Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 29 let

RAKOUSKO – NĚMECKO

last-minute-trip.png RAKOUSKO – NĚMECKO ***

Termín: čt 27. června 2019 – ne 30. června 2019 (4 dny)

Doprava: transport/bus.png autobus – z Praha, Beroun, ČB

Stravování: snídaně

last-minute-trip.png od 5 690 Kč

5 990 Kč

RAKOUSKO - NĚMECKO

 

AUTOBUSOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD BEZ NOČNÍCH PŘEJEZDŮ: Hallein - Salzburg - Orlí hnízdo - Königssee -Stubnerkogel - Bad Gastein - Bad Hochgastein - Liechtensteinklamm - Gosausee - Hallstatt - Sankt Wolfgang...

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/  Čt  27.06.  -  Ne  30.06.2019      5.990,- Kč     LM 5.690,- Kč  (místa na vyžádání)

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odjezd z Prahy v cca 6 hod.. HALLEIN - exkurze do jednoho z nejstarších solných dolů na světě, jehož podzemní chodby zasahují až do sousedního Bavorska (jízda hornickým vláčkem, plavba lodičkou po solném jezeře, jízda po 30 m dlouhé skluzavce…). Prohlídka SALZBURGU, perly na řece Salzach. Návštěva historického jádra rodného města W.A. Mozarta (Residenzplatz, Mozartplatz, Michaelskirche, Domplatz, pevnost Hohensalzburg…). Ubytování v Radstadtu.

2. den: Výjezd kyvadlovou dopravou k legendárnímu "ORLÍMU HNÍZDU" - Hitlerově horské chatě s překrásným výhledem. Příjezd ke KÖNIGSSEE, průzračně čistému jezeru, ne nepodobnému norským fjordům. Výlet lodí ke kostelíku sv. Bartoloměje a zpět. Návrat na ubytování.

3. den: Výjezd lanovkou na STUBNERKOGEL (2 245 m) - adrenalinová procházka po 140 m dlouhém, NEJVÝŠE POLOŽENÉM VISUTÉM MOSTĚ V EVROPĚ pohupujícím se 28 m vysoko nad propastí. Výstup na neobvyklou vyhlídkovou plošinu s pohledem na nejvyšší horu Rakouska - Grossglockner. Nenáročná procházka z lázeňského střediska BAD GASTEIN s mohutným vodopádem do sousedního BAD HOFGASTEIN. Návštěva dramatické soutěsky LIECHTENSTEINKLAMM patřící mezi nejdelší a nejhlubší v celých Alpách, opravdové přírodní perly zpřístupněné soustavou lávek, schodů a skalních tunelů, na jejichž konci lze obdivovat působivý vodopád. Návrat na ubytování.

4. den: Procházka okolo GOSAUSEE, nádherně položeného jezera pod zaledněným masivem Dachsteinu. Prohlídka HALLSTATTU, nejkrásnějšího a nejznámějšího městečka v celé Solné komoře. Lodní výlet po jednom z nejpůsobivějších jezer Solné komory - Wolfgangsee ze Stroblu do SANKT WOLFGANGU. Chloubou tohoto okouzlujícího městečka je skvostný gotický křídlový oltář od Michaela Pachera instalovaný v kostelíku na břehu jezera. Příjezd ve večerních hodinách (Praha cca 22.30 hod.).

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

- dopravu zájezdovým autobusem (WC, klimatizace, DVD, bufet)

- 3x ubytování v hotelu*** (2-lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)

- 3x snídani

- průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

- komplexní  pojištění = 26,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč/os.)

- doporučená částka na vstupné, lanovky a lodě = cca 100 €

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.01.2019) = -300,- Kč

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.02.2019) = -200,- Kč

- příplatek za nástup v Rakovníku = 200,- Kč

- příplatek za nástup v Plzni = 250,- Kč

- komplexní pojištění = 104,- Kč

- 3x večeře = 850,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = 1.400,- Kč

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, České Budějovice, Plzeň, Praha, Rakovník

 


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

27. 06. – 30. 06. 2019 4 dní Snídaně Autobus last-minute-trip.png od 5 690 Kč Objednat