den: Tortola (Britské panenské ostrovy - po snídani krátký přesun pěšky do menšího přístaviště osobních lodí (15 min) a zde nalodění na loď na ostrov Virgin Gorda. Zde koupání na nejkrásnějších plážích Karibiku.

   

6. den: ST. MAARTEN. Objezd ostrova dokola, tedy jak francouzské, tak nizozemské části.

V hlavním městě francouzské části - Marigotu návštěva pevnosti Fort St. Louis s nádherným výhledem přes polovinu ostrova. Krátký přejezd k nejslavnější pláži MAHO Beach, kde se budete moci koupat a nízko nad Vámi budou přistávat letadla. Jeden z vrcholů zájezdu.

  

         

7.den: ANTIGUA. Náš autobusový okruh ostrovem začíná průjezdem města St. John´s. Zatímco budeme projíždět zdejší krajinu, dozvíme se mnoho zajímavostí. Čeká nás místo zvané Shirley Heights s působivým pohledem dolů na přístav English Harbour a Nelsonovy doky, památky UNESCO. Následně si přístav a doky i prohlédneme. Pak se už budeme těšit na koupání u krásné pláže.

  

    

8. den: ST. VINCENT AND THE GRENADINES. Projedeme přístavním městem Kingstown na pevnost Fort Charlotte, dále navštívíme druhou nejstarší botanickou zahradu na západní polokouli, prohlédneme si zdejší kostely a budeme pokračovat na pláž na koupání.

    

9. den: MARTINIQUE. Severozápadní okruh. Nejprve navštívíme kostel Sacre Coeur - přesnou zmenšeninu baziliky Sacre Coeur v Paříži, dále nádhernou botanickou zahradu Jardin de Balata, průjezd zalesněným vnitrozemím, palírnu rumu Depaz na svazích sopky Montagne Pelée, městečko Saint-Pierre, kdysi hlavní město ostrova, zničeno výbuchem sopky v roce 1902. Dále pojedeme podél pobřeží zpět k Fort de France, cestou průjezd přes Le Carbet, místo, kde v roce 1502 přistál Kryštof Kolumbus a také místo, které inspirovalo Gaugaina. Koupání. Centrum města Fort de France – pevnost, nábřeží, park, knihovna, kostel.

    

10.denGUADELOUPE - po snídani vyklizení kabin. Volno, pobyt u bazénu, oběd, vylodění, v 14.15 h transfer na letiště, odlet v 18.00 h.

11.den: Dopoledne přílet do Paříže. Přejezd autobusem z letiště ORY na letiště CDG (v ceně letenky). Přílet do Prahy v cca 14.25 h..

 

Cena zahrnuje:

- letenku Praha -  Pointe a Pitre (Guadeloupe) - Praha

- všechny letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

- výlety autobusem po Guadeloupe - podle popsaného programu první 3 dny

- letištní transfery

- průvodce během celého zájezdu, včetně týdne na lodi

- 2x ubytování v hotelu na Guadeloupe (na začátku zájezdu) se snídaněmi ve 2-lůžkových pokojích

- ubytování ve vnitřní kajutě ve dvoulůžkovém pokoji bez oken (možnost objednat za příplatek vnější kajutu s oknem nebo vnější kajutu s balkónem)

- na lodi plnou penzi bufetovým způsobem po dobu 18h denně, navíc 24 h denně vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci

- přístavní poplatky

- kulturní a sportovní vyžití na lodi přes den i večer (kromě sauny, masáží, kadeřnictví atd.)

 

 

Cena nezahrnuje:

- povinné spropitné na lodi, platí se na místě přímo lodní společnosti cca 10 EUR/noc

- vstupy a výlety na jednotlivých ostrovech z lodi (průvodcují naši průvodci CK SIMON Tourist)

- komplexní pojištění 98,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 50.000,- Kč)

Cena všech vstupů, výletů a povinného spropitného na lodi : cca 320 €/os.

 

Slevy a příplatky:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 30.6.2019) = -2.000,- Kč

- vnější kajuta s oknem a výhledem na moře = 3.070,- Kč/os. 

- vnější kajuta s výhledem na moře a balkonem = 6.525,- Kč/os.

 

Ceny plaveb odpovídají nabídce ze dne 27.3.2019 a mohou se ze dne na den zvýšit, proto doporučujeme neotálet s objednáním !

 

 

Ubytování ve vnitřní kajutě bez okna ve dvoulůžkovém pokoji:

 

 

Ubytování ve vnější kajutě s oknem - za příplatek 3.070,- Kč/os. = vyprodáno

 

Ubytování ve vnější kajutě s balkónem - za příplatek 6.525,- Kč/os. = vyprodáno

 

 

Předběžný letový řád: 

 

15.1. AF5037 PRG-CDG 07:10-09:00

15.1. AF 766  ORY-PTP 14:55 -18:45

24.1. AF 797   PTP-ORY 18:00-07:05+1

25.1. AF1582  CDG-PRG 12:45-14:25

 

Tento zájezd je možné částečně hradit prostřednictvím benefitních programů:
BenefitPlus, Edenred a Sodexo.
Platba přes tyto benefity se neslučuje s poskytnutou časovou (FM, LM) slevou.

Termíny:

15. 01. – 25. 01. 2020 11 dní Plná penze Letecká vyprodáno od 49 420 Kč Objednat