Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 31 let

AKTUÁLNÍ INFO K ZÁJEZDŮM 2021

Aktuální provozní doba CK Simon-Tourist:

Po – Čt  10.00 - 17.00, Pá  10.00 - 14.00

Pokud byste nás chtěli navštívit osobně v kanceláři, je nutné si předem domluvit termín schůzky na níže uvedených kontaktech.

Vaše otázky, požadavky, objednávky apod. zodpovíme rádi na těchto tel.: +420 286 892 797, +420 731 533 215

Kontaktovat nás můžete i prostřednictvím emailů: rezervace@simon-tourist.cz, veronika.lovicarova@simon-tourist.cz, veronika.paulu@simon-tourist.cz, info@simon-tourist.cz

 

Zájezdy 2021:

Vážení a milí zákazníci,

rádi bychom vás informovali, že ačkoliv byly události roku 2020 více než nepříznivé a stále žijeme v době, kdy je téměř nemožné cokoliv plánovat a odhadovat na delší období dopředu, nevzdáváme se a připravujeme pro vás zájezdy na letošní rok.

Bohužel z důvodu mnoha restrikcí a celkového omezení nejen letecké dopravy je naše nabídka zájezdů skromnější než v předešlých letech, a proto jsme se rozhodli, že nepřipravíme tištěný katalog, jak bylo zvykem posledních 30 let.

V sezóně 2021 vám budeme zájezdy nabízet pouze prostřednictvím našich webových stránek (www.simon-tourist.cz), kde je budeme průběžně doplňovat a aktualizovat dle momentální situace.

V současné době stále postupně přidáváme zájezdy do prodeje, a vy je tak můžete začít již bez obav objednávat.

Novinkou oproti předešlým sezonám je možnost bezplatného storna zájezdu z vaší strany, a to do 3 měsíců před jeho zahájením. Nedojde-li ke zlepšení pandemické situace, může být tato lhůta operativně posunuta až na měsíc před odjezdem.

Chtěli bychom vám také touto cestou velmi poděkovat za váš dosavadní milý přístup a podporu, kterou nám po celou dobu vyjadřujete a my tak neztrácíme naději, že bude zase lépe a budeme dál pokračovat v práci, která nás tolik baví.

Budete-li mít na nás jakékoliv dotazy, ozvěte se nám.

Těšíme se na vás!

S úctou a přáním pevného zdraví vám všem
tým CK SIMON-TOURIST