Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 31 let

ŠVÝCARSKO – ZRUŠENO

ŠVÝCARSKO – ZRUŠENO ***

Termín: pá 11. června 2021 – st 16. června 2021 (6 dní)

Doprava: transport/bus.png autobus – z Praha, Beroun, Plzeň (Praha, Beroun, Plzeň, Rakovník (+200 Kč/os.))

Stravování: snídaně

od 8 450 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

ŠVÝCARSKO

Autobusový poznávací zájezd: Einsiedeln - Schwyz - Brunnen - Victorinox - Steingletscher - Pilat - Luzern - Aare - Männlichen - Kleine Scheidegg - Jungfraujoch - Lauterbrunnental - Trümmelbach - Mürren

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/ Pá 11.06. - St 16.06.2021      8.450,- Kč  

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: Odjezd z Prahy v cca 22.30 hod. Noční přejezd.

2.den: Návštěva oblíbeného poutního místa EINSIEDELN, rozsáhlého barokního komplexu výstavného benediktinského kláštera s proslulou Černou madonou a úchvatnou knihovnou čítající téměř čtvrt milionů svazků včetně vzácných rukopisů. Prohlídka pozoruhodného městečka SCHWYZ s bohatou historií a četnými památkami. Přejezd do populárního letoviska BRUNNEN situovaného na břehu VIERWALDSTÄTTSKÉHO JEZERA. Návštěva firemní prodejny a muzea dokumentující historii výroby slavných kapesních nožíků firmy VICTORINOX. Fakultativně cca 45 min. dlouhá vyhlídková plavba po jezeře považovaném díky nádhernému okolí vytvářejícím kulisu ne nepodobnou severským fjordům za nejkrásnější v celém Švýcarsku. Panoramatická jízda majestátným průsmykem SUSTEN (2 224 m) spojená s nenáročnou procházkou vedoucí neobyčejnou alpskou krajinou k ledovci STEINGLETSCHER. Ubytování v Innertkirchenu.

3.den: Z Alpnachstadu výjezd stylovými vagonky jezdícími po nejstrmější ozubnicové trati na světě (max. sklon 46%) až na vrchol legendárního PILATU (2 132 m), jedinečného místa s překrásným rozhledem na alpské velikány, hluboko zaříznutá údolí i malebná jezera na jejich dně. Návrat kabinkovou lanovkou s prosklenými stěnami evokujícími pocit letícího draka. Prohlídka historického LUZERNU se světoznámým Kapličkovým mostem přes řeku Reuss, okouzlujícími uličkami starobylého centra a pozůstatky opevnění. Návrat na ubytování.

4.den: Návštěva působivé, 1,5 km dlouhé, soutěsky řeky AARE. Výlet horským vláčkem z Lauterbrunnenu do Wengenu a odtud lanovkou na MÄNNLICHEN (2 230 m) s velkolepým výhledem na horské panorama se známými štíty: Eiger, Mönch a Jungfrau. Nenáročná 2 hod. procházka po turistickém chodníku do sedla KLEINE SCHEIDEGG (2 061 m). Odtud fakultativně výlet zubačkou na JUNGFRAUJOCH, do nejvýše položené železniční stanice v Evropě (3 454 m). Na odjezd busu Vás dopraví vláček, zatímco zdatnější turisté mohou zvolit pěší sestup do Wengenu se závěrečnou jízdou vláčkem. Návrat na ubytování.

5.den: Přejezd do impozantního údolí LAUTERBRUNNENTAL s více než 70 vodopády. Návštěva unikátních vodopádů TRÜMMELBACH napájených tajícími ledovci, deseti kaskád rafinovaně ukrytých v nitru skály. Výjezd lanovkou do typické vesničky MÜRREN (1 650 m), odkud vede pohodlná cesta do cca 5 km vzdáleného Grütschalpu. Velkolepé výhledy patří k nejsilnějším dojmům z celého zájezdu. Fakultativně možnost pokračování pozemní lanovkou k vyhlídkové restauraci Almendhubel (1 932 m) následovaný sestupem do Grütschalp. Milovníci kultovních příběhů o Agentu 007 se pak mohou nechat vyvézt na vrchol SCHILTHORN (2 973 m) s pověstnou otáčivou restaurací Piz Gloria, která se stala kulisou bondovky "Ve službách jejího Veličenstva". Krátká zastávka v turistickém středisku INTERLAKEN, vstupní bráně do Bernských Alp. Prohlídka středověkého THUNU ležícího na břehu stejnojmenného jezera se siluetou hradu ze 12. stol. Noční přejezd.

6.den: Příjezd do Prahy v cca 5.30 hod.

 

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

- doprava zájezdovým autobusem (WC, klimatizace, DVD, bufet)

- 3x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)

- 3x snídaně (možnost dokoupení večeří)

- pobytovou taxu

- průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

- komplexní pojištění K5 = 25,- Kč/os./den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění storno poplatku do 15.000,- Kč/os.)

- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie = 26,- Kč/den (kryje náklady na ubytování /do 10tis. a náhradní dopravu /do 20tis. v souvislosti s umístěním do karantény, atd. - info v CK)

 

- doporučená částka na vstupné, lanovky a loď: cca 150 CHF

- 3x večeře = 1.300,- Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 30.4.2021), možnost bezplatného storna 3 měsíce před odjezdem! = -350,- Kč

- komplexní pojištění = 150,- Kč/zájezd

- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie = 156,- Kč/zájezd

- 3x večeře = 1.300,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = na vyžádání

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, příplatek za nástup v Rakovníku +200,- Kč/os.

 

Garant zájezdu: CK MAMUT TOUR s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

11. 06. – 16. 06. 2021 6 dní Snídaně Autobus vyprodáno od 8 450 Kč Objednat