Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 29 let

SLOVINSKO – hory, jeskyně a moře

SLOVINSKO – hory, jeskyně a moře ***

Termín: pá 20. září 2019 – st 25. září 2019 (6 dní)

Doprava: transport/bus.png autobus – z Praha

Stravování: polopenze

od 8 490 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

SLOVINSKO - hory, jeskyně a moře

 

Krása nedotčené přírody Julských Alp v podobě vodopádů, soutěsek, jezer, pramenů a krasových jeskyní v kombinaci s koupáním v Jadranu, nebo alespoň v mořských lázních Laguna, řada památek UNESCO s procházkou podél slovinských jezer Bohinj a Bled, starými městy, hrady, dobrým jídlem a vínem… To vše vás čeká ve Slovinsku… Mořské lázně v ceně!

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/ Pá 07.06. - Čt 13.06.2019      9.790,- Kč (7 dní)    vyprodáno

2/ Pá 20.09. - St 25.09.2019      8.490,- Kč (6 dní)    vyprodáno

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odjezd ve 21 hodin z Prahy (Br, po trase dle dohody; svoz od 4 osob: HK, PCE), transfer přes Rakousko.

2. den: Perly Julských Alp: ranní kouzelná krajina slovinsko-italských jezer Laghi di Fusine , toulky údolím Tamar k vodopádům, turistika k prameni Nadiža či až k vodopádu Crna Voda, prameny řeky Sávy Dolinky, krátká zastávka v srdci Triglavského národního parku KRANJSKÁ GORA, cesta podél Bledského jezera, RIBČEV LAZ, místní kostelík a ochutnávka sýra.

3. den: Triglavský národní park a jezero Bohinj, turistika podél největšího slovinského vodopádu Savica (72 m), fakult. lanovkou na Vogel, výhledy na Bohinjské jezero a kouzelná hřebenová turistika - různé typy náročnosti, variantně vesničky STARA FUŽINA a RIBČEV LAZ, procházka korytem řeky Mostnice nebo plavba lodí po jezeře Bohinj a procházka podél jezera.

4. den: Letovisko BLED s majestátním hradem vysoko nad Bledským jezerem, procházka podél jezera, Titova vila, projížďka po jezeře, Postojenské jeskyně, největší krápníkové jeskyně Evropy, jízda podzemním vláčkem, koncertní dvorana, 20 km podzemních chodeb (macarát jeskynní), návštěva romantického „loupežnického hradu“ ve skalách Predjamski grad, cesta na pobřeží moře, ubytování, hotel s možností koupání v mořském parku Laguna, individuálně večerní procházka do PORTOROŽE.

5. den: V červnu relax u moře s možností koupání nebo na terasách v mořském parku Laguna a výlet s turistikou do Slovinského krasu unikátní krasový systém Škocjanské jamy (UNESCO), 11 propojených podzemních jeskyní, propadlá údolí a přírodní mosty, procházka s výhledy přes propast, v podvečer koupání, park s galerií v přírodě Forma Viva.

*5. den: V září relax v mořském parku Laguna nebo pěší procházka do PIRANU, odpoledne Škocjanské jamy a krátká zastávka v Lublani, noční přejezd.

6. den: Dopolední koupání ve slaných hotelových bazénech v Laguně, nebo prohlídka starobylého přístavu PIRAN, náměstí v benátském stylu, LUBLAŇ, prohlídka hlavního města Slovinska, odkaz stavitele J. Plečnika, hrad a kouzlo uliček, noční přejezd.

7./*6. den: Návrat časně ráno.

 

CK si vyhrazuje právo drobných záměn programu vzhledem k počasí, místu ubytování.

 

Cena zahrnuje:

- dopravu autobusem

- 3/4x hotel (2x blízko jezera, *1x/2x u moře s mořskými lázněmi)

- *3x/4x polopenzi

- základní vstup do Mořského parku Laguna

- služby průvodce

 

Cena nezahrnuje:

- komplexní pojištění 26,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč)

- pobytové taxy (přibl. 2€/den)

- vstupné, lanovky, sauny a wellness v Mořském parku, vstupné do objektů a na akce (60,- €)

 

Fakultativní příplatky:

- komplexní pojištění = *156,- / 182,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = * 1.800,- / 2.400,- Kč

 

Garant zájezdu: CK GEOPS


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

07. 06. – 13. 06. 2019 7 dní Polopenze Autobus vyprodáno od 9 790 Kč Objednat
20. 09. – 25. 09. 2019 6 dní Polopenze Autobus vyprodáno od 8 490 Kč Objednat