Simon Tourist

Nabízíme Vám kvalitní zájezdy už 31 let

Mexiko

Hledání

     

Seznam zájezdů

Pro zadané parametry nebyly nalezeny žádné zájezdy.
Zkuste buď upravit parametry nebo pokračujte prohlížením zájezdů dle destinací přes odkazy vpravo.

Mexiko poznávací zájezd  

Mexiko - velký okruh

Mexiko je turisty hojně vyhledávanou destinací především pro svoji bohatou indiánskou kulturu, přenádherné písčité pláže, azurově křišťálové moře, kouzelné přírodní scenérie, rozpálené slunce a přívětivé obyvatele. Magnetem pro turisty jsou především pozůstatky starých civilizací, národů Olméků, Aztéků, Zapotéků a Mayů, které vtiskly dnešnímu Mexiku tajuplnou atmosféru. Dech beroucí pyramidy a ruiny starých měst jsou zasazeny v divoké džungli nebo v přírodě obklopené tropickou zelenou vegetací a gigantickými kaktusy. 

Poznávací zájezd Mexiko Velký okruh - obsahuje jak prohlídku hlavního města, včetně světoznámého Muzea Antropologie - nejlepšího muzea na území nejen Mexika, ale i celé střední Ameriky, 

   

dále  poznávací zájezd Mexiko obsahuje návštěvu tajemného Teotihuacánu, dále Zapotéckého centra Monte Albán,  Zájezd Mexiko musí obsahovat i ochutnávku místních specialit a to jak v okolí hlavního města Mexiko - City, ale i v jednotlivých státech Mexika - neboť každý kraj, každý stát má svoji specifickou kuchyni a svá oblíbená jídla.  Poznávací zájezd Mexiko Velký okruh je během cesty s polopenzí a v Cancúnu dokonce se službymi all inclusive, ale k tomu navíc během cesty navštívíme mnoho restaurací, kde ochutnáme místní speciality. 

    

            

V zájezdech do Mexika nesmí chybět ani pozorování krokodýlů na řece Griljava v překrásném kaňonu Sumidero

    

Největším lákadlem ale zůstává PalenqueChrám slunceChrám nápisůPalác a Chrám XIV

      

Poznávací zájezd Mexiko velký okruh zahrnuje také pamětihodnosti na poloostrově Yucatán, kterými jsou Uxmal

     

dále CHICHÉN ITZÁ

         

a fakultativně  Coba + Tulum

           

 

 

zájezdy do Mexika, zajezdy Mexiko, zajezdy do Mexika