Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 29 let

ANGLIE

ANGLIE ***

Termín: po 2. září 2019 – ne 8. září 2019 (7 dní)

Doprava: transport/airplane.png letecká – z Praha - Ruzyně - letiště V. Havla

Stravování: snídaně

od 21 900 Kč

Termín je vyprodán
Objednat

ANGLIE

 

POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Brighton - Portsmouth - Stonehenge - Exeter - Dartmouth - Greenway House - Land's End - Tintagel - Glastonbury - Oxford - Wallingford - Londýn...

 

TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:

1/  Po  02.09.  -  Ne  08.09.2019            21.900,- Kč 

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odlet z Prahy v cca 11:00 hod. Po příletu do Londýna přejezd do přímořského BRIGHTONU se skvostným královským palácem v exotickém indicko-orientálním stylu s řadou kupolí a minaretů. Procházka podél oblíbených pláží i po viktoriánském molu z roku 1899. Přejezd na ubytování.

2. den: Návštěva přístavu v PORTSMOUTH. Prohlídka historických doků, v nichž kotví vlajková loď Jindřicha VIII. - Mary Rose i trojstěžník Victory, na kterém v roce 1805 zahynul v bitvě u Trafalgaru admirál Nelson. Možnost výjezdu na vyhlídkovou věž Spinnaker. Návštěva magického STONEHENGE (UNESCO) - mystické megalitické památky představující komplex menhirů a kamenných kruhů. Ubytování v Yeovil.

3. den: Přejezd do EXETERU. Prohlídka malebného centra s jedinečnou katedrálou sv. Petra a nejužší uličkou na světě. Z přístavního městečka DARTMOUTH výlet lodí po řece na prohlídku letního sídla GREENWAY HOUSE, kde sepisovala své detektivky slavná Agatha Christie. Ubytování v Plymouth.

4. den: Návštěva ostrůvku Mount s klášterem ST. MICHAEL´S MOUNT, který je britskou obdobou francouzského Mont St. Michel. Zastávka na LAND'S END (konci světa); s příkrými skalními útesy padajícími do vln Atlantiku. Prohlídka údajného rodiště krále Artuše - legendárního hradu TINTAGEL. Návrat na ubytování.

5. den: Odjezd do starobylého GLASTONBURY, města opředeného mytickým příběhem o králi Artušovi. Prohlídka opatství a nejstaršího kláštera Velké Británie. Návštěva elegantních lázní BATH. Kromě antického lázeňského komplexu neunikne pozornosti ani řada budov v georgiánském stylu.Ubytování na okraji Londýna.

6. den: Návštěva univerzitního OXFORDU. Možnost prohlídky honosné Christ Church College, která posloužila jako kulisa populární ságy o Harry Potterovi. Přejezd do roztomilého DORCHESTER-ON-THAMES, jedné z nejkrásnějších Midsomerských vesnic známé díky seriálu "Vraždy v Midsomeru". Návštěva středověkého opatství, místo natáčení několika epizod. Zastávka v nádherném městečku WALLINGFORD, alias fiktivním městě Causton. Návštěva kostelíka v Cholsey, místa posledního odpočinku královny detektivek Agathy Christie. Návrat na ubytování,

7. den: Prohlídka LONDÝNA, metropole na Temži - procházka aristokratickým Westminsterem: Westminster Abbey - korunovační kostel britských panovníků (pouze exteriéry); Houses of Parliament s věží, v níž je zavěšen proslulý zvon Big Ben; vládní třída Whitehall a Downing Street; Buckingham Palace … Volno k individuální prohlídce či nákupům. Navečer transfer na letiště. Přílet do Prahy v cca 23:00 hod.

 

CENA ZAHRNUJE:

- letenku Praha - Londýn - Praha

- letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatků za odbavené zavazadlo

- dopravu klimatizovaným autokarem

- 6x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s TV a vlastním sociálním zařízením)

- 6x snídani

- služby průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

CENA NEZAHRNUJE:

- komplexní pojištění 34,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 25.000,- Kč)

- doporučená částka na vstupné: cca 130,- GBP

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2019) = -700,- Kč

- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2019) = -500,- Kč

- komplexní pojištění = 238,- Kč

- 1-lůžkový pokoj = 4.700,- Kč

 

Garant zájezdu: CK MAMUT TOUR


Věděli jste, že na tento zájezd můžete využít poukázky SODEXO a ACCOR?

Termíny:

02. 09. – 08. 09. 2019 7 dní Snídaně Letecká vyprodáno od 21 900 Kč Objednat