Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 33 let

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Velká plavba Karibikem / 18 denní

Velká plavba Karibikem / 18 denní ****

Termín: st 8. ledna 2020 – so 25. ledna 2020 (18 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla

Stravování: plná penze

od 71 640 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

Velká plavba Karibikem 2020

 

 

Poznávací zájezd po Guadeloupe + 2 týdny na luxusní zaoceánské lodi. Během zájezdu navštívíte a prohlédnete si celkem 11 karibských ostrovů, vykoupete se na nejkrásnějších plážích, ochutnáte karibský rum v proslulých palírnách a také několikrát navštívíte hlubokou džungli a několik úžasných botanických zahrad. To vše v doprovodu našeho průvodce Ing. Martina Černého, který poletí se skupinou již z Prahy a vrátí se s ní zpět. Navíc průvodcuje i všechny zde popsané výlety.

 

Při plavbě Karibikem navštívíme ostrovy: GUADELOUPE (detailně), TOBAGO, GRENADU, BARBADOS, SVATOU LUCII, MARTINIK, TORTOLU, VIRGIN GORDU, SVATÝ MARTIN, ANTIGUA SVATÝ VINCENT a zpět na Guadeloupe.

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/ St 08.01. - So 25.01.2020         71.640,- Kč/os.

/při ubytování ve vnitřní kajutě - kajuta s oknem či balkonem za příplatek/

 

PROGRAM ZÁJEZDU: 

1. den: GUADELOUPE

Odlet z Prahy do Paříže, přejezd busem v Paříži mezi letišti a přelet na ostrov Guadeloupe. Transfer na hotel. Ubytování v hotelu u pláže.

   

2.den: GUADELOUPEzápad ostrova (výlet v ceně zájezdu).

Snídaně, cesta do národního parku v části Basse Terre, krátká cesta lesem k jezeru Grand Etang a dále procházka s výhledy na zdejší vodopád. V časných odpoledních hodinách koupání na pláži Plage Grande Anse, poté prohlídka zdejší botanické zahrady a cesta zpět do hotelu.

  

3.den: GUADELOUPEvýchod ostrova (výlet v ceně zájezdu), nalodění.

Snídaně, Morne-À-l'Eau – nejzajímavější hřbitov v Karibiku, procházka po útesech na nejvýchodnějším bodě ostrova - Pointe des Chateaux. Koupání. Fotozastávka v centru Pointe a Pitre u moderní budovy muzea ACTe, krátký přejezd do přístavu, nalodění na loď COSTA MAGICA, v 19 h vyplutí. Večeře na lodi. Možnost shlédnout zdarma večerní taneční, pěveckou a artistickou show v divadle.

  

 

Podrobný popis lodi naleznete zde

Podrobný popis života na lodi naleznete zde

V ceně plavby je zahrnuto: ubytování na lodi v rezervované kajutě, přístavní a jiné poplatky, plnou penzi formou bufetů, volné využití veřejných prostor a vybavení lodi k odpočinku a sportu (bazény, vířivky, lehátka a osušky, fitness), animační programy pro děti i dospělé, večerní show, živou hudbu k poslechu i tanci, diskotéku , dětské kluby a dětské menu v restauracích. Pojištění proti úpadku pořádající lodní společnosti: Costa Crociere S.p.A. 

4.den: Den na moři. Seznámení s lodí, odpočinek u bazénů, vířivek, možnost výuky tanců, sportovní vyžití. Slavnostní večeře. Možnost shlédnout zdarma večerní taneční, pěveckou a artistickou show v divadle.

 

 

5.den: TOBAGO. Prohlídka města Scarborough, pevnosti Fort King George, přejezd na nejhezčí pláž Pigeon Point - koupání, odpočinek, šnorchlování. Večeře na lodi.
 

 

6.den: GRENADA. Celodenní okružní výlet po ostrově koření a po jednom z nejzelenějších ostrovů světa – mimo jiné navštívíme 300 let starou zpracovnu koření Douglaston Spice Estate. Dále - nádherný vodopád Concorde, palírnu rumu River Antoine (založeno 1785), jezero Grand Etang, pevnost Fort Frederick. Dnes koupání nebude. V podvečer příjezd zpět k lodi.

    

7.den: BARBADOS. Od lodi popojedeme blíže do centra. Zde si uděláme pěší okruh po zdejších pamětihodnostech – nejstarší židovská synagoga na západní polokouli, budova parlamentu, anglikánská katedrála sv. Michala, socha lorda Nelsona, Chamberlainův most, Oblouk nezávislosti, příchod na pláž (odtud do přístavu je to 2,5 km). Koupání na jedné z nejkrásnějších městských pláží světa. Zájemci se mohou vydat dalších 1,6 kilometru na jih, kde se nachází UNESCO památky – soubor vojenských objektů – Savannah, Dům George Washingtona, Dům střídání stráží a další. K lodi pěšky nebo taxíkem za cca 5 USD.

  

8.den: ST. LUCIA. V hlavním městě Castries - prohlídka katedrály. Cesta busem napříč ostrovem. Čeká nás spousta fotozastávek.  Městečko Soufriere a pohledy na dva slavné kopce PITONS (770m a 743m) - přírodní památku UNESCO. Krátká zastávka u banánové plantáže. Na cestě zpět koupání poblíž Castries.

   

9.den:  MARTINIQUE - výlet trajektem na poloostrov Les Trois Ilets, koupání na nádherných plážích. Navečer možno navštívit pěšky od lodi hlavní město ostrova - Fort de France.

  

10.den: GUADELOUPE. Ostrov - Basse Terre. Procházka k malému vodopádu, dále pěší okruh pralesem Maison de la Foret. Následně společně přejedeme do ZOO. V ZOO se seznámíte se zdejší zvěří a budete prolézat po úžasné stezce mezi korunami stromů. Přejezd na krátkou relaxaci na pláži Plage de la Malendure a následný odjezd zpět k lodi. Výlet v ceně zájezdu.

   

11.den: DEN NA MOŘI. Odpočinek u bazénů, vířivek, možnost výuky tanců, sportovní vyžití. Slavnostní večeře. Možnost shlédnout zdarma večerní taneční, pěveckou a artistickou show v divadle.

12. den: TORTOLA (Britské panenské ostrovy)  - po snídani krátký přesun pěšky do menšího přístaviště osobních lodí (15 min) a zde nalodění na loď na ostrov Virgin Gorda. Zde koupání na nejkrásnějších plážích Karibiku.

   

13. den: ST. MAARTEN. Objezd ostrova dokola, tedy jak francouzské, tak nizozemské části.

V hlavním městě francouzské části - Marigotu návštěva pevnosti Fort St. Louis s nádherným výhledem přes půlku ostrova. Krátký přejezd k nejslavnější pláži MAHO Beach, kde se budete moci koupat a nízko nad Vámi budou přistávat letadla. Jeden z vrcholů zájezdu.

 

 

14.den: ANTIGUA. Náš autobusový okruh ostrovem začíná průjezdem města St. John´s. Zatímco budeme projíždět zdejší krajinu, dozvíme se mnoho zajímavostí. Čeká nás místo zvané Shirley Heights s působivým pohledem dolů na přístav English Harbour a Nelsonovy doky, památky UNESCO. Následně si přístav a doky i prohlédneme. Pak se už budeme těšit na koupání u krásné pláže.

  

    

15. den: ST. VINCENT AND THE GRENADINES. Projedeme přístavním městem Kingstown na pevnost Fort Charlotte, dále navštívíme druhou nejstarší botanickou zahradu na západní polokouli, prohlédneme si zdejší kostely a budeme pokračovat na pláž na koupání.

    

16. den: MARTINIQUE. Severozápadní okruh. Nejprve navštívíme kostel Sacre Coeur - přesnou zmenšeninu baziliky Sacre Coeur v Paříži, dále nádhernou botanickou zahradu Jardin de Balata, průjezd zalesněným vnitrozemím, palírnu rumu Depaz na svazích sopky Montagne Pelée, městečko Saint-Pierre, kdysi hlavní město ostrova, zničeno výbuchem sopky v roce 1902. Dále pojedeme podél pobřeží zpět k Fort de France, cestou průjezd přes Le Carbet, místo, kde v roce 1502 přistál Kryštof Kolumbus a také místo, které inspirovalo Gaugaina. Koupání. Centrum města Fort de France – pevnost, nábřeží, park, knihovna, kostel.

      

17.den: GUADELOUPE - po snídani vyklizení kabin. Volno, pobyt u bazénu, oběd, vylodění, v 14.15 h transfer na letiště, odlet v 18.00 h.

18.den: Dopoledne přílet do Paříže. Přejezd autobusem z letiště ORY na letiště CDG (v ceně letenky). Přílet do Prahy v cca 14.25 h..

 

Cena zahrnuje:

- letenku Praha -  Pointe a Pitre (Guadeloupe) - Praha

- všechny letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

- výlety autobusem po Guadeloupe - podle popsaného programu první 3 dny a 10.den

- letištní transfery

- průvodce během celého zájezdu, včetně obou týdnů na lodi

- 2x ubytování v hotelu na Guadeloupe (na začátku zájezdu) se snídaněmi ve 2-lůžkových pokojích

- ubytování ve vnitřní kajutě ve dvojlůžkovém pokoji bez oken (možnost objednat za příplatek vnější kajutu s oknem nebo vnější kajutu s balkónem)

- na lodi plnou penzi bufetovým způsobem po dobu 18h denně, navíc 24 h denně vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci

- přístavní poplatky

- kulturní a sportovní vyžití na lodi přes den i večer (kromě sauny, masáží, kadeřnictví atd.)

 

 

Cena nezahrnuje:

- povinné spropitné na lodi, platí se na místě přímo lodní společnosti cca 10 EUR/noc

- vstupy a výlety na jednotlivých ostrovech z lodi (s naším průvodcem CK SIMON Tourist)

- komplexní pojištění 98,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 50.000,- Kč)

Cena všech vstupů, výletů a povinného spropitného na lodi : cca 550 €/os.

 

Slevy a příplatky:

- sleva LAST MINUTE při platbě 30% zálohy = -5.000,- Kč

- vnější kajuta s oknem a výhledem na moře = 6.140,- Kč/os.    VYPRODANO

- vnější kajuta s výhledem na moře a balkonem = 13.050,- Kč/os. 

 

Ceny plaveb odpovídají nabídce ze dne 27.3.2019 a mohou se ze dne na den zvýšit, proto doporučujeme neotálet s objednáním !

 

 

Ubytování ve vnitřní kajutě bez okna ve dvojlůžkovém pokoji:

 

 

Ubytování ve vnější kajutě s oknem - za příplatek 6.140,- Kč/os.

 

Ubytování ve vnější kajutě s balkónem - za příplatek 13.050,- Kč/os.

 

 

Předběžný letový řád: 

 

 8.1.  AF5037  PRG-CDG 07:10-09:00
 8.1.  AF 766   ORY-PTP 15:00-18:45
24.1. AF 797   PTP-ORY 18:00-07:05+1
25.1. AF1582  CDG-PRG 12:45-14:25


 

Tento zájezd je možné částečně hradit prostřednictvím benefitních programů:
BenefitPlus, Edenred a Sodexo.
Platba přes tyto benefity se neslučuje s poskytnutou časovou (FM, LM) slevou.

Termíny:

08. 01. – 25. 01. 2020 18 dní Plná penze Letecká vyprodáno od 71 640 Kč Objednat