Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 32 let

Florida + plavba lodí: Panama, Kostarika, Jamajka, Kolumbie, Mexiko, Bahamy

Florida + plavba lodí: Panama, Kostarika, Jamajka, Kolumbie, Mexiko, Bahamy ****

Termín: ne 24. listopadu 2019 – ne 8. prosince 2019 (15 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně - letiště V. Havla (Letecky+minibus+luxusní loď)

Stravování: plná penze

od 61 490 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

USA - Florida + plavba lodí:

Panama, Kostarika, Jamaica, Kolumbie, Mexiko

 

„busem krátce Floridou, lodí Karibikem“

 

Kombinace poznávacího zájezdu To nejlepší z Floridy + 11 dnů na luxusní lodi při plavbě po Karibiku s návštěvou Jamajky, Panamy, Kolumbie, Kostariky a Mexika .

 

Termín a cena zájezdu

připravujeme prodej zájezdu na termín jaro 2021

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: Odlet z Prahy s přestupem do Miami, transfer na hotel u letiště.

  

Miami                                             Miami                                             Průvodce Ing. Martin Černý s aligátorem
 
2.den: Cesta východním pobřežím Floridy. Návštěva aligátoří farmy a projížďka typickým floridským vznášedlem. Nocleh ve stejném hotelu.
  

 

3.den:  Miami Beach. V této čtvrti se kromě slavné pláže (kde se samozřejmě můžete vykoupat) nachází největší soubor art deco staveb na světě (kolem 900 domů). Odpoledne (cca v 15 hod.) nalodění na 4**** loď MSC Divina/Fantasia, v 19 hod vyplutí.

  

Miami                                                           příroda na Floridě

 

Trasa po Karibiku

 

4.den: Den na moři. Odpočinek u bazénů, návštěva kulturních akcí. 

  

Miami přístav                       bazén na lodi - s otvírací střechou                      vstup na loď 

 

MSC Divina je loď o výtlaku 139.000 tun určená pro cca 4.000 turistů ubytovaných v 1.780 kabinách. Samotná kabina odpovídá běžnému hotelovému pokoji a loď odpovídá přepychovému 4**** až 5***** hotelu včetně aquaparku, 4 bazénů, 12 vířivek, 6 restaurací, 13 barů (mimo jiné i sportovní bar, Cigar bar, Jazz bar a Piano bar). Dále se na lodi nachází tenisový kurt, basketbalové hřiště, dráha na jogging, tělocvična, aerobik, videoherna, kino 4D, divadlo, diskotéka, galerie umění, bowling, kino, knihovna, internetová kavárna, wellness centrum, 2 sauny, 2 turecké lázně, thalassoterapie, hydroterapie, aromaterapie, masáže, jóga, salón krásy, butiky, ordinace lodního lékaře.

Podrobný popis lodi naleznete zde

Podrobný popis života na lodi naleznete zde

  

Jedna z mnoha restaurací                       loď MSC FANTASIA

V ceně zájezdu je zahrnuto: ubytování na lodi v předem vybrané a rezervované kajutě, přístavní a jiné poplatky, plnou penzi navíc zahrnující vodu, čaj a kávu z automatů v samoobslužné restauraci, volné využití veřejných prostor a vybavení lodi k odpočinku a sportu (bazény, vířivky, lehátka a osušky, fitness), animační programy pro děti i dospělé, večerní show, živá hudba k poslechu i tanci, diskotéku, dětské kluby a dětské menu v restauracích, pojištění lodní společnosti proti úpadku.

Na lodi: pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, možnost výběru kajut (podle dostupnosti), sbírání bodů v rámci MSC klubu.

   

Další z restaurací                     Divadlo na lodi - denně 2 x grátis revuální představení     Kino 4D

 

5.den: Jamajka  -  Ocho Rios (10.00 - 18.00 hod.)

- možnost s naším průvodcem navštívit nejznámější vodopády Dunn's River Falls (vzdálené cca 4 km), nebo jízda na bambusovém raftu po řece.

   

mapka okolí přístavu              Enchanted Gardens 

 

 

vodopády Dunn´s River Falls         

 

6.den: Den na moři. Odpočinek u bazénů, návštěva kulturních akcí. Večer - slavnostní večeře s kapitánem. (Nutné společenské oblečení!)

   

welness centrum na lodi           herní simulátory                         jeden z mnoha barů                  další vířivky 

 

7.den: Kolumbie - Cartagena (8.00 - 17.00 h). Nejzajímavější, nejbarevnější a také nejmalebnější kolumbijské město ( pod správou UNESCO). Ve Starém městě se ocitnete v 16. století. V úzkých uličkách naleznete španělskou koloniální architekturu vyznačující se neuvěřitelnou barevností. Naproti tomu jen o kousek dále naleznete moderní město -  čtvrť Bocagrande. Nablýskané hotely, zářivá nákupní centra, plážové kavárny a bary, ale také přetížená doprava. 

  

  

  

 Cartagena moderní                         Cartagena barevná                           Cartagena malebná

 

8.den: Panama - Cristobal (9.00 - 18.00 h). Dva oceány v jeden den... Prohlídka Panama City, jež se nachází na břehu Tichého oceánu. Prohlídka zdymadel Panamského průplavu.

Panamský průplav vede skrz Panamskou šíji a spojuje Atlantský a Tichý oceán (konkrétněji Karibské moře a záliv Panama). Vstup z karibské strany se nachází u města Colón - v jehož přístavu Cristobal zakotvíme, tichomořský u Ciudad de Panamá. Panamský průplav byl budován Francouzi v letech 1880 až 1889 a Američany v letech 1901 až 1914. Průplav je dlouhý 81,6 km a široký 150 až 305 m. Průplav má 6 zdymadel, z toho dvě na tichomořské straně v Pedro Miguel a v Miraflores. Voda je do zdymadel napouštěna z Gatunského jezera, přes které kanál také vede. Průplav překonávají dva pevné mosty - Puente de las Américas a Puente Centenario. Ty zajišťují kontinuitu Panamericany a spojují Severní a Jižní Ameriku. V roce 2016 došlo k rozšíření průplavu umožňující proplutí lodím s větší tonáží.

  

Panamský průplav                         Panama City                                         Panamský průplav

 

Panamský průplav                                     Panama City

 

9.den: Kostarika - Puerto Limon (8.00 - 17.00 hod.)

Ve městě se nachází zajímavá moderní katedrála Sagrado Corazón de Jesus a několik písčitých pláží. Daleko zajímavější jsou ale okolní národní parky a rezervace s bujnými tropickými deštnými pralesy. Projedeme se lodí po kanále v parku Tortuguero. Ten je obklopen lesem a umožňuje pozorování divoké zvěře – opic, želv, krokodýlů a ptactva. Dále navštívíme národní park Cahuita s korálovými útesy a bohatým podmořským životem i rozmanitou faunou a flórou nacházející se při pobřeží Karibiku.

  

Kostarické pláže                                      Veragua Rainforest                                         Lenochod

 

10.den: Den na moři. Odpočinek u bazénů, návštěva kulturních akcí.

   

další z bazénů                          dětský bazén ve stylu iglú

  

Tropický ráj na lodi                       Tenis za poplatek                                    Fitnes hala grátis

 

11.den: Mexiko - Costa Maya   (9.00 - 17.00 hod.)

V tomto přístavu bylo vybudované kompletní zázemí pro turisty, kteří se mohou těšit na celou řadu bazénů, plovoucích barů, restaurací a obchodů. My po ránu vyrazíme za starověkými mayskými památkami Chacchoben a pak nás čeká příjemné vykoupání několik kilometrů od našeho přístavu. Jedná se o cca 4 km dlouhou písečnou pláž s promenádou a kompletním plážovým servisem, na malé skalnaté pláži jsou rozmístěné hamaky pro dokonalý odpočinek.

    

Chacchoben                                         
 

    

 

12.den: Den na moři. Odpočinek u bazénů, návštěva kulturních akcí.

 

13.den: BAHAMY (9.00 - 23.00 hod.)

Relax na nově (listopad 2019) zpřístupněném ostrůvku MSC Cay Marine Reserve, který si od Baham na 100 let exkluzivně pronajala přímo naše lodní společnost pro své cestující. Nádherné koupání, relax, sportovní aktivity, bary. 

 

14.den: Ráno vylodění v Miami. Dle času odletu prohlídka jižní části Miami (např. Vila a zahrady Vizcaya, čtvrť Little Havana apod.). Odlet. 

  

 

15.den: Přílet s přestupem do Prahy

 

 

 

 

´

 

CENA ZAHRNUJE:

- letenku Praha - Miami - Praha (s přestupem v Amsterdamu nebo Paříži)

- všechny letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

- dopravu minibusy - podle popsaného programu

- průvodce během celého zájezdu - tedy jak po Floridě, tak během plavby na zastávkách

- na pevnině ubytování v hotelu ve 2 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením odpovídající 3*** 

- 2x jednoduché snídaně při ubytování na pevnině

- na lodi ubytování 11 nocí ve vybraném typu kajuty (bez okna / s oknem / s balkonem = vyprodáno)

- na lodi plnou penzi - resp. jídlo po celých 20 h denně, navíc vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci po celou dobu plavby

- přístavní poplatky

- kulturní a sportovní vyžití na lodi přes den i večer (kromě sauny, masáží, kadeřnictví atd., které jsou za poplatek)

- portýrské služby při nalodění a vylodění

 

CENA NEZAHRNUJE:

- povinné spropitné na lodi 13 USD/noc (platí se přímo lodní spol.)

- komplexní pojištění 98,- Kč/os./den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 70.000,- Kč/os.)

- formulář ESTA (vstupní vízum do USA - 500,- Kč)

- vstupy a fakultativní výlety (cca 430 USD/os.)

 

FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY:

- komplexní pojištění = 1.470,- Kč/os.

- formulář ESTA (vstupní vízum do USA) = 500,- Kč/os.

- vnější kajuta s oknem a výhledem na moře = 2.000,- Kč/os.

- vnější kajuta s výhledem na moře a balkonem = 4.500,- Kč/os.

 

PŘEDBĚŽNÉ ČASY LETŮ:

24.11. PRG-AMS KL1350 6.00-7.40

24.11. AMS-MIA KL627 9.55-14.15

7.12. MIA-CDG AF099 16.40-7.15/+1

8.12. CDG-AMS KL1228 9.35-11.00

8.12. AMS-PRG KL1355 12.20-13.45

 

Nabídka švédských stolů na lodi :

 

 

vnitřní kabina

 virtuální prohlídka kabiny zde  

Držením kursoru na obrazovce se Vám otáčí pohled doleva nebo doprava nebo nahoru a dolů. V Menu si můžete prohlédnout stejným způsobem ostatní prostory lodi

 

 

vnější kabina s oknem 

 virtuální prohlídka kabiny zde  

Držením kursoru na obrazovce se Vám otáčí pohled doleva nebo doprava nebo nahoru a dolů. V Menu si můžete prohlédnout stejným způsobem ostatní prostory lodi

 

vnější kabina s balkónem 

 virtuální prohlídka kabiny zde  

Držením kursoru na obrazovce se Vám otáčí pohled doleva nebo doprava nebo nahoru a dolů. V Menu si můžete prohlédnout stejným způsobem ostatní prostory lodi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

24. 11. – 08. 12. 2019 15 dní Plná penze Letecká vyprodáno od 61 490 Kč Objednat