Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 33 let

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Mauricius – Seychely – Madagaskar – Reunion

Mauricius – Seychely – Madagaskar – Reunion ****

Termín: čt 27. února 2020 – ne 15. března 2020 (18 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla (loď 5*****)

Stravování: plná penze

od 65 990 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

MAURICIUS - SEYCHELY - MADAGASKAR - REUNION

 

18ti denní poznávací zájezd. Kombinace poznávacího zájezdu po Mauriciu + dvoutýdenní plavba na luxusní zaoceánské lodi. Během zájezdu navštívíte a prohlédnete si několik okouzlujících ostrovů v Indickém oceánu, vykoupete se na nejkrásnějších plážích, navštívíte hlubokou džungli a několik úžasných botanických zahrad. To vše v doprovodu našich průvodců - Ing. Martina Černého a Bc. Ivany Fabiánové, kteří poletí se skupinou již z Prahy a vrátí se s ní zpět. Navíc oba průvodcují i všechny zde popsané výlety.

 

Při plavbě Indickým oceánem navštívíme ostrovy Mauricius, Mahé (Seychely), Nosy Be (u Madagaskaru), samotný Madagaskar, Reunion a vrátíme se zpět na Mauricius.

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

Čt  27.02.  -  Ne 15.03.2020        65.990,- Kč  = vyprodáno

 

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: Odpoledne odlet přes Paříž na Mauricius.

 

2.den: MAURICIUS. Přílet po poledni, odpoledne ubytování v hotelu. Navečer krátký přejezd k moři (cca 3km), koupání, případné šnorchlování. Nocleh.

        

 

3. den: MAURICIUS. Snídaně v hotelu, přejezd k hinduistickému posvátnému jezeru Grand Bassin se spoustou hinduistických staveb, dále prohlídka vodopádů a krajiny u Alexandra Falls, přejezd ke kráteru Trou aux Cerf, přejezd do přístaviště v Port Louis a nalodění na loď Costa Mediterranea. Ubytování, večeře a možnost shlédnout zdarma večerní taneční, pěveckou a artistickou show v divadle.

        

V ceně plavby je zahrnuto: ubytování na lodi v rezervované kajutě, přístavní a jiné poplatky, plná penze formou bufetů, volné využití veřejných prostor a vybavení lodi k odpočinku a sportu (bazény, vířivky, lehátka a osušky, fitness), animační programy pro děti i dospělé, večerní show, živá hudba k poslechu i tanci, diskotéka, dětské kluby a dětské menu v restauracích. Pojištění proti úpadku pořádající společnosti: Costa Crociere S.p.A. 

 

4. den: NA MOŘI. Odpočinek u bazénů, vířivek, návštěvy restaurací a la cárte (kromě pití vše v ceně zájezdu), kulturní a sportovní vyžití na lodi - večerní představení, hudební produkce, diskotéka, fitness centrum, knihovna, atd., nebo třeba relaxace s knihou.

          

 

5. den: NA MOŘI. Odpočinek u bazénů, kulturní a sportovní vyžití na lodi.

          

 

6. den: SEYCHELY - celodenní výlet po hlavním ostrově MAHÉ. Dopoledne přejezd z přístaviště hlavního města Victoria do národního parku Morne Seychelles National Park, dále koupání a šnorchlování na Port Launay Beach a dále na  jedné z nejkrásnějších pláží na západě ostrova na Plage de la Intendance. Návrat na loď na večeři.

  

 

7. den: SEYCHELY - Mahé - návštěva krásné botanické zahrady, ve které se nachází i mnoho želv - karet obrovských, které si zde můžete za malý poplatek nakrmit a vyfotit se s nimi. Chloubou zahrady je i palma Coco de mer, jejíž plody - ohromné ořechy připomínají ženský klín. Prohlídka palírny zdejšího rumu spojená s ochutnávkou, přejezd na nádhernou pláž Anse Royale Beach,

    

 

8. den: SEYCHELY - MAHÉ. Dopolední návštěva hlavního města - města Victoria, včetně 2 krásných katedrál a zajímavého trhu. V poledne návrat na oběd na loď. Ve 13 h odplutí.

 

 

9. den: NA MOŘI. Odpočinek u bazénů, kulturní a sportovní vyžití na lodi.

 

10. den: MADAGASKAR - ostrov NOSY BE. Možnost využít nabídky výletů od lodní společnosti - např. doporučujeme 7,5 h výlet katamaránem na souostroví na jih od Nosy Be směrem k Nosy Komba, kde žijí lemuři a dále přejezd k pohádkovému atolu Petit Iranja (připomíná Maledivy), z bílého korálového písku a černé sopečné skály. Koupání v ráji. Večer a přes noc plavba ze západní strany Madagaskaru na východní stranu ostrova.

          

 

11. den: NA MOŘI. Odpočinek u bazénů, kulturní a sportovní vyžití na lodi.

 

12. den: MADAGASKAR - Tamatave (Toamasina)  - možnost využít nabídky výletů od lodní společnosti. Např. výlet motorizovanou kánoí po kanálech, kde můžeme narazit na místní plavidla převážející materiály a výrobky jako je bambus, dřevo, ovoce a zeleninu. Na naší cestě můžeme pozorovat rybářskou techniku obyvatel vesnice, kteří žijí na břehu řeky. Příjezd do vesnice Tapakala, kde můžeme pozorovat jeden z národních sportů, morenghy, typ místního zápasu. V Eden Village uvidíme lidové vystoupení typické pro tuto oblast. Dále již pojedeme minivany na panoramatickou prohlídku města Tamatave. Navštívíme Bazary Be, doslova Velký bazar, hlavní trh ve městě, kde můžeme obdivovat a nakupovat všechny druhy léčivých rostlin a místní řemeslné předměty.

- viz video zde

 

13. den: NA MOŘI. Odpočinek u bazénů, kulturní a sportovní vyžití na lodi.

 

14. den: REUNION - Le Port. Přejezd po severovýchodním pobřeží.  Krátká zastávka v muzeu vulkánů - Cité de Volcan. Přejezd k Pass de Bellecombe, (2.311 m.n.m.), 1,5 h trek úžasnou krajinou k postrannímu kráteru sopky Piton de la Fournaise. Večer příjezd zpět k lodi.

              

15. den: REUNION - Le Port.. Prohlídka hlavního města ostrova - St. Denis, panoramatická cesta k vyhlídce Le Maido (2.205 m.n.m. ). Z jedné strany vidíte dolů k moři a na druhou stranu můžete hledět do nitra Cirque de Mafate. Přejezd do Le Saline Les Bains, krátké koupání na krásné pláži. Přejezd zpět na loď.

  

16.den: MAURICIUS - Port Louis - přejezd k Seven Coloured Earth - jedná se o poměrně malou oblast velmi fotogenických písečných dun, která obsahuje písek sedmi různých barev jako červená, hnědá, fialová, zelená, modrá, fialová a žlutá. Krátký přejezd k vodopádu Chamarel - jednomu z nejfotogeničtějších vodopádů světa. Odpoledne přejezd k Le Morne Public Beach, koupání na jedné z nejkrásnějších pláží Mauricia. Návrat na loď.

  

17.den: MAURICIUS - Port Louis. Prohlídka samotného města včetně muzea Blue Penny - kde jsou mimo jiné k vidění i známky Modrý a Červený Mauricius. Prohlídka městské tržnice. Oběd na lodi. Odpoledne vylodění, přejezd a návštěva botanické zahrady, v podvečer příjezd na letiště. Ve 21 h odlet do Paříže. 

           

18.den: Paříž - brzy ráno přílet do Paříže a následný odlet do Prahy. Přílet do Prahy v cca 9.00 hod.

 

 

Cena zahrnuje: 

letenku Praha - Mauricius - Praha včetně všech poplatků a tax

- 1x ubytování ve 4**** hotelu na Mauriciu s bufetovou polopenzí

- celkem 14 nocí na lodi s plnou penzí mimo nápojů ve vnitřní dvojlůžkové kajutě bez okna, kulturní a sportovní vyžití na lodi - večerní představení, hudební produkce, diskotéka, fitness centrum, bazén a lehátka, knihovna, atd., gala večer se speciálním menu, portýrské služby při nalodění a vylodění

- všechny popsané výlety busem na Mauriciu

- služby průvodce po celou dobu zájezdu (včetně výletů)

- pojištění CK proti úpadku

 

 

Cena nezahrnuje: 

- komplexní pojištění: 98,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 70.000,- Kč)

- vízum na Madagaskar, které zajišťuje lodní společnost a klient je uhradí na lodi (letos 25,- €/os.)

- servisní poplatky lodní společnosti  (10,- €/os./den = 140,- € za celou plavbu)

- jednotlivé výlety na Seychelách a Reunionu (celkem 200 €)

- vstupy na Mauriciu, Reunionu a Seychelách cca 100 €

- výlety pořádané lodní společností na Madagaskaru (135+85 = celkem 220,- €)

Celkem náklady na místě za všechny výlety, vstupy a poplatky odhadujeme na 700,- € (25+140+200+100+220 = 685 = cca 700,- €)

 

 

Fakultativní služby:

- SLEVA FIRST MINUTE do konce května 2019 = -1.000 Kč/os.

- ubytování ve vnější kajutě s oknem s výhledem = 8.990 Kč/os.  

- ubytování ve vnější kajutě s balkónem = 11.990 Kč/os.

- komplexní pojištění = 1.764,- Kč/os.

 

Předběžné časy letů:

AF 1083  27/02/20  PRAGUE-PARIS        15:15 - 17:05
AF 470    27/02/20  PARIS-MAURITIUS   23:35 - 13:35 (28/02/20)
AF 473    14/03/20  MAURITIUS-PARIS   21:10 - 06:00 (15/03/20)
AF 1382  15/03/20  PARIS-PRAGUE        07:25 - 09:10

Mauricius - Seychely - Madagasker - Reunion

 

 

 

Tento zájezd je možné částečně hradit prostřednictvím benefitních programů:
BenefitPlus, Edenred a Sodexo.
Platba přes tyto benefity se neslučuje s poskytnutou časovou (FM, LM) slevou.

Termíny:

27. 02. – 15. 03. 2020 18 dní Plná penze Letecká vyprodáno od 65 990 Kč Objednat