Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 33 let

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

SEYCHELY jaro

first-minute-trip.png SEYCHELY jaro ***

Termín: ne 31. března 2024 – pá 12. dubna 2024 (13 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně - letiště V. Havla

Stravování: snídaně

first-minute-trip.png od 79 990 Kč

80 990 Kč

SEYCHELY 2024

pobytově - poznávací zájezd

 

Pobytově-poznávací zájezd s průvodcem Ing. Martinem Černým na nekonečně krásné souostroví Seychely.

 

- 3 největší ostrovy MahéPraslin La Dique, fakultativně pak ještě čtvrtý ostrov lodí

- koupání na několika plážích všech čtyř ostrovů

- překrásná botanická zahrada, která v sobě ukrývá i ohradu se želvami karetami obrovskými s možností nakrmit je a vyfotit se s nimi

- jeden z nejkrásnějších národních parků světa - Vallée de Mai - na ostrově Praslin

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

Ne 31.03. - Pá 12.04. 2024          

80.990,- Kč/os.    Last minute  79.990,- Kč/os. 
(3 noci v apartmánu pro 2 os. / Mahé - La Villa Therese) 


78.990,- Kč/os.  = VYPRODÁNO         
(3 noci v apartmánu obsazeném 2+2 osobami / Mahé - La Villa Therese = 2 ložnice, kuchyně a koupelna společná)

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: V 16.35 hod. odlet z Prahy do Dauhá se společností QATAR airways. Zde cca 3 hod. na přestup a okolo 02.45 hod. po půlnoci pokračování opět s QATAR airways na Seychely. Večeře i snídaně v průběhu letů.




2. den: Přílet na Mahé (Seychely) dopoledne v 08.30 hod. místního času. Přejezd na ubytování. Ubytování v apartmánech pouhých 150 m od nádherné pláže Anse Royale na 3 noci se snídaněmi. Koupání a odpočinek. 
  

Apartmány La Villa Therese 
Ubytování nabízí apartmány se dvěmi samostanými 2-lůžkovými ložnicemi (obsazeno 4 os.) s balkonem a venkovním posezením, společnou obývací částí, jídelním koutem a vybavenou kuchyní a prádelnou.Ve společné koupelně je wc, sprchový kout a vana. Nebo je možnost zajistit apartmán pouze pro dvě osoby (omezené množství = již není k dispozici). Ubytování zahrnuje snídaně (v ceně), do restaurace je možné chodit na obědy i večeře (není v ceně).


 
3. den: Celodenní výlet kolem ostrova a koupání na nádherných plážích. Návštěva botanické zahrady - prohlídka nádherné vegetace a užijete si i želvy - karety obrovské.
  



4. den: Volný den pro relaxaci, koupání na pláži pod apartmány, užijte si nádherné okolí našeho ubytování...
  
Manželé Čížkovi při průzkumné cestě na Seychely.


5. den: Přejezd trajektem z Mahé na ostrov Praslin.
  

  

Komplex Berjaya Praslin Beach Resort***
Zde zajištěno ubytování na 4 noci v komplexu Berjaya Praslin Beach Resort  3*** se snídaněmi, který se nachází u krásné pláže Cote D'Or - Anse Volbert a nabízí venkovní bazén a sluneční terasu. Do místních restaurací i obchodů je to jen několik minut chůze. Prostorné pokoje typu DELUXE jsou vybaveny individuálně ovládanou klimatizací, TV s plochou obrazovkou, minibarem a koupelnou a také příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Pokoje mají výhled do zahrady. K dispozici jsou 2 restaurace, z nichž jedna je na pláži. Zábavní zázemí hotelu zahrnuje bazén, stolní tenis a deskové hry. Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Resort Berjaya má nepřetržitě otevřenou recepci. K dispozici je také směnárna, prádelna a služba hlídání dětí. V okolí se lze věnovat šnorchlování, windsurfingu a jiným aktivitám.

  


6. den: Praslin. Prohlídka národního parku Vallée de Mai (jeden z vrcholů zájezdu) - bohatá vegetace s množstvím živočichů, vzácný druh palmy, jejíž listy dosahují délky až 14m a šířky 6m, plody jsou velké až 50cm. Park je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Odpoledne koupání na pláži u hotelu.   


7. den: Výlet na ostrov La Digue - celodenní výlet za nejkrásnějšími plážemi, koupání, šnorchlování.
  
Další z vrcholů zájezdu - údajně nejkrásnější pláže světa.


8. den: Výlet po severní straně ostrova Praslin. Koupání na světoznámé pláži Ansé Lazio, šnorchlování.
 
Ansé Lazio - Praslin.


9. den: Přejezd trajektem na ostrov Mahé, příjezd na zdejší ubytování (3 noci) - luxusní apartmány s venkovním bazénem a zajištěnými snídaněmi - The PALM SEYCHELLES Apartments - blízko Beau Vallon. Koupání, odpočinek. 
  

  

Apartmány The PALM SEYCHELLES Apartments. Každý apartmán má 2 ložnice (obsazeno 4 os.) a 2 koupelny, vybavenou společnou kuchyni se sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí atd., venkovní posezení. Dále zde najdete TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávač, klimatizaci, trezor, žehličku apod. Nechybějí ani ručníky a ložní prádlo. Wi-Fi k dispozici zdarma.


10. den: Výlet do národního parku Morne Seychelles, čajová plantáž a zpracovna čaje, odpoledne koupání a šnorchlování na nádherné pláži Launay.   
  

  
Hlavní město Victoria s překrásnou botanickou zahradou.

   
Průvodce Ing. Martin Černý v botanické zahradě.


11. den: Fakultativně výlet lodí do mořského národního parku svaté Anny - koupání a šnorchlování na místech s nádhernými korálovými zahradami. Večerní ochutnávka místního rumu.
  

    
Manželé Čížkovi v ponorce, na pláži a na ostrově při výletu lodí do mořského národního parku svaté Anny.


12. den: Dopoledne volno. Odpoledne přejezd do hlavního města Victoria, prohlídka města, pokračování k letišti. Odlet do Dauha v 19.35 hod.
  
Pláže Beau Vallon                                                                                    Pláže na severu ostrova Mahé


13. den: V 01.35 hod. ráno přelet z Dauhá do Prahy, přílet cca 06.55 hod. ráno.

 

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

- letenku Praha - Dauhá - Mahé - Dauhá - Praha s občerstvením   /Qatar Airways/

- letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo (23kg/os.)

- 3x ubytování se snídaní Apartmány v La Villa Therese v Anse Royale (apartmán obsazený 2+2 osobami = 2 ložnice, kuchyně a koupelna společná)

4x ubytování se snídaní BERJAYA Praslin Beach Resort, pokoje typu deluxe 

- 3x ubytování se snídaní The PALM Seychelles Apartments

- 10x snídaně  

- dopravu po ostrovech pronajatými minibusy/vany

- služby průvodce po celou dobu zájezdu

- zákonné pojištění CK proti úpadku


 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

- cestovní pojištění

- vstupy cca 90 EUR/os. = hradí se průvodci v průběhu zájezdu

- místní environmentální daň (od 01.08.2023) = cca 37 EUR/os. (tj. 550 SCR)

- celodenní fakultativní výlet lodí do mořského národního parku cca 125 EUR/os, včetně oběda

- vstupní autorizační formulář 10 EUR/os. = hradí se průvodci v průběhu zájezdu

- stravu (kromě 10x snídaní, které jsou v ceně zájezdu)

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva FIRST MINUTE (alce platí do 30.06.2023) = -1.000,- Kč/os.

- komplexní cestovní pojištění, tarif K5S7, zóna 2 = 129,- Kč/den
  (info k nabízenému pojištění zde: https://www.simon-tourist.cz/static-content/insurance)

 

 

DŮLEŽITÉ:
Aktuální podmínky cestování do země (Covid19) SEYCHELY

 

Garantem zájezdu: CK SIMON-TOURIST s.r.o.

Tento zájezd je možné částečně hradit prostřednictvím benefitních programů a poukázek:
BenefitPlus, Edenred a Sodexo.
Platba přes tyto benefity se neslučuje s poskytnutou časovou slevou (First Minute, Last Minute).

Termíny:

31. 03. – 12. 04. 2024 13 dní Snídaně Letecká first-minute-trip.png od 79 990 Kč Objednat