Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 32 let

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

ŠPANĚLSKO – Andalusie

first-minute-trip.png ŠPANĚLSKO – Andalusie ****

Termín: čt 5. října 2023 – pá 13. října 2023 (9 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně - letiště V. Havla

Stravování: polopenze

first-minute-trip.png od 26 190 Kč

26 990 Kč

ŠPANĚLSKO - Andalusie

 

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Torremolinos - Córdoba - Dolmen de Viera - Ronda - Gibraltar - Granada - Sevilla - Málaga. Hotel**** s polopenzí formou bufetu + nápoje (pivo, víno, nealko).


 

TERMÍNY A CENA ZÁJEZDU:

1/ So 13.05  -  Ne 21.05. 2023         26.990,- Kč      First minute 26.190,- Kč

2/ Čt 05.10.  -  Pá 13.10. 2023         26.990,- Kč      First minute 26.190,- Kč

 

Aktuální podmínky cestování do země: Španělsko

 


PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odlet z Prahy do Málagy v cca 17.30 hod. Ubytování v letovisku TORREMOLINOS s krásnými písečnými plážemi a nepřebernými možnostmi denní i noční zábavy.

 

  


2. den: Návštěva SEVILLY, města zvaného pro svoji krásu " perla Andalusie". Symbolem Sevilly je minaret bývalé mešity - Giralda, odkud je krásný pohled na město. Prohlídka Alcázaru, někdejší rezidence emírů, katedrály, typické židovské čtvrti Judería a dalších památek. Návrat na ubytování.

 


3. den: Cesta pohořím Serranía de Ronda do "bílého" města RONDA, rozděleného 100 m hlubokým kaňonem řeky Guadalevín. Návrat na ubytování.


4. den: Návštěva jednoho z nejjižnějších cípů Evropy - GIBRALTARU, britského území s pevností střežící průliv mezi Evropou a Afrikou. Návrat na ubytování. Možnost zhlédnutí večerního vystoupení flamenka v uměle vybudované jeskyni nedaleko ubytování. Nocleh.

 

5. den: Odpočinek u moře v místě pobytu. Se sousedními středisky je letovisko spojené pěší promenádou s mnoha obchody, restauracemi a bary. Možnost levné dopravy vlakem do Málagy a zpět. Fakultativně výlet lodí z Tarify do marockého TANGERU (bez českého průvodce). Nocleh.


6. den: Zastávka u nádherných dolmenů DOLMEN DE MENGA (UNESCO), který lze obdivovat i zevnitř a DOLMEN DE VIERA. Prohlídka starobylé CÓRDOBY s jedinečnou maurskou mešitou (plocha 23 000 m2), do které byla vystavěna křesťanská katedrála. Procházka krásnými zahradami Alcázaru a úzkými uličkami na bílo natřené židovské čtvrti. Návrat na ubytování.

   


7. den: Prohlídka GRANADY, jednoho z nejkrásnějších měst světa ležícího v úrodném údolí Vega s vrcholky Sierry Nevady v pozadí. Na granadském kopci Sabika stojí palácový komplex maurských staveb Alhambra včetně královského sídla dynastie Nasridů a úchvatných zahrad paláce Generalife. Návrat na ubytování.

 


8. den: Volné dopoledne. Odpoledne prohlídka MÁLAGY s hradem a pevností Alcazaba, katedrálou, římským divadlem a dalšími památkami. Transfer na letiště.


9. den: Přílet do Prahy v cca 00.45 hod.

 

Pozn.: Pořadí jednotlivých dní se může měnit.

 


 

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

- letenku Praha - Málaga - Praha

- letištní a bezpečnostní taxy vč. poplatku za odbavené zavazadlo

- dopravu klimatizovaným autobusem

- 7x ubytování v hotelu Griego Mar**** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením; součástí vybavení hotelu je venkovní bazén; internet prostřednictvím Wi-Fi)

- 7x polopenzi (bufet) včetně nápojů (pivo, víno, nealko)

- služby průvodce

- pojištění CK proti úpadku


 

CENA NEZAHRNUJE:

- cestovní pojištění, případné připojištění Covid

- doporučená částka na vstupné: cca 135 € + lodní výlet do Tangeru cca 80 €


 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva First minute (akce platí do 28.02.2023) = -800,- Kč

- komplexní pojištění 35,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 25.000,- Kč)

- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie 26,- Kč/den (kryje náklady na ubytování /do 10tis. a náhradní dopravu /do 20tis. v souvislosti s umístěním do karantény, atd. - info v CK)

- 1-lůžkový pokoj = 2.700,- Kč

 

 

Zájezd organizován ve spolupráci s CK MAMUT TOUR

 

 

 

Tento zájezd je možné částečně hradit prostřednictvím benefitních programů:
BenefitPlus, Edenred a Sodexo.
Platba přes tyto benefity se neslučuje s poskytnutou časovou (FM, LM) slevou.

Termíny:

13. 05. – 21. 05. 2023 9 dní Polopenze Letecká first-minute-trip.png od 26 190 Kč Objednat
05. 10. – 13. 10. 2023 9 dní Polopenze Letecká first-minute-trip.png od 26 190 Kč Objednat