Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 30 let

ŠVÝCARSKO – ZRUŠENO !

ŠVÝCARSKO – ZRUŠENO ! ***

Termín: st 10. června 2020 – po 15. června 2020 (6 dní)

Doprava: transport/bus.png autobus – z Praha, Beroun, Plzeň (Praha, Beroun, Plzeň, Rakovník (+200 Kč/os.))

Stravování: snídaně

od 7 990 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

ŠVÝCARSKO

Autobusový poznávací zájezd: Einsiedeln - Schwyz - Brunnen - Victorinox - Steingletscher - Pilat - Luzern - Aare - Männlichen - Kleine Scheidegg - Jungfraujoch - Lauterbrunnental - Trümmelbach - Mürren

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:  ZRUŠENO !

1/ St 10.06. - Po 15.06.2020      7.990,- Kč  

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: Odjezd z Prahy v cca 22.30 hod. Noční přejezd.

2.den: Návštěva oblíbeného poutního místa EINSIEDELN, rozsáhlého barokního komplexu výstavného benediktinského kláštera s proslulou Černou madonou a úchvatnou knihovnou čítající téměř čtvrt milionů svazků včetně vzácných rukopisů. Prohlídka pozoruhodného městečka SCHWYZ s bohatou historií a četnými památkami. Přejezd do populárního letoviska BRUNNEN situovaného na břehu VIERWALDSTÄTTSKÉHO JEZERA. Návštěva firemní prodejny a muzea dokumentující historii výroby slavných kapesních nožíků firmy VICTORINOX. Fakultativně cca 45 min. dlouhá vyhlídková plavba po jezeře považovaném díky nádhernému okolí vytvářejícím kulisu ne nepodobnou severským fjordům za nejkrásnější v celém Švýcarsku. Panoramatická jízda majestátným průsmykem SUSTEN (2 224 m) spojená s nenáročnou procházkou vedoucí neobyčejnou alpskou krajinou k ledovci STEINGLETSCHER. Ubytování v Innertkirchenu.

3.den: Z Alpnachstadu výjezd stylovými vagonky jezdícími po nejstrmější ozubnicové trati na světě (max. sklon 46%) až na vrchol legendárního PILATU (2 132 m), jedinečného místa s překrásným rozhledem na alpské velikány, hluboko zaříznutá údolí i malebná jezera na jejich dně. Návrat kabinkovou lanovkou s prosklenými stěnami evokujícími pocit letícího draka. Prohlídka historického LUZERNU se světoznámým Kapličkovým mostem přes řeku Reuss, okouzlujícími uličkami starobylého centra a pozůstatky opevnění. Návrat na ubytování.

4.den: Návštěva působivé, 1,5 km dlouhé, soutěsky řeky AARE. Výlet horským vláčkem z Lauterbrunnenu do Wengenu a odtud lanovkou na MÄNNLICHEN (2 230 m) s velkolepým výhledem na horské panorama se známými štíty: Eiger, Mönch a Jungfrau. Nenáročná 2 hod. procházka po turistickém chodníku do sedla KLEINE SCHEIDEGG (2 061 m). Odtud fakultativně výlet zubačkou na JUNGFRAUJOCH, do nejvýše položené železniční stanice v Evropě (3 454 m). Na odjezd busu Vás dopraví vláček, zatímco zdatnější turisté mohou zvolit pěší sestup do Wengenu se závěrečnou jízdou vláčkem. Návrat na ubytování.

5.den: Přejezd do impozantního údolí LAUTERBRUNNENTAL s více než 70 vodopády. Návštěva unikátních vodopádů TRÜMMELBACH napájených tajícími ledovci, deseti kaskád rafinovaně ukrytých v nitru skály. Výjezd lanovkou do typické vesničky MÜRREN (1 650 m), odkud vede pohodlná cesta do cca 5 km vzdáleného Grütschalpu. Velkolepé výhledy patří k nejsilnějším dojmům z celého zájezdu. Fakultativně možnost pokračování pozemní lanovkou k vyhlídkové restauraci Almendhubel (1 932 m) následovaný sestupem do Grütschalp. Milovníci kultovních příběhů o Agentu 007 se pak mohou nechat vyvézt na vrchol SCHILTHORN (2 973 m) s pověstnou otáčivou restaurací Piz Gloria, která se stala kulisou bondovky "Ve službách jejího Veličenstva". Krátká zastávka v turistickém středisku INTERLAKEN, vstupní bráně do Bernských Alp. Prohlídka středověkého THUNU ležícího na břehu stejnojmenného jezera se siluetou hradu ze 12. stol. Noční přejezd.

6.den: Příjezd do Prahy v cca 5.30 hod.

 

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

- doprava zájezdovým autobusem (WC, klimatizace, DVD, bufet)

- 3x ubytování v hotelu - www.alpenrose-innertkirchen.ch (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)

- 3x snídaně

- pobytovou taxu

- průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

- komplexní  pojištění = 26,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč)

- doporučená částka na vstupné, lanovky a loď: cca 150 CHF

- 3x večeře = 1.300,- Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2020) = -350,- Kč

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 29.2.2020) = -250,- Kč

- komplexní pojištění = 156,- Kč

- 3x večeře = 1.300,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = 1.200,- Kč

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, příplatek za nástup v Rakovníku +200,- Kč/os.

 

Garant zájezdu: CK MAMUT TOUR s.r.o.

 

 Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

10. 06. – 15. 06. 2020 6 dní Snídaně Autobus vyprodáno od 7 990 Kč Objednat