Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 33 let

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

USA – Florida + Karibik (Jamajka, Kajmany, Mexiko, Bahamy)

USA – Florida + Karibik (Jamajka, Kajmany, Mexiko, Bahamy) ****

Termín: út 21. dubna 2020 – st 6. května 2020 (16 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně, letiště Václava Havla (letecky+minibus+luxusní loď)

Stravování: plná penze

od 68 480 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

USA - Florida + Karibik

Jamajka, Kajmanské ostrovy, Mexiko, Bahamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kombinace poznávacího zájezdu 10-ti místnými minibusy (vany) a týden na luxusní lodi při plavbě po Karibiku s návštěvou Jamajky, Kajmanských ostrovů, Mexika a Bahamských ostrovů s českým průvodcem - Ing. Martinem Černým - po celou dobu zájezdu - tedy od Prahy zase až zpět do Prahy! Zcela nová luxusní loď Seaside - která sjela z doků v prosinci 2017. Jedná se o nejmodernější a jednu z nejluxusnějších lodí na světě s aquaparkem !

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU

1/  Út 21.04. - St 06.05.2020   68.480,- Kč  = zrušeno COVID-19

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den (Út 21.4.): Ranní odlet (v 09.30 hod.) z Prahy přes Paříž do Miami (přílet 17.10 hod. místního času). Nákup potravin, ubytování, nocleh.

 

Miami                                       Průvodce Martin s aligátorem

 

2.den (St 22.4.): Cesta západním pobřežím Floridy. Zastávka v Naples – bělostná pláž, příjemné luxusní letovisko, průjezd centrem St. Petersburghu, dále Palmové arboretum Gissely Kopsick (500 palem, 150 druhů, vstup zdarma) a průjezd kolem sportovního stadionu v Tampě a pokračování do Orlanda (2 noci).

      

Miami                                                                                   Naples                 

     

       

Muzeum Salvador Dalí                          Stadion Tampa Bay

 

3.den (Čt 23.4.): Orlando. Doporučujeme návštěvu zábavního parku Sea World. Zde Vás čekají vystoupení s velrybami (keporkaky), s delfíny, různé drobné atrakce, ale také horské dráhy Manta, Kraken a Mako. Tento den však můžete věnovat například i filmovým studiím Universal Studios či některému ze 6 zábavních parků Disneylandu (individuálně). Večer možnost nákupů v outletu, kde lze pořídit značkové zboží za zvýhodněné ceny.

   

Palmové arboretum                            Sea World Orlando s horskými drahami a představení delfínů

  

Sea World - delfíni                                 Sea World - kosatky                             Sea World - dráha Manta

 

4.den (Pá 24.4.): Celodenní návštěva Kennedyho vesmírné centrum, které provozuje NASA – vermírné rakety, odpalovací rampy, originál raketoplánu Atlantis (26 let v provozu, celkem 33 misí do vermíru, 307 dní ve vesmíru, 207 astronautů, bezpečně nalétáno 126 milionů mil). K vidění zajímavé 3D filmy, zažijte simulace startu raketoplánu a mnohé další.

    

Průvodce Martin by se asi do skafandru nevešel    Kennedyho vesmírné centrum  N.A.S.A.

 

5.den (So 25.4.): Palm Beach – projižďka po tomto ostrovním městečku plném nejdražších domů a nádherně udržovaných zahrad, Boca Raton – prohlídka malé želví nemocnice. Odpoledne nalodění na 5***** loď MSC Seaside, v 19 h odplutí.

  

Palm Beach                                           Palm Beach - pláž Aruba                       Boca Raton

 

Trasa po Karibiku

  

Miami - vplouvání do přístavu                 jeden z bazénů na lodi               vstup na loď je opravdu nádherný

 

Loď MSC Seaside vyplula na moře v prosinci 2017. Se svojí průkopnickou architekturou a inovativními technologiemi ztělesňuje novou generaci výletních lodí. Na lodi je pro hosty vybudovana unikátní promenáda okolo lodi, která nabízí spoustu příležitostí k nakupování, jídlu i relaxování a opalování při úchvatných výhledech na moře. Třešničkou na dortu pak je největší interaktivní aquapark na mořích se spoustou skluzavek a vodních her, které potěší všechny věkové skupiny.

MSC SEASIDE je zcela nová loď o výtlaku 154.000 tun určené pro cca 5.100 turistů a 1.413 členů posádky. Loď je dlouhá 323 m, široká 41 m a má 17 palub. Samotná kabina odpovídá běžnému hotelovému pokoji a loď odpovídá přepychovému 5***** hotelu včetně aquaparku, několika bazénů, vířivek, různých restaurací a barů  Dále se na lodi nachází tenisový kurt, basketbalové hřiště, dráha na jogging, tělocvična, aerobik, videoherna, divadlo, diskotéka, knihovna, internetová kavárna, wellness centrum, sauny, turecké lázně, thalassoterapie, hydroterapie, aromaterapie, masáže, jóga, salón krásy, butiky, ordinace lodního lékaře. Plná penze včetně odpoledního čaje a půlnočních bufetů zahrnující  vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci v ceně zájezdu je po celou dobu plavby !

Podrobný popis lodi naleznete zde

Podrobný popis života na lodi naleznete zde

  

jedna z restaurací                       loď MSC SEASIDE                                               kajuta na lodi  s balkónem  

 

V ceně plavby je zahrnuto: ubytování na lodi v rezervované kajutě, přístavní a jiné poplatky, plnou penzi navíc zahrnující vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci, volné využití veřejných prostor a vybavení lodi k odpočinku a sportu (bazény, vířivky, lehátka a osušky, fitness), animační programy pro děti i dospělé, večerní show, živou hudbu k poslechu i tanci, diskotéku, dětské kluby a dětské menu v restauracích, pojištění lodní společnosti proti úpadku.

Kategorie ubytování BELLA Experience: pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, možnost výběru kajut (podle dostupnosti), výběr večerního stolování v hlavní restauraci (podle dostupnosti).

      

Divadlo na lodi - 2 x denně revuální představení                    tobogány 

  

promenáda na lodi                                     pohled na tobogány                               další z restaurací      

 

6.den (Ne 26.4.): Bahamy - soukromý ostrov MSC - 09.00 hod. - 23.55 hod.

Relax na nově (listopad 2019) zpřístupněném ostrůvku Ocean Cay MSC Marine Reserve, který si od Baham na 100 let exkluzivně pronajala přímo naše lodní společnost pro své cestující. Nádherné koupání, relax, sportovní aktivity, bary. 

        

 

7.den (Po 27.4.): Den na moři.

Odpočinek u bazénů, návštěva kulturních a sportovních akcí. Slavnostní večer s kapitánem. 

   

welness centrum na lodi           herní simulátory                         jeden z mnoha barů               vířivky 

 

8.den (Út 28.4.): Mexiko  - Cozumel  - 07.00 hod. - 16.00 hod.

Možnost koupání na překrásných plážích a šnorchlování v nejlepším podmořském ráji na světě nebo např. výlet od lodní společnosti do Tulumu.

  

Mexico - Výlet do Tulumu (za příplatek)           

      

mapka ostrova Cozumel - s nejlepším šnorchlováním a potápěním v Karibiku

 

9.den (St 29.4.): Kajmanské ostrovy - George Town - 10.00 hod. - 18.00 hod. 

Výlet lodí kolem severní části ostrova - na Stingray City a zde plavání s rejnoky a šnorchlování. Možnost koupání na nádherné pláži Seven Mile Beach

Na lodi slavnostní večeře. (Nutné společenské oblečení !)

       

 Seven Mile Beach                                    Stingray City

  

průvodci Martin Černý a Ivana Fabiánová na Kajmanských ostrovech při koupání s rejnoky

  

Queen Elizabeth II Botanic Park - 30 km od přístaviště   Nejkrásnější na Kajmanech je však moře :)

 

10.den (Čt 30.4.): Jamajka  -  Ocho Rios -  08.00 hod. - 15.00 hod.

Možnost s naším průvodcem navštívit nejznámější vodopády Dunn's River Falls, nebo plavba po řece na bambusových vorech, dále můžete navštívit bobovou dráhu Jamajského týmu s výhledem - Rainforest Bobsled Jamaica at Mystic Mountain, případně plavání s delfíny v Dolphin Cove.

   

 

Rainforest Bobsled Jamaica    vodopády Dunn´s River Falls

 

11.den (Pá 01.5.): Den na moři. 

Odpočinek u bazénů, návštěva kulturních a sportovních akcí.

  

další z bazénů                          dětský bazén ve stylu iglú                           

  

Tropický ráj na lodi              Tenisové kurty (za poplatek)                                             fitnes hala

 

12.den (So 02.5.): Ráno v 07 hod. připlutí do Miami. Vylodění. Opět minibusy (vany) dále po Floridě. Miami Beach. V této čtvrti se kromě slavné pláže (kde se samozřejmě můžete vykoupat) nachází největší soubor art deco staveb na světě (kolem 900 domů).  Nocleh Homestead / Florida City.

 

13.den (Ne 03.5.):  Cesta na jih, na The Keys - je to oblast s deseti tisíci ostrovy,  obklopená korálovým útesem Florida Reef. Desítky ostrovů a ostrůvků jsou propojeny dálnicí dlouhou 160 km. Zastávky cestou. Procházka přírodou – Národní přírodní rezervace floridské srnky.  Příjezd do města na konci Overseas Highway – do Key West. Zde  ulice Duval Street plná barů, kaváren, obchodů a uměleckých galerií. Počkáme si na „Oslavu západu slunce“, známou jako Sunset Celebration - na nábřeží se lidé sejdou, aby sledovali západ slunce a u toho se zpívá a tančí. Pozor – nocleh přímo ve městě Key West!

  

 

14.den (Po 04.5.): Key West - ráno nejjižnější bod kontinentálního USA (odtud je to asi 145 km na Kubu), návštěva motýlího ráje, dům Ernesta Hemingwaye (zde sepsal 70% své tvorby), maják z roku 1847, návrat na pevninu. Nocleh Homestead / Florida City.

    

   

 

15.den (Út 05.5.): Návštěva aligátoří farmy a projížďka typickým floridským vznášedlem. V jižní části Miami uvidíme historický hotel Biltmore a radnici v luxusní čtvrti Coral Gables se španělskou a italskou architekturou z 20.let 20.století, průjezd kubánskou čtvrtí. V 19.40 h odlet přes Paříž do ČR.

  

 

16.den (St 06.5.): V Paříži přestup a pokračování do Prahy. (přílet 14.35 h).

 

Představení lodi Seaside včetně tropického aquaparku, pokojů i luxusních appartmá s vířivkou. 

​Pro zobrazení přes celou obrazovku 2x klikněte na video. Zpět pomocí ESC

 

 

CENA ZAHRNUJE:

- letenku Praha - Miami - Praha

- všechny letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo (23kg/os.)

- dopravu minibusy - podle popsaného programu

- průvodce během celého zájezdu - tedy jak po Floridě, tak během plavby, i na zastávkách na Jamajce, Mexiku, Bahamách a Kajmanských ostrovech

- 6x ubytování v hotelech na pevnině ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením odpovídající 3***

- 1x ubytování v Key West (nejdražší ubytování na Floridě) ve 4 lůžkových pokojích (2x manželská postel). Pokud chcete bydlet ve 2 lůžkovém pokoji, můžete si jej připlatit - viz níže fakultativní služby

- 6x jednoduché snídaně při ubytování na pevnině

- ubytování ve vybrané dvoujlůžkové kajutě (loď) - viz níže

 

vnitřní kajuta bez oken

 virtuální prohlídka kabiny zde     

Držením kursoru na obrazovce se Vám otáčí pohled doleva nebo doprava nebo nahoru a dolů. V Menu si můžete prohlédnout stejným způsobem ostatní prostory lodi

 

- vnější kajuta s oknem (za příplatek)

 virtuální prohlídka kabiny zde     

Držením kursoru na obrazovce se Vám otáčí pohled doleva nebo doprava nebo nahoru a dolů. V Menu si můžete prohlédnout stejným způsobem ostatní prostory lodi

 

vnější kajuta s balkónem (za příplatek)

 virtuální prohlídka kabiny zde     

Držením kursoru na obrazovce se Vám otáčí pohled doleva nebo doprava nebo nahoru a dolů. V Menu si můžete prohlédnout stejným způsobem ostatní prostory lodi

 

- na lodi plnou penzi včetně odpoledního čaje a půlnočních bufetů - resp. jídlo po celých 20 h denně, navíc vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci (neplatí při večeři)

- přístavní poplatky

- kulturní a sportovní vyžití na lodi přes den i večer (kromě sauny, masáží, kadeřnictví atd.)

- portýrské služby při nalodění a vylodění

- předojezdová infoschůzka v Praze Vysočanech únor / březen 2020.

 

 

CENA NEZAHRNUJE:

- povinné spropitné na lodi cca 13 USD/noc

- komplexní pojištění 98,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 50.000,- Kč)

- vstupy

- formulář ESTA (bezvízové povolení vstupu do USA) - pokud občan ČR cestoval kdykoliv po 1.3.2011 do Iráku, Sýrie, Súdánu, Íránu, Somálska, Lybie nebo Jemenu, nemůže k cestě do USA využít ESTA, ale musí na Velvyslanectví USA požádat o vízum (turistcké  B2). Stejné omezení se týká i občanů ČR, kteří jsou zároveň občan\ jedné z výše uvedených zemí.

 

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

příplatek za ubytování na lodi ve 2 lůžk. kajutě s oknem 2.000 Kč/os.

příplatek za ubytování na lodi ve 2 lůžk. kajutě s balkonem 3.000 Kč/os.

  (příplatek za kajutu s balkonem je již započten v základní ceně FM 66.980,- Kč/os.)

sleva FM při platbě 30% zálohy do 28.2.2020 = -1.500,- Kč

- příplatek za 1 noc za 2 lůžkový pokoj v Key West  1.500,- Kč

- komplexní pojištění = 1.568,- Kč

- formulář ESTA (vstupní vízum do USA) = 500,- Kč

 

Nápoje na lodi

V ceně plavby je zahrnuta voda, čaj a káva z automatů v samoobslužné restauraci (k dispozici 24h denně). Jakékoliv pití je možné zakoupit v barech a restauracích po celé lodi. Je také možné si přiobjednat předem nápojový balíček (přesnou nabídku Vám sdělíme na infoschůzce k zájezdu, případně v podrobném itineráři k cestě). 

 

Podrobnější seznámení s lodí Seaside.

Pro zobrazení přes celou obrazovku 2x klikněte na video. Zpět pomocí ESC

 

 

Předpokládané časy letů:

21.4. AF1383 PRG-CDG 09:35-11:25

21.4. AF 090  CDG-MIA  13:40-17:10

05.5. AF 099  MIA-CDG  19:45-10:45+1

06.5. AF1082 CDG-PRG 12:50-14:30 hod.

Tento zájezd je možné částečně hradit prostřednictvím benefitních programů:
BenefitPlus, Edenred a Sodexo.
Platba přes tyto benefity se neslučuje s poskytnutou časovou (FM, LM) slevou.

Termíny:

21. 04. – 06. 05. 2020 16 dní Plná penze Letecká vyprodáno od 68 480 Kč Objednat